1  / 9
Видова ділянка в Лісниках, закрите містечко, ціна 10870$ за сотку - фото 1
Видова ділянка в Лісниках, закрите містечко, ціна 10870$ за сотку - фото 2
Видова ділянка в Лісниках, закрите містечко, ціна 10870$ за сотку - фото 3
Видова ділянка в Лісниках, закрите містечко, ціна 10870$ за сотку - фото 4
Видова ділянка в Лісниках, закрите містечко, ціна 10870$ за сотку - фото 5
Видова ділянка в Лісниках, закрите містечко, ціна 10870$ за сотку - фото 6
Видова ділянка в Лісниках, закрите містечко, ціна 10870$ за сотку - фото 7
Видова ділянка в Лісниках, закрите містечко, ціна 10870$ за сотку - фото 8
Видова ділянка в Лісниках, закрите містечко, ціна 10870$ за сотку - фото 9

Видова ділянка в Лісниках, закрите містечко, ціна 10870$ за сотку

Лісники

Поскаржитись
500 000 $
19 переглядів оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 22 січня 2025, ID: 3496952
Характеристики
  • Расстояние до ближайшего города до 10 км. 
  • Площадь участка 46 соток
  • Коммуникации Асфальтированная дорога, Без коммуникаций 
  • Инфраструктура Детский сад, Школа, Остановка транспорта, Детская площадка, Аптека, Отделение почты 
  • Ландшафт Лес 
Опис
Продаж земельних ділянок в Лісниках , які розташовані на пагорбі з дуже гарним видом, поруч одна із одною, загальною площею 46 соток.
Призначення-під житлову забудову.
Ділянка знаходиться в с.Лісники, в закритому містечку, охорона, шлагбаум при в'їзді.
Ділянка полога, без крутих перепадів.

Ціна: 500 000 USD, 10 870/сот
Зворотній зв’язок
Ольга
офлайн
Схожі оголошення
    7 000 $
    Продам земельну ділянку загальною площею 0,17 га в Бучанському р-н., Київська обл., село Березівка. Ділянка рівна, правильної прямокутної форми, зручна для використання. Документи готові до продажу. Хороше місце розташування, спокійна місцевість та зручний під’їзд. За детальною інформацією телефонуйте. Вартість 7000 $ за ділянку
    Буча
      6 500 $
      Продається земельна ділянка під забудову — ідеальне місце для вашого майбутнього дому! Локація: Бучанський р-н., Київська обл., село Копилів Площа: 16 соток Рівна ділянка правильної прямокутної форми — зручно для планування будинку та двору, газ та електрика поруч. Розташована в межах населеного пункту Рельєф: рівнинний. Поруч уже побудовані житлові будинки Гарний варіант як для власного проживання, так і під інвестицію Гарне розташування та перспективна локація — поруч активно ведеться забудова нових будинків. Ділянка буде цікава як для приватного будівництва, так і для забудовників, адже є можливість докупити сусідні ділянки та збільшити площу. Поряд зупинки громадського транспорту Магазини та будівельні бази поруч — усе необхідне для комфортного будівництва Ціна: 6500$ Можливий розумний торг. Це саме той варіант, де можна побудувати дім без зайвих складнощів і з комфортним оточенням. Пишіть або телефонуйте!
      Буча
      Продам ділянку Буча 2
        6 000 $
        Бучанський р-н., Київська обл., село Шпитьки Продам ділянку під забудову в селі Шпитьки 14 соток, приватизована, кадастровий номер, район старої забудови, поруч зупинка маршрутки. Ділянка рівна, суха, прямокутна. Хороший заїзд, дорога висипана гравієм. Газ, світло та вода поруч. Сусіди проживають постійно. Гарне місце для будівництва будинку.
        Буча