1  / 13
Видова 2кім в ЖК Family Plaza відкритий балкон - фото 1
Видова 2кім в ЖК Family Plaza відкритий балкон - фото 2
Видова 2кім в ЖК Family Plaza відкритий балкон - фото 3
Видова 2кім в ЖК Family Plaza відкритий балкон - фото 4
Видова 2кім в ЖК Family Plaza відкритий балкон - фото 5
Видова 2кім в ЖК Family Plaza відкритий балкон - фото 6
Видова 2кім в ЖК Family Plaza відкритий балкон - фото 7
Видова 2кім в ЖК Family Plaza відкритий балкон - фото 8
Видова 2кім в ЖК Family Plaza відкритий балкон - фото 9
Видова 2кім в ЖК Family Plaza відкритий балкон - фото 10
Видова 2кім в ЖК Family Plaza відкритий балкон - фото 11
Видова 2кім в ЖК Family Plaza відкритий балкон - фото 12
Видова 2кім в ЖК Family Plaza відкритий балкон - фото 13

Видова 2кім в ЖК Family Plaza відкритий балкон

Івано-Франківськ

Поскаржитись
58 200 $
1 перегляд оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 30 вересня 2025, ID: 4324234
Характеристики
  • Без комісії Так 
  • Кімнат
  • Загальна площа 59 м2
  • Площа кухні 13 м2
  • Поверх
  • Поверховість 14 
  • Комфорт Панорамные окна, Подземный паркинг, Лифт 
Опис
Продається шикарна Видова 2 кім квартира з відкритим балконом в одному із найбільш популярних ЖК Івано-Франківська Family Plaza.

Фемелі плаза- інноваційний житловий комплекс сімейного типу з філософії гармонії і комфортну сімї.
Характеристики:
-функціональне планування квартир
-монолітно-каркасна технологія будівництва
-сучасна інфраструктура
-велика кількість паркомісць
-підземний паркінг
-безпечні дитячі майданчики
-просторі, затишні двори
-мультифункціональні спортивні поля
-якісні вхідні двері
-мультифункціональні та енергоощадні вікна з двокамерним склопакетом та 6 камерним металопластиковим профілем
-сучасний енергоефективний фасад
-інвентарна кімната для зберігання дитячих колясок та спортивних речей
-ландшафтний дизайн
Зворотній зв’язок
Ростислав
офлайн
Схожі оголошення
НЕЙМОВІРНА 2кім.кв з ПАНОРАМНИМ видом на місто Черкаси 18
  • Двокімнатна
  • 81 м2
  • 16 / 18 пов.
115 000 $
Пропонує до продажу РОЗКІШНУ 2 кім квартиру в сучасному будинку по вул.Б.Вишнивецького. Квартира розташована на 16 поверсі, 18-ти поверхового будинку, має загальну площу більше 80кв.м. Неймовірна квартира з сучасним ремонтом розташована в самому ЦЕНТРІ міста, що створює неперевершену атмосферу для життя. Величезна кухня, обладнана найновішою технікою та стильними меблями, є справжнім серцем квартири, де приготування їжі стане справжнім задоволенням. Величезні вікна забезпечують неймовірний вид місто. Просторі кімнати та зручне планування дозволяють організувати комфортне і функціональне житло, яке поєднує елегантність і сучасні технології. У квартирі встановлені лічильники на воду, тепло та лічильник "день-ніч"на електроенергію., є власна гардеробна кімната. У вартість квартири входять всі меблі та техніка. Панорамний вид місто з цієї квартири вражає своєю красою та масштабами. Вечорами можна насолоджуватися незабутніми заходами сонця, а вдень — спостерігати за життям міста та його ритмом. Це місце ідеально підходить для тих, хто хоче поєднати комфорт сучасного життя,
Черкаси
ДИЗАЙНЕРСЬКА 3 кім.кв по вул.Хрещатик з АВТОНОМКОЮ Черкаси 19
  • Трикімнатна
  • 100 м2
  • 8 / 10 пов.
110 000 $
Продам затишну трьох-кімнатну квартиру з ДИЗАЙНЕРСЬКИМ ремонтом в одному з найпрестижніших будинків міста , в р-ні Казбет по вул.Хрещатик . Квартира розташована в ЦЕГЛЯНОМУ будинку, загальною площею 100 кв.м, на комфортному 8 поверсі 10-ти поверхового будинку, має вдале і раціональне планування - кухня-студія 35 кв.м. дві окремі, просторі кімнати, невеликий кабінет, гардероб. Капітальний ремонт дизайнерського проекту виконаний з якісних імпортних матеріалів. В квартирі зроблено стяжка стін, підлога - плитка, високої якості ламінат, с/у сум. - сучасна плитка, якісна дерев"яна столярка. Всі вікна замінені на якісні склопакети, лоджія засклена та утеплена. Квартира повністю утеплена. В квартирі АВТОНОМНЕ газове опалення!!! Кухня-вбудована ,сучасна плитка, оснащена частково побутовою технікою та меблями Комфортна обстановка у вітальні сприяє створенню гарного настрою власників квартири та їх гостей, а також є запорукою наявності сприятливої атмосфери у всьому будинку.Для того, щоб у створеному інтер'єрі відчувалося наявність стилю та затишку, у вітальні є камін, який на протязі багатьох десятиліть символізував домівку, використовувався як джерело тепла і світла. Завдяки своїй красі він і зараз притягує себе захоплені погляди. Квартира має шикарний ВИД НА ДНІПРО. Квартира повністю готова для комфортного проживання. У вартість квартири входять вбудовані меблі та техніка. ПРЯМИЙ продаж, Ключі отримає новий власник в день угоди. У крокової доступності кращі торгово-розважальні центри, школа, гімназія, кілька дитячих садків, поруч безліч магазинів, прекрасна транспортна розв'язка - маршрутки в усі кінці міста на відстані одного кварталу, поряд Дніпро, парк Соснівка, Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького Якщо Ви цінуєте комфорт, вибираєте активне життя і погоджуєтеся тільки на найкраще - ця квартира саме для Вас! Щоб переконатися в цьому, телефонуйте за вказаними телефонами в зручний для Вас час!
Черкаси, Казбет
Продаж просторої 2-кімнатної квартири в одному з найпрестижніших житлових комплексів Черкас — ЖК «Гр Черкаси 17
  • Двокімнатна
  • 87 м2
  • 5 / 16 пов.
66 000 $
Продаж просторої 2-кімнатної квартири в одному з найпрестижніших житлових комплексів Черкас — ЖК «Графський» (5-й поверх). Будинок уже зведений, введення в експлуатацію заплановане на ІІ квартал 2026 року (7 секція). Квартира має продумане та зручне планування загальною площею близько 87 м²: дві окремі великі кімнати, простора кухня 18 м², місткий санвузол і гардеробна. Вікна виходять на дві сторони — схід та захід, що забезпечує гарне природне освітлення протягом дня. Встановлено панорамні енергозберігаючі вікна, виконано чорнову стяжку підлоги, розведено електрику та систему опалення з радіаторами. Будинок утеплений зовні. Квартира оснащена індивідуальним лічильником на тепло та двозонним лічильником електроенергії, що допоможе оптимізувати комунальні витрати. Територія комплексу закрита, під охороною, з відеонаглядом як у дворі, так і на поверсі. У будинку є пасажирський і вантажний ліфти. Додатково можна придбати кладову площею 4 м². Вартість — лише 780 $/м². Можливий продаж по переуступці майнових прав. Телефонуйте, поки пропозиція актуальна!
Черкаси
офлайн
Ростислав
На сайті з 16 квітня 2020