1  / 12
Велика трикімнатна. Поверх 3/10. Цегляний будинок. - фото 1
Велика трикімнатна. Поверх 3/10. Цегляний будинок. - фото 2
Велика трикімнатна. Поверх 3/10. Цегляний будинок. - фото 3
Велика трикімнатна. Поверх 3/10. Цегляний будинок. - фото 4
Велика трикімнатна. Поверх 3/10. Цегляний будинок. - фото 5
Велика трикімнатна. Поверх 3/10. Цегляний будинок. - фото 6
Велика трикімнатна. Поверх 3/10. Цегляний будинок. - фото 7
Велика трикімнатна. Поверх 3/10. Цегляний будинок. - фото 8
Велика трикімнатна. Поверх 3/10. Цегляний будинок. - фото 9
Велика трикімнатна. Поверх 3/10. Цегляний будинок. - фото 10
Велика трикімнатна. Поверх 3/10. Цегляний будинок. - фото 11
Велика трикімнатна. Поверх 3/10. Цегляний будинок. - фото 12

Велика трикімнатна. Поверх 3/10. Цегляний будинок.

Полтава

Поскаржитись
17 999 грн.
217 грн. за м²
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 1 травня 2026, ID: 4980578
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 83 м2
  • Площадь кухни 12 м2
  • Этаж
  • Этажность 10 
  • С мебелью Так 
  • Тип дома Жилой фонд 2001-2010-е 
  • Планировка Раздельная 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Мебель на кухне, Гардероб, Видеонаблюдение, Гостевой паркинг, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
  • Инфраструктура Детский сад, Школа, Остановка транспорта, Детская площадка, Аптека, Отделение почты 
Опис
Оренда просторої трикімнатної квартири в спальному районі міста.
- Загальна площа - 83м². Планування на 3-ри окремі кімнати!
Ідеальний варіант для сім'ї або тих, хто цінує комфорт і простір.
- Комфортний 3-й поверх цегляного будинку, Ви не залежні від ліфта та відключень світла!
- Квартира укомплектована всією необхідною технікою та меблями для комфортного проживання.
- Вся комуналка за лічильниками, окремо встановлено лічильник на тепло, можна контролювати суму комуналки в опалювальний сезон.
Шукаємо просто хорошу сім'ю для довготривалої оренди. Додатково можна обговорити проживання з тваринами
Зворотній зв’язок
Віталій Вікторович
офлайн