1  / 10
Велика 3-к квартира 77.8 м² на Леонтовича – Простір, Краєвид та Затишок! - фото 1
Велика 3-к квартира 77.8 м² на Леонтовича – Простір, Краєвид та Затишок! - фото 2
Велика 3-к квартира 77.8 м² на Леонтовича – Простір, Краєвид та Затишок! - фото 3
Велика 3-к квартира 77.8 м² на Леонтовича – Простір, Краєвид та Затишок! - фото 4
Велика 3-к квартира 77.8 м² на Леонтовича – Простір, Краєвид та Затишок! - фото 5
Велика 3-к квартира 77.8 м² на Леонтовича – Простір, Краєвид та Затишок! - фото 6
Велика 3-к квартира 77.8 м² на Леонтовича – Простір, Краєвид та Затишок! - фото 7
Велика 3-к квартира 77.8 м² на Леонтовича – Простір, Краєвид та Затишок! - фото 8
Велика 3-к квартира 77.8 м² на Леонтовича – Простір, Краєвид та Затишок! - фото 9
Велика 3-к квартира 77.8 м² на Леонтовича – Простір, Краєвид та Затишок! - фото 10

Велика 3-к квартира 77.8 м² на Леонтовича – Простір, Краєвид та Затишок!

Коломия

Поскаржитись
32 000 евр.
34 перегляди оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 30 жовтня 2025, ID: 4439323
Характеристики
  • Без комісії Так 
  • Кімнат
  • Загальна площа 77.8 м2
  • Площа кухні 8.6 м2
  • Поверх
  • Поверховість
  • Ремонт Після будівельників 
  • Планування Роздільна 
  • Тип стін Панельний 
  • Комфорт Ванна, Парковочное место, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Асфальтированная дорога 
Опис
Велика 3-к квартира 77.8 м² на Леонтовича – Простір, Краєвид та Затишок!
Пропоную просторе помешкання з покращеним плануванням у самому затишному районі Коломиї за адресою вул. Леонтовича, 23.
Чому варто обрати саме цю квартиру?
• Готова до чистового ремонту: Це сирець, але з уже виконаними найважчими роботами. Електромережі, газ, водопостачання та система опалення вже повністю розведені.
• Максимальне енергозбереження: Встановлено дорогі енергоощадні вікна та якісні вхідні броньовані двері — вам не доведеться витрачати гроші на їх заміну.
• Автономія та комфорт: Індивідуальне опалення з імпортним обладнанням дозволить вам самостійно контролювати клімат у домі та суттєво економити на комунальних платежах.
• Простір та світло: Загальна площа 77,8 м². Квартира має два великі засклені балкони, з яких відкриваються чудові краєвиди на місто.
• Тиша та спокій: Будинок розташований у тихому дворі, далеко від шумних трас.
Локація, де хочеться жити:
Все необхідне для комфортного життя знаходиться буквально під рукою:
- Для дітей: Поруч сучасний дитячий садок та школа.
-Для відпочинку: У пішій доступності озеро — ідеальне місце для ранкових пробіжок чи вечірніх прогулянок.
-Безпека: Спокійний район та приємні сусіди.
-Адреса: м. Коломия, вул. Леонтовича, 23
Зв'язок:
З усіх питань та для запису на огляд — пишіть або телефонуйте у Viber. Буду радий показати вам ваш майбутній дім!
Зворотній зв’язок
Яна
офлайн
Схожі оголошення
Продаж  2К квартири по вулиці Харківське шосе 9, Дарницька площа, Дніпровський район, Дарниця Київ 12
  • Двокімнатна
  • 45 м2
  • 8 / 10 пов.
68 000 $
Продаж 2-кімнатної квартири по вулиці Харківське шосе, 9, Дніпровський район, Дарниця. Загальна площа — 45 м², житлова — 29 м², кухня — 6 м². Розташована на 8 поверсі 10-ти поверхового цегляного будинку 1972 року. Квартира з сучасним капітальним ремонтом біля Дарницької площі - дуже тепла, не кутова, розташована в середині будинку. Є газ. Засклений балкон, вікна виходять у двір. В квартирі обєднано кухню з гостьовою кімнатою, є повноцінна окрема спальня, суміжний санвузол. Поруч є абсолютно все для комфортного життя: дитячі садочки, школи, магазини, супермаркети, ринок, ТРЦ та багато іншого. Поруч зупинки громадського транспорту в різні напрямки Києва. Дзвоніть (або пишіть Viber/Telegram) для попереднього запису на перегляд. Комисію сплачує покупець. Ціна 68 000 у.е. Марина, тел.: 063 392 35 35
Київ, Дніпровський
Продаж 1-к квартири вул. Зарічна 1б Київ 4
  • Двокімнатна
  • 45 м2
  • 10 / 25 пов.
120 000 $
Продаж 1-к квартири вул. Зарічна 1б. ЖК Зарічний. Окрема спальня + кухня студія. Хороший ремонт, меблі та техніка. Східна сторона вид з вікна на Бажана проспект. Комплекс бізнес-класу, цілодобова охорона, відеоспостереження, закрита велика територія, дитячий майданчики, футбольне поле, магазини, салони краси, кафе, ресторани, стаматологія, підземний паркінг та гостьові паркування. 044 200 10 80
Київ, Дарницький
Продаж 2-к квартири вул. Івана Неходи 3 Київ 3
  • Двокімнатна
  • 43 м2
  • 3 / 5 пов.
52 000 $
Продаж 2-к квартири вул. Івана Неходи 3. Затишна квартира в цегляному будинку, світла та тепла. Є балкон. Кімнати суміжні, але тип планування дозволяє легко поділити їх на повноцінні. Окремі кімнати + комору. В наявності: бронедвері + внутрішні дерев'яні двері, нові енергозберігаючі вікна з двокамерними склопакетами. 044 200 10 80
Київ, Солом'янський
офлайн
Яна
На сайті з 16 квітня 2020