1  / 9
Ваш особистий острівець затишку на Східному-1: заходь, живи та радій! - фото 1
Ваш особистий острівець затишку на Східному-1: заходь, живи та радій! - фото 2
Ваш особистий острівець затишку на Східному-1: заходь, живи та радій! - фото 3
Ваш особистий острівець затишку на Східному-1: заходь, живи та радій! - фото 4
Ваш особистий острівець затишку на Східному-1: заходь, живи та радій! - фото 5
Ваш особистий острівець затишку на Східному-1: заходь, живи та радій! - фото 6
Ваш особистий острівець затишку на Східному-1: заходь, живи та радій! - фото 7
Ваш особистий острівець затишку на Східному-1: заходь, живи та радій! - фото 8
Ваш особистий острівець затишку на Східному-1: заходь, живи та радій! - фото 9

Ваш особистий острівець затишку на Східному-1: заходь, живи та радій!

Кривий Ріг, Довгинцівський

Поскаржитись
16 000 $
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 31 березня 2026, ID: 4886126
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Кімнат
  • Загальна площа 35 м2
  • Площа кухні 7.9 м2
  • Поверх
  • Поверховість
  • Тип будинку Житловий фонд 80-90-ті 
  • Ремонт Косметичний ремонт 
  • Планування Роздільна 
  • Тип стін Панельний 
  • Опалення Централізоване 
Опис
Уявіть квартиру, в яку входиш — і одразу хочеться залишитися. Тепла, простора, сповнена світла та бездоганної чистоти, вона розташована на затребуваному 4-му поверсі в самому серці району. Це не просто квадратні метри, а місце з доброю енергетикою та практично завершеним ремонтом.

Головні акценти вашого майбутнього дому:

•  Зроблено на совість: забудьте про пил та шум капремонту. Вже замінено проводку та підлогу, повністю оновлено ванну кімнату й балкон, встановлено нові міжкімнатні та надійні вхідні двері. Все підібрано з любов’ю.

•  Повна готовність: вам не треба ламати голову над купівлею техніки та меблів. Залишається практично все. Важлива перевага — електрику в будинку не вимикали.

•  Інфраструктура: буквально за порогом — школи, дитячі садки та всі необхідні магазини. Жити тут — означає користуватися всіма зручностями району, зберігаючи тишу та комфорт.

•  Простір для творчості: це ідеальне «полотно» для вашого стилю. За бажанням додайте фінальні штрихи — натяжну стелю та шпалери на свій смак — і ви отримаєте ідеальну квартиру.

Це чудовий старт для життя або вигідний варіант під оренду.

Приходьте на перегляд! Ця квартира занадто гарна, щоб довго чекати на свого господаря.
Зворотній зв’язок
ПРОСПЕКТ Анна
офлайн
Схожі оголошення
Продам 2к квартиру вул.Драгоманова ,33А Ремонт меблі техніка Дніпро 20
  • Двокімнатна
  • 41 м2
  • 2 / 2 пов.
47 000 $
Продам 2к квартиру по вул. Драгоманова, 33А ( Димитрова) Загальна площа квартири 41 м2, санвузол суміщений, балкон засклений. Дім цегляний, поверх 2/2. В квартирі зроблено ремонт. Залишаються меблі та техніка. Автономне газове опалення. Ніхто не прописаний. Можливо під різні програми кредитування. Реальним покупцям Торг!
Дніпро, Центральний
Продам 2хком Радужній Одеса 7
  • Двокімнатна
  • 64 м2
  • 14 / 16 пов.
64 000 $
Продам 2хком Жк Радужный 14й этаж из 16,есть генератор и паркинг под домом 64кв.м. 2хкомнатная квартира с ремонтом По ПРОГРАМАМ Е відновлення Е оселя идут. Цена 64000уе Тел 0933464401
Одеса, Київський
Продажа 2 комнатной квартиры Киевского проекта Ізмаїл 7
  • Двокімнатна
  • 54 м2
  • 5 / 5 пов.
43 000 $
Продажа 2 комнатной квартиры Киевского проекта ул. Ивано-Франко (Пентагон) комнаты раздельные с каждой комнаты балкон. Большая 6 метровая лоджая выходит на Дворец спорта+ второй балкон выходит во двор. 43.000 входит переоформление.Комисия Агентства 0 %. Агентство недвижимости Avenue 0671919195 .0671919195 Сергей
Ізмаїл
офлайн
ПРОСПЕКТ Анна
На сайті з 16 квітня 2020