3-к квартира Київ, Голосіївський, 25000 грн./міс. Київ 14
    25 000 грн.
    Оренда 3-ї квартири в Голосіївському районі, масивТеремки-1, Магеллан, метро Теремки, за адресою: вул. Заболотного 6. Квартира знаходиться на 8 поверсі 16 поверхового будинку, свіжий ремонт, кімнати роздільні, великий хол, 2 засклених лоджії, склопакети, кахель, роздільний санвузол. Зовнішне утеплення. Інтернет, лічильники. Двері броньовані.Тамбур. Два працюючих ліфти. Є парковка. Квартира облаштованна якісними меблями та побутовою технікою. Здається на довготривалий термін, бажано для родини з дитиною. Чудове розташування будинку, поруч є абсолютно все необхідне (супермаркет, школа, садок, пошта, ТРЦ, ринок, аптека, банк, кафе та ін.) Відмінна транспортна розвязка, метро в 3-х хвилинах пішки від будинку. Вартість оренди за місяць 25000 грн.+комунальні послуги. При заселенні оплата за перший місяць+депозит. Комісія рієлтора -50%.(єдиноразово при вселенні та оформленні договора) комісія: 50%
    Київ
    2-к квартира Київ, Печерський, 140000 $ Київ 10
    • Двокімнатна
    • 72 м2
    • 7 / 9 пов.
    140 000 $
    Продам 2-у квартиру в центрі міста, Печерський район, за адресою: вул.Предславинська 38. Цегляний.якісний, відомчий будинок, "спецпроєкт", 1976 року забудови. Квартира дуже тепла, затишна та простора з гарним краєвидом, знаходиться на 7 поверсі 9-ти поверхового будинку, загальна площа складає-72 кв.м. житлова-40 кв.м, кухня-8 кв.м. Гарний житловий стан, функціональне планування з можливістю перепланування, кімнати та санвузол окремі, є велика комора, балкон заскленний обшит деревяною вагонкою, підлога-якісний паркет в чудовому стані. Газ, лічильники. Меблі за домовленністю. Броньованні двері. Новий ліфт. Гарні сусіди, охайний підїзд зі свіжим ремонтом. Велика прибудинкова территорія з дитячим та спортивним майданчиками, напроти будинку парк з фонтанами. Є місця для паркування авто. Дуже добре розвиненна інфраструктура района. Поряд з будинком є все необхідне-парк, 2 станції метро, різні магазини, кафе, ресторани, відділення банку та пошти, аптеки, поликлиника, дит.садочок, ліцей, ТЦ NOVUS, "Оушен Плаза", "Ашан", Володимирський ринок, Спортлайф та інше. Квартира вільна, чистий продаж, один власник, боргів немає, ніхто не зареєстрований. Продаємо тільки за готівку! Вартість-140000 у.о, без комісії для прямого покупця! Телефонуйте!
    Київ
    1-к квартира Київ, Голосіївський, 42500 $ Київ 8
    • Однокімнатна
    • 30 м2
    • 1 / 5 пов.
    42 500 $
    Продам 1-у квартиру в Голосіївському районі, поруч з метро та парком, за адресою: провулок Леопольда Ященка 5 . Теплий, цегляний будинок, перший поверх, свіжий косметичний ремонт, санвузол роздільний, кахель, склопакети, грати на вікнах, паркет в гарному стані, газ, нові лічильники на все, бронідвері, домофон. Відмінно розвинена інфраструктура, поруч метро, Голосіївський парк. Гарний варіант під комерцію, так як є можливість зробити окремий вхід. Вартість квартири -42500 у.о,без комісії для прямого покупця! Тільки готівка! Квартира вільна, чистий продаж, перегляди в зручний час за попередньою домовленністю!
    Київ
    офлайн
    oly2642
    На сайті з 3 січня 2026