1  / 7
Унікальна вілла у Львові | 171 м² | 100 м до Стрийського парку - фото 1
Унікальна вілла у Львові | 171 м² | 100 м до Стрийського парку - фото 2
Унікальна вілла у Львові | 171 м² | 100 м до Стрийського парку - фото 3
Унікальна вілла у Львові | 171 м² | 100 м до Стрийського парку - фото 4
Унікальна вілла у Львові | 171 м² | 100 м до Стрийського парку - фото 5
Унікальна вілла у Львові | 171 м² | 100 м до Стрийського парку - фото 6
Унікальна вілла у Львові | 171 м² | 100 м до Стрийського парку - фото 7

Унікальна вілла у Львові | 171 м² | 100 м до Стрийського парку

Львів, Сихівський

Поскаржитись
680 000 $
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 28 лютого 2026, ID: 4803953
Характеристики
  • Без комісії Так 
  • Кімнат
  • Загальна площа 171 м2
  • Поверховість
  • Площа ділянки 11 сот.
  • Ремонт Житловий стан 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Асфальтированная дорога 
Опис
Продаж вілли в парковій зоні Львова | вул. Панаса Мирного
Пропонуємо унікальну віллу в престижному районі старої польської забудови — в самому серці зеленої частини Львова. Будинок розташований у затишному кооперативі "Власна стріха", лише за 100 метрів від Стрийського парку та парку «Залізна Вода», а також у кількох хвилинах ходьби від УКУ.

Про будинок:
-2 поверхи + горище + арочний підвал
-Загальна площа 1-го і 2-го поверху — 171м²
-Площа підвалу — 75,2 м²
-Розмір будівлі — 11×11 м
-6 кімнат, зручне планування для сім’ї або проєкту під оренду чи бізнес
-Капітальні цегляні стіни
- Може бути використана як комерційна нерухомість — офіс, клініка, приватна школа, резиденція, апарт-готель.

Ділянка:
11 соток приватної землі

Ідеальна для реконструкції, розширення.

Локація, що надихає:
-100 м до Стрийського парку
-200 м до парку «Залізна Вода»
-Поблизу Український католицький університет, школи, транспорт
-До центру Львова — 10 хвилин

Ціна: 680 000 $
Телефонуйте для перегляду: 09*********66
Зворотній зв’язок
Уляна
офлайн
Схожі оголошення
Двоповерховий цегляний будинок в центрі с.Корчин Шептицький 8
  • 8 комнатная
  • 160 м2
  • 11 соток
38 500 $
Двоповерховий цегляний будинок в центрі с.Корчин(15км від Червонограда),земельна ділянка -11 соток.Є літня кухня,хлів,свердловина на воду,септик,гараж. В кімнатах паркет,кахельні печі-стояки.Заходь і живи!!!
Шептицький
Продається будинок Борзна 20
  • П’ятикімнатна
  • 100 м2
  • 6 соток
25 000 $
Продається будинок у Борзні, Ніжинський район,Чернігівська область, по вул. Некрасова, 11. Будинок дуже великий: 2 окремі спальні, вітальня, 2 прохідні кімнати, ванна кімната, кухня, великі коридори, 4 веранди, приєднана літня кухня. Є три погреби, 2 гаражі (один - із мансардою), господарська будівля, 2 горища. Будинок побудований 1999 року, із товстими стінами, утеплений, покрівля шиферна. Опалення комбіноване: газовий котел, електрокотел, груба у літній кухні. Землі біля дому немає, але є 6 соток під город у 500 метрах від будинку. Продається з наявними меблями (спальний гарнітур, дивани, крісла, добротня стінка, кухонний гарнітур), побутовою технікою (телевізори, холодильник, пральна машина), навіть посудом.
Борзна
Продається будинок в с. Крехаїв Крехаїв 20
  • П’ятикімнатна
  • 86 м2
  • 30 соток
35 000 $
Продається будинок 86 м.кв., в с. Крехаів, вул. Деснянська (Гагаріна) 33, Остерська громада, Чернігівська обл.. Будівля складається з одноповерхової утепленоі дерв’яноі хати та двоповерхової цегляної ,між якими є суміжні двері. Має один суцільний дах з метало черепиці. Стара хата площею 42,8 кв.м. має дві кімнати, «сінці» (комора), веранда, також є дров’яне опалення – груба. Більш нова, цегляна хата, площею 42,9 кв.м., має два поверхи: три кімнати, сходи та тераса , є електроопалення на першому поверсі. Горище також можна перепланувати під ще одну кімнату. Загальна площа будинку 85,7 кв.м., земельна ділянка 0,3 га (з яких 0,25га земля загального користування). На територіІ розташовані сарай, погреб, санвузол (туалет) та велика літня альтанка. Будинок розташований в мальовничому місці – до річки 100м. Має газопостачання, електропостачання (двохзонний лічильник), скважина на воду 7м. Дальність від Києва – 45км.
Крехаїв