1  / 8
Участок под застройку в Романкове - фото 1
Участок под застройку в Романкове - фото 2
Участок под застройку в Романкове - фото 3
Участок под застройку в Романкове - фото 4
Участок под застройку в Романкове - фото 5
Участок под застройку в Романкове - фото 6
Участок под застройку в Романкове - фото 7
Участок под застройку в Романкове - фото 8

Участок под застройку в Романкове

Підгірці

Поскаржитись
6 900 $
5 переглядів оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 22 січня 2025, ID: 3497342
Характеристики
  • Расстояние до ближайшего города до 15 км. 
  • Площадь участка 48 соток
  • Коммуникации Газ, Скважина, Электричество, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
  • Инфраструктура Детский сад, Школа, Бювет, Остановка транспорта, Рынок, Аптека 
  • Ландшафт Река, Озеро, Холмы, Горы, Парк, Лес 
Опис
Продам участок под застройку в котеджном городке-Романков. Обуховский р.н., Киевская обл. 48сотки (60/80м). Можно по-24с. Все коммуникации подключены, дороги асфальтированы, соседи застроены. 6900$ за сотку
Зворотній зв’язок
Владимир
офлайн
Схожі оголошення
Броварской р.с.Летки20сот под строительство.Два фасада Літки 3
    12 200 $
    Броварской р.с.Летки20сот.под строительство.Злектричество вдоль участка.Два фасада.Озеро лес 300м.В селе.До города 25,км
    Літки
    Ділянка під житлову забудову Бориспільський, Мала Олександрівка, 25000 $.. Мала Олександрівка 20
      25 000 $
      Продаж кутової земельної ділянки 12 соток , с. Мала Олександрівка (Безуглівка) ,Бориспільський район, Київська область. Тиха приватна зона поруч із Києвом, плюс швидкий доступ до всього за 510 хвилин Лише 10 км від Києва зручна та перспективна локація для життя поруч зі столицею. Ділянка ідеально підходить для будівництва приватного будинку, котеджу або заміської резиденції. Переваги: Кутове розташування зручний заїзд та більше можливостей для забудови Підключена електроенергія від ДТЕК 18 кВт Підсипана дорога, комфортний під’їзд у будь-яку пору року Тиха та затишна локація для життя та відпочинку Район активної приватної забудови Інфраструктура поруч: Школа та дитячий садок у доступності Магазини, сервіси, Нова Пошта та все необхідне для життя Зручне транспортне сполучення з Києвом та Борисполем Поруч природа ліс та місця для відпочинку Вартість: 25 000 $ Відеоогляд : 1. youtube.com/shorts/qsIBQC7DyY4?si=gqudwTPYlHAYyXdF 2. www.instagram.com/reel/DaPcl7MIpjI/?igsh=bzB4bDgweGduMWE4 3. vt.tiktok.com/ZSCmP3XhU/ Локація: maps.app.goo.gl/zkatKU3z6yQLtkqZA?g_st=ic Телефонуйте, щоб отримати деталі та домовитися про перегляд +38************81 До зустрічі з GoldenKeyWithIrina! Більше пропозицій для життя та інвестицій на сайті goldenkeyirina.com ділянка: 12 сот.
      Мала Олександрівка
      Ділянка сільськогосподарського призначення Броварський, Погреби, 15000 $.. Погреби 10
        15 000 $
        Продам ділянку, с. Погреби, урочище Грушки, Броварський район. Площа ділянки 12 соток. Ділянка правильної прямокутної форми. Призначення землі сільськогосподарського призначення Біля ділянки рунтова дорога. На деяких ділянках побудовані будинки. Ділянка знаходиться за 2км відстолиці, за Троєщиною. Прекрасне місцерозташування прямо поряд струмок, трохи далі 100м - річка Десна, де є можливість рибалити, чудова природа. Ділянка чудово підійде для ведення сільського господарства, для відпочинку. А можливо і будівництва дачного будиночку. За більш детальною інформацією, дзвоніть Спеціаліст Світлана ділянка: 12 сот.
        Погреби
        офлайн
        Владимир
        На сайті з 16 квітня 2020