1  / 3
Участок 2 гектара в Харькове! Асфальт. подъезд! Недорого - фото 1
Участок 2 гектара в Харькове! Асфальт. подъезд! Недорого - фото 2
Участок 2 гектара в Харькове! Асфальт. подъезд! Недорого - фото 3

Участок 2 гектара в Харькове! Асфальт. подъезд! Недорого

Харків, Індустріальний, Индустриальный проспект

Поскаржитись
30 000 $
156 переглядів оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 18 квітня 2023, ID: 1675986
Характеристики
  • Тип недвижимости Сельскохозяйственного назначения 
  • Расстояние до ближайшего города В городе 
  • Площадь участка 200 соток
  • Коммуникации Асфальтированная дорога 
  • Инфраструктура Остановка транспорта 
Опис
Цена снижена!
Участок 2 гектара в Харькове ( район ХТЗ, просп. Индустриальный). Приватизированный, целевое назначение- сельхоз. ОСГ ( не пай). Подъезд асфальтированный. Идеально под бизнес- идеи ( логистику, складское, производственное, сельхоз. и т.д.)
Цена- экв. 30000. С торгом!
( есть возможность приобрести рядом ещё 2 га).
067-984-19-63, 050-557-90-11
Зворотній зв’язок
Ренат
офлайн
Схожі оголошення
Земельна ділянка у селі Татарів - 0,10 га Яремче 9
    5 000 $
    Багато простору, панорама на гори і чудовий асфальтований доїзд. Це ми описуємо локацію, де розташовані 0,10 га землі під будівництво у с. Татарів. Слово "затишок" чудово описує те, що відчуваєш, перебуваючи на цій пологій ділянці рівної форми. Земельна ділянка розташована за 400 м від головної дороги, що веде до гірськолижного курорту Буковель. Поруч розташований готельно-відпочинковий комплекс "Коруна". Це чудова локація як для приватного житла, так і для комерції.
    Яремче
    Земельна ділянка с. Яблуниця 0.5га Яремче 15
      5 000 $
      Земельна ділянка площею 0,5га. Ділянка має призначення під індивідуальне житлове будівництво. Рельєф плавний і встелений карпатським різнотрав'ям. Тут затишно і не вітряно. Звідси відкривається чудова панорама на Чорногірський хребет та все село Яблуниця. Поруч полонина Перці, а на пагорбі, що навпроти, котеджне містечко "Скогур". До бази Буковель всього 7 км по ідеальній трасі. Під'їзд до ділянки ґрунтовий, але комфортний для авто. Взимку дорогу очищають.
      Яремче
      Земельна ділянка у селі Яблуниця - 0,16 га Яремче 8
        5 000 $
        Ділянка поруч з лісом, панорама на г. Петрос, г. Говерла та Чорногірський хребет. Земля межує з Національним природним парком, тож смереки - ваші найближчі сусіди, якщо придбати цих 0,16 га у селі Яблуниця. Ділянка призначена для індивідуального житлового будівництва. Ділянка видовженої прямокутної форми. До асфальту та Яблуницького перевалу - 2,4 км по грунтовій дорозі.
        Яремче