1  / 10
У продажу євродвійка з ремонтом в ЖК 53 Жемчужина на Таїрово - фото 1
У продажу євродвійка з ремонтом в ЖК 53 Жемчужина на Таїрово - фото 2
У продажу євродвійка з ремонтом в ЖК 53 Жемчужина на Таїрово - фото 3
У продажу євродвійка з ремонтом в ЖК 53 Жемчужина на Таїрово - фото 4
У продажу євродвійка з ремонтом в ЖК 53 Жемчужина на Таїрово - фото 5
У продажу євродвійка з ремонтом в ЖК 53 Жемчужина на Таїрово - фото 6
У продажу євродвійка з ремонтом в ЖК 53 Жемчужина на Таїрово - фото 7
У продажу євродвійка з ремонтом в ЖК 53 Жемчужина на Таїрово - фото 8
У продажу євродвійка з ремонтом в ЖК 53 Жемчужина на Таїрово - фото 9
У продажу євродвійка з ремонтом в ЖК 53 Жемчужина на Таїрово - фото 10

У продажу євродвійка з ремонтом в ЖК 53 Жемчужина на Таїрово

Лиманка

Поскаржитись
67 000 $
4 перегляди оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 29 березня 2026, ID: 4883025
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Кімнат
  • Загальна площа 42.7 м2
  • Площа кухні 9 м2
  • Поверх
  • Поверховість 19 
  • Ремонт Євроремонт 
  • Планування Смарт-квартира 
  • Тип стін Монолітний 
  • Опалення Власна котельня 
Опис
Код об'єкта: 401663. АН "Атланта".

У продажу євродвійка з ремонтом в ЖК 53 Жемчужина від надійного забудовника "Kadorr Group" на Таїрово.
У квартирі виконаний сучасний ремонт з використанням якісних матеріалів, перепланована в євродвійку.
Повністю укомплектована меблями та побутовою технікою.
Охороняється територія комплексу, генератор, цілодобове відеоспостереження, паркінг, дитячі майданчики.
Паркінг можна використовувати як тимчасове притулок.
У шаговій доступності: магазини, салони краси, кав'ярні, аптеки, метро, Епіцентр, торговий центр Маяк, оптовий ринок та багато інше.
Телефонуйте, організуємо оперативний показ.
Зворотній зв’язок
Людмила
офлайн
Схожі оголошення
1-к квартира Київ, Дніпровський, 84999 $ Київ 15
  • Однокімнатна
  • 43 м2
  • 11 / 16 пов.
84 999 $
Продаж 1к квартири Воскресенська 16г ЖК Паркові Озера 43м2 без комісії Вашій увазі пропонується простора, світла євро двійка загальною площею 43м2 в сучасному топовому ЖК комфорт класу Паркові Озера окремо стоячий будинок, з презентабельним лобі і швидкісними ліфтами. В будинку встановлені сонячні панелі і АКБ на ліфти, також будинок підключений до генератора, коли блекаут в будинку все працює. Квартира розділена на дві рівнозначні зони , спальня з великим ліжком і кухня-вітальня з зоною для обіду. Просторий квадратний коридор з великою нішевою шафою-гардеробом. І простора ванна кімната. Квартира в гарному стані, облаштована всіма необхідними меблями і укомплектована усією необхідною технікою. По всім питанням телефонуйте проконсультую і домовимось на перегляд.
Київ
Продаж 3-к квартири вул. Причальна 2 Київ 3
  • Трикімнатна
  • 90.06 м2
  • 11 / 26 пов.
122 588 $
Продаж 3-к квартири вул. Причальна 2. ЖК GREAT. Вид на Дніпро та двір. Будинок зданий в експлуатацію. Світла, сучасна квартира, ідеальне планування для комфортного життя, високі стелі. Квартира продається після забудовників Лічильники на воду та опалення. 5 швидкісних ліфтів, паркінг. Концепція комплексу - двір без машин. 044 200 10 80
Київ, Дарницький
Продаж 2-к квартири Столичне шосе 3 Київ 3
  • Двокімнатна
  • 58 м2
  • 3 / 26 пов.
130 000 $
Продаж 2-к квартири Столичне шосе 3/ З новим якісним ремонтом. Вікна у двір. Вид на фонтан та на прогулянкову зону. В квартирі встановлена вся побутова техніка та меблі, також є тепла підлога. Закрита територія з охороною 24/7 та доступом по картках, що забезпечує безпеку та приватність. 044 200 10 80
Київ, Голосіївський
офлайн
Людмила
На сайті з 16 квітня 2020