1  / 20
‼️Торг‼️Продаж‼️Автономного‼️будинку Чабани Києво-Святошинский - фото 1
‼️Торг‼️Продаж‼️Автономного‼️будинку Чабани Києво-Святошинский - фото 2
‼️Торг‼️Продаж‼️Автономного‼️будинку Чабани Києво-Святошинский - фото 3
‼️Торг‼️Продаж‼️Автономного‼️будинку Чабани Києво-Святошинский - фото 4
‼️Торг‼️Продаж‼️Автономного‼️будинку Чабани Києво-Святошинский - фото 5
‼️Торг‼️Продаж‼️Автономного‼️будинку Чабани Києво-Святошинский - фото 6
‼️Торг‼️Продаж‼️Автономного‼️будинку Чабани Києво-Святошинский - фото 7
‼️Торг‼️Продаж‼️Автономного‼️будинку Чабани Києво-Святошинский - фото 8
‼️Торг‼️Продаж‼️Автономного‼️будинку Чабани Києво-Святошинский - фото 9
‼️Торг‼️Продаж‼️Автономного‼️будинку Чабани Києво-Святошинский - фото 10
‼️Торг‼️Продаж‼️Автономного‼️будинку Чабани Києво-Святошинский - фото 11
‼️Торг‼️Продаж‼️Автономного‼️будинку Чабани Києво-Святошинский - фото 12
‼️Торг‼️Продаж‼️Автономного‼️будинку Чабани Києво-Святошинский - фото 13
‼️Торг‼️Продаж‼️Автономного‼️будинку Чабани Києво-Святошинский - фото 14
‼️Торг‼️Продаж‼️Автономного‼️будинку Чабани Києво-Святошинский - фото 15
‼️Торг‼️Продаж‼️Автономного‼️будинку Чабани Києво-Святошинский - фото 16
‼️Торг‼️Продаж‼️Автономного‼️будинку Чабани Києво-Святошинский - фото 17
‼️Торг‼️Продаж‼️Автономного‼️будинку Чабани Києво-Святошинский - фото 18
‼️Торг‼️Продаж‼️Автономного‼️будинку Чабани Києво-Святошинский - фото 19
‼️Торг‼️Продаж‼️Автономного‼️будинку Чабани Києво-Святошинский - фото 20

‼️Торг‼️Продаж‼️Автономного‼️будинку Чабани Києво-Святошинский

Чабани

Поскаржитись
595 000 $
13 переглядів оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 24 лютого 2026, ID: 4782770
Характеристики
  • Без комісії Так 
  • Кімнат
  • Загальна площа 850.6 м2
  • Поверховість
  • Площа ділянки 22 сот.
  • Опалення Власна котельня 
  • Ремонт Авторський проєкт 
  • Комфорт Кондиціонер, Ванна, Душова кабіна, Балкон, Тераса, Камін, Відеоспостереження, Охоронювана територія, Гараж, Автонавіc, Автоматичні ворота, Допоміжні приміщення, Спортзал, Басейн 
  • Коммуникации Скважина, Электричество, Канализация септик, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Опис
Терміновий продаж!
Продавали за 990000 $
Тепер 690000 $
Буде ще торг!
Шикарний, добротний будинок з двома басейнами, сауною, більярдною, кабінетом з потайною кімнатою, своєю власною електростанцією, генератором, тр
чотирма котлами, територією з ландшафтним дизайном і хвойниками різних сортів, гаражем на 3 машини та багатьма іншими приміщеннями, далі по порядку:

Будинок збудований у 2008 році з цегли. Товщина стін - 70 см. Фундамент 1,5 м. Утеплення мінватою (будинок дуже теплий)
Загальною площею 850,6 м.кв.
Житлова 298,4 м.кв.
4 спальні ( 40,5; 34,0; 32,9; 29,8 м.кв.)
1 кабінет
Кухня ( 41,7 м.кв. )
Їдальна ( 26,3 м.кв. )
Тренажерний зал
Бельярдна ( 66,4 м.кв )
Два басейни: 34 м.; 105 м.;
Тераса 40 м. кв.
Котельня
Пральня
Винний льох
Вбиральня 40 м.кв.
4 санвузли
Території з ландшафтним дизайном - 22 соток. На території висаджені хвойні дерева, туї, ялівець, газон. Є свій плодоносний фруктовий сад (черешні, яблука, груші, вишні, сливи, персики).
На ділянці є дитячий майданчик.
Закрита альтанка з зоною гриль, проведена вода.
Дринажна система по ділянці, гідроізоляція від ґрунтових вод.
Будиночок для персоналу 50 м.кв
Гараж на 3 машини.
Своя каптильня.
Вольєр на 2 собаки.
Автоматичні ворота з перемиканням на механіку.
Власна електростанція на 120 кВт, можна навіть продавати електроенергію.
Генератор 40 кВт, чотирьох циліндровий.
Відеоспостереження по периметру.
Сигналізація ДСУ.

Вентиляція будинку – поверхова рекуперація.

Фанкойлова система обігріву/охолодження будинку.
За допомогою цього пристрою можна отримати рівномірний розподіл температури в приміщеннях з великою площею. Перевагою є низький рівень шуму та енергоефективність.
Свердловина 128м.
Септик переливний, 3 бочки.

Будинок складається загалом із 4-х поверхів:

Цокольний поверх:
Сауна, басейн 34 м.кв. глибина 2 м..
Кімната відпочинку.
Бельярдна.
Тренажерний зал.
Винний льох.
Пральня.
Котельня з 4-ма котлами (2 дублюючі газові котли, елктро котел і пелетний котел).
Велика шафа-гардеробна, душова, санвузол.
#A757
Зворотній зв’язок
Aнна
офлайн
Схожі оголошення
Терміновий продаж! Автономний Елітний будинок біля моря на Фонтані, Одеса Одеса 20
  • 6 комнатная
  • 501 м2
  • 20 соток
2 999 999 евр.
Терміново!Ексклюзив. Продаж елітного будинку біля моря на 9-й станції Великого Фонтану Якщо ви мрієте про будинок, де з кожним зітханням відчуваєте атмосферу середземноморського курорту, цей розкішний двоповерховий будинок – ваш ідеальний вибір. Престижний район 9-ї станції Великого Фонтану, вулиця Кордонна, всього за кілька хвилин ходьби від моря - це місце, де втілюються ваші мрії про комфорт і розкіш. Основні характеристики: • Загальна площа: 501 м², 2 рівні та бомбосховища. • підвальний поверх: лазня, хамам, джакузі, рядкова та бойлерна, всі системи опалення та зберігання вина. • Перший поверх: просторий хол, своя бібліотека, кімната відпочинку, вітальня та кухня з виходом на терасу, вбиральня та гостьовий санвузол. • Другий поверх: три спальні з майстер санвузлом та вбиральня. • Інтер'єр: виконаний в ексклюзивному стилі із використанням високоякісних матеріалів, що створюють атмосферу витонченої розкоші. Ділянка: • Площа: 20соток, оформлений державним актом. • Ландшафтне озеленення: шикарний сад, альтанка, басейн та зона барбекю – ідеальні умови для відпочинку та дозвілля. Гараж: на два автомобілі плюс місце для третього. Гостьовий будинок для ваших гостей чи персоналу. Розташування: будинок розташований в екологічно чистому районі, який славиться своєю зеленню та свіжістю морського бризу. За кілька хвилин ходьби — пляж «Чайка», парк «Юність», Траса Здоров'я. Для любителів активного відпочинку - ідеальні умови для пробіжок, велопрогулянок та прогулянок узбережжям. Інфраструктура: у кроковій доступності — приватна школа-гімназія, дитячі садки, поліклініки, супермаркети, фітнес-клуби, ресторани та кафе. Все, що потрібно для комфортного життя - поряд! Не пропустіть шанс стати власником цього унікального будинку, що поєднує стиль, комфорт та близькість до моря! Для запису на перегляд та додаткової інформації дзвоніть.Торг https://ah-era.rem.ua/ua
Одеса, Приморський
ПРОСТОРЕ домоволодіння з ВЕЛИЧЕЗНОЮ ділянкою 20сот Черкаси 5
  • Однокімнатна
  • 20 м2
  • 20 соток
18 500 $
Готові продавати за безготівковими розрахунками по Державним програмам Продаж домоволодіння на 20 сотках з будинком та великим потенціалом для будівництва в м.Корсунь-Шевченківський Пропонується до продажу просторе домоволодіння з земельною ділянкою 20 соток у затишному та зеленому місці. На ділянці розташований цегляний будинок у житловому стані, а також гараж і господарські споруди. Будинок має зручне планування та підійде як для проживання, так і для оновлення під сучасні потреби. На території є власна криниця — постійне джерело води. Ділянка рівна, доглянута, з плодовими молодими деревами. Просторий двір дозволяє облаштувати зону відпочинку, сад. Зручний заїзд, тиха вулиця, комфортне місце для життя. Переваги: -ділянка 20 соток -цегляний будинок -гараж та господарські споруди -фундамент під 2-поверховий будинок + проєкт -закуплені Вагомою перевагою є вже підготовлена база для нового будівництва: є фундамент під двоповерховий будинок та готовий проєкт — ви можете одразу розпочати реалізацію без зайвих витрат часу. будівельні блоки (за окрему плату) -власна криниця -кам’яний величезний погріб (може слугувати укриттям) -власний сад -тиха, спокійна локація Телефонуйте для детальної інформації та перегляду 0974619839, 0935597615
Черкаси
Продам будинок в Кривушах. Поруч хвойний ліс і річка Дніпро. Кременчук 9
  • 7 комнатная
  • 366 м2
  • 15 соток
85 000 $
Загальна площа-366,2 кв.м. Житлова площа-160,3 кв.м. В будинку два поверхи та підвальне приміщення. На першому поверсі: велика вітальна з холом, кухня-їдальня, кімната, службове приміщення, пральня, гараж. На другому поверсі: чотири кімнати, ванна кімната. Тераса з внутрішнього боку будинку. Заведена вода, електрика, газ підведений до будинку. Земельна ділянка приватизована, частково огорожена парканом, площа - 0,15га. Відстань до центру Кременчука – 7,5 кілометрів. Продаж без комісії для покупця. Можливий обмін.
Кременчук