1  / 6
Терміново продаеється 10 сотин+10 садівництва, Минай!! - фото 1
Терміново продаеється 10 сотин+10 садівництва, Минай!! - фото 2
Терміново продаеється 10 сотин+10 садівництва, Минай!! - фото 3
Терміново продаеється 10 сотин+10 садівництва, Минай!! - фото 4
Терміново продаеється 10 сотин+10 садівництва, Минай!! - фото 5
Терміново продаеється 10 сотин+10 садівництва, Минай!! - фото 6

Терміново продаеється 10 сотин+10 садівництва, Минай!!

Ужгород

Поскаржитись
59 900 $
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 27 серпня 2024, ID: 3012995
Характеристики
  • Расстояние до ближайшего города В городе 
  • Площадь участка 10 соток
  • Коммуникации Газ, Электричество, Асфальтированная дорога 
  • Инфраструктура Детский сад, Бювет 
Опис
Продам земельну ділянку Закарпатя! м Ужгород....район ближній Минай. 10 сотин. + 10 сот садівництво в користувані з правом приватизації..Присутні всі комунікації і асфальтова дорога. .09******59 Вікторія ріе
Зворотній зв’язок
Вікторія
офлайн
Схожі оголошення
Терміново продається земельна ділянка в Шкаровкі, Або обмін на Авто Біла Церква 6
    12 500 $ Торг
    Терміново! Продається приватизована земельна ділянка (під будівництво) с. Шкарівка вул. Миру. 11,3 . біля лісу, з гарним краєвидом. поруч комунікації (Світло, Газ, Вода) Асфальтований підїзд, По вулиці їзде Автобус№ 20 на Білу Церкву. ціна 12500.. Можливий обмін на Автомобіль . Офіційно зареєстроване підприємство з постійною адресою, кваліфікованим персоналом та досвідом роботи, надає повний перелік послуг з питань, ' з нерухомістю. Безкоштовно приймаємо заявки від продавців і орендодавців. Гарантуємо ' оцінку, якісну рекламну компанію і юридичну підтримку. Юридичний супровід угод до моменту вручення правовстановлюючих документів, перевірка нерухомості на наявність арештів, обтяжень, и.т.п.
    Біла Церква, Шкарівка
    Мироцьке , ділянка площею 10,3 соток поряд із озером;13500 Ірпінь 4
      13 500 $
      Мироцьке , ділянка площею 10,3 соток поряд із озером;13500у.о
      Ірпінь, Мироцьке
      Продаж земельної ділянки під житлову забудову, 10 Га Київська обл. Без комісії. Київ 10
        300 $
        Унікальна пропозиція для забудовників та інвесторів! Земельний масив 33 га під забудову біля КМ «Swisstown» Київська область (с. Копилів) лише 40 км від Києва по Житомирській трасі. Можлива купівля як усього масиву, так і окремих його частин. Ділянка юридично складається з 3 наділів: 20 га 10 га 3 га Переваги об'єкта: Призначення: під котеджну забудову (КМ, таунхауси, еко-резорт). Комунікації: До ділянки вже підведено газ.. Рельєф та ландшафт: Ділянка рівна. Місцями на території росте ліс. Всього за 7 км від ділянки пройде Нова Кільцева дорога (ВКАД). Локація-преміум: навпроти елітного котеджного містечка Swisstown («Швейцарське містечко»). Супер-ціна для цієї локації: всього 300 у.е. за сотку! БЕЗ КОМІСІЇ (від власника).
        Київ, Святошинський
        офлайн
        Вікторія
        На сайті з 16 квітня 2020