1  / 11
Терміново! Ділянка у мальовничому місті 12 сот. - фото 1
Терміново! Ділянка у мальовничому місті 12 сот. - фото 2
Терміново! Ділянка у мальовничому місті 12 сот. - фото 3
Терміново! Ділянка у мальовничому місті 12 сот. - фото 4
Терміново! Ділянка у мальовничому місті 12 сот. - фото 5
Терміново! Ділянка у мальовничому місті 12 сот. - фото 6
Терміново! Ділянка у мальовничому місті 12 сот. - фото 7
Терміново! Ділянка у мальовничому місті 12 сот. - фото 8
Терміново! Ділянка у мальовничому місті 12 сот. - фото 9
Терміново! Ділянка у мальовничому місті 12 сот. - фото 10
Терміново! Ділянка у мальовничому місті 12 сот. - фото 11

Терміново! Ділянка у мальовничому місті 12 сот.

Горбовичі

Поскаржитись
25 000 $
6 переглядів оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 22 січня 2025, ID: 3498127
Характеристики
  • Расстояние до ближайшего города до 15 км. 
  • Площадь участка 12 соток
  • Коммуникации Электричество 
  • Ландшафт Озеро, Холмы, Лес 
Опис
Терміново. Для тих хто втомився від міської метушні пропонується земельна ділянка 12 сот. в мальовничому місті, звідки відкриваються чудові краєвиди. Сусіди вже побудувались. З двох сторін є паркани. Електроенергія проведена по вулиці. Призначення землі - садівницьтво. Ділянка знаходиться на пагорбі. Поряд каскад з трьох озер, де можно чудово відпочити та порибалити, равликова ферма, сосновий ліс. До Житомірськой траси 8 км, до Києва 15 км.
Фахівець Любов Василівна.
Зворотній зв’язок
Алмаз агенція нерухомості
офлайн
Схожі оголошення
    3 500 $
    Продается участок 10 соток в Балабановке по переулку Курганскому. Приглашаю на просмотр, звоните !
    Миколаїв, Корабельний
    Продаю участок ул. Фонтанная Миколаїв 6
      7 000 $
      Продажа участка по ул. Фонтанная. 10 соток. Частный сектор, вокруг жилые дома и коммуникации. Молодой сад, ухоженный огород. На участке летняя беседка, фундамент под жилую застройку. Рядом остановка. Приходите на просмотр !
      Миколаїв
      Продаж земельної ділянки під забудову в с. Чишки, 25 сот Львів 12
        50 000 $
        Продаж земельної ділянки під забудову в с. Чишки ???? с. Чишки, вул. Лесі Українки ???? Площа — 25 соток Пропонується до продажу земельна ділянка під будівництво та обслуговування житлового будинку в с. Чишки — одному з найкращих передмість Львова. Ділянка розташована в обжитому районі серед сучасної приватної забудови. Поруч постійно проживають сусіди, що робить локацію комфортною для будівництва власного будинку. Переваги: ✔ Цільове призначення — під житлову забудову ✔ Площа — 25 соток ✔ Хороший заїзд до ділянки (з двох сторін) ✔ Поруч житлові будинки ✔ Електроенергія та газ проходять неподалік ✔ Тиха та затишна вулиця, поруч школа, садок, церква, магазин, зупинка транспорту ✔ Неподалік ставок та мальовнича природа ✔ Зручне сполучення зі Львовом та Винниками Ділянка чудово підійде для будівництва просторого приватного будинку, котеджу або сімейної садиби. ???? Ціна: 50000 $ ???? Телефонуйте для детальної інформації та огляду: (066) 387 50 54
        Львів, Личаківський
        офлайн
        Алмаз агенція нерухомості
        На сайті з 16 квітня 2020