1  / 20
Тепла та затишна 1к квартира біля метро Лісова Іваниса Матеюка 5 Є ГАЗ - фото 1
Тепла та затишна 1к квартира біля метро Лісова Іваниса Матеюка 5 Є ГАЗ - фото 2
Тепла та затишна 1к квартира біля метро Лісова Іваниса Матеюка 5 Є ГАЗ - фото 3
Тепла та затишна 1к квартира біля метро Лісова Іваниса Матеюка 5 Є ГАЗ - фото 4
Тепла та затишна 1к квартира біля метро Лісова Іваниса Матеюка 5 Є ГАЗ - фото 5
Тепла та затишна 1к квартира біля метро Лісова Іваниса Матеюка 5 Є ГАЗ - фото 6
Тепла та затишна 1к квартира біля метро Лісова Іваниса Матеюка 5 Є ГАЗ - фото 7
Тепла та затишна 1к квартира біля метро Лісова Іваниса Матеюка 5 Є ГАЗ - фото 8
Тепла та затишна 1к квартира біля метро Лісова Іваниса Матеюка 5 Є ГАЗ - фото 9
Тепла та затишна 1к квартира біля метро Лісова Іваниса Матеюка 5 Є ГАЗ - фото 10
Тепла та затишна 1к квартира біля метро Лісова Іваниса Матеюка 5 Є ГАЗ - фото 11
Тепла та затишна 1к квартира біля метро Лісова Іваниса Матеюка 5 Є ГАЗ - фото 12
Тепла та затишна 1к квартира біля метро Лісова Іваниса Матеюка 5 Є ГАЗ - фото 13
Тепла та затишна 1к квартира біля метро Лісова Іваниса Матеюка 5 Є ГАЗ - фото 14
Тепла та затишна 1к квартира біля метро Лісова Іваниса Матеюка 5 Є ГАЗ - фото 15
Тепла та затишна 1к квартира біля метро Лісова Іваниса Матеюка 5 Є ГАЗ - фото 16
Тепла та затишна 1к квартира біля метро Лісова Іваниса Матеюка 5 Є ГАЗ - фото 17
Тепла та затишна 1к квартира біля метро Лісова Іваниса Матеюка 5 Є ГАЗ - фото 18
Тепла та затишна 1к квартира біля метро Лісова Іваниса Матеюка 5 Є ГАЗ - фото 19
Тепла та затишна 1к квартира біля метро Лісова Іваниса Матеюка 5 Є ГАЗ - фото 20

Тепла та затишна 1к квартира біля метро Лісова Іваниса Матеюка 5 Є ГАЗ

Київ, Деснянський

Поскаржитись
42 500 $
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 2 квітня 2026, ID: 4894265
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Кімнат
  • Загальна площа 27.8 м2
  • Площа кухні 6.7 м2
  • Поверх
  • Поверховість
  • Ремонт Житловий стан 
  • Планування Роздільна 
  • Тип стін Панельний 
  • Опалення Централізоване 
  • Комфорт Ванна, Мебель на кухне, Парковочное место, Гостевой паркинг, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Опис
Продаж 1-кімнатної квартири • Лісовий масив
вул. Василя Іваниса (Матеюка), 5 • 7/9 поверх • 27,8 м²

Пропонується затишна та світла 1-кімнатна квартира у зеленому районі Києва — на Лісовому масиві. Квартира не кутова, дуже тепла та сонячна, у хорошому стані після ремонту. Чудовий варіант для проживання або інвестиції під оренду.

Основні характеристики:
Загальна площа — 27,8 м²
Кухня — 6,7 м²
Поверх — 7 із 9
Будинок газифікований
Санвузол — суміжний
Засклений балкон

Стан та комплектація:
металопластикові вікна
паркетна дошка у кімнаті
плитка у санвузлі
бойлер
кондиціонер
холодильник
пральна машина
газова плита з духовкою
велика шафа-купе

Формат — «заїжджай і живи» без додаткових витрат.

Переваги:
квартира дуже тепла
метро Лісова 7–10 хвилин пішки
поруч ліс та парк Кіото
ринки Юність та Даринок
школи, садочки, магазини
хороша транспортна розв’язка

Біля будинку достатньо місць для паркування. Також є можливість додатково придбати гараж поруч із будинком.

Телефонуйте — із задоволенням організую перегляд.
Квартира з ремонтом, газом та метро пішки — відмінний варіант для життя або інвестиції.
Зворотній зв’язок
Дмитро
офлайн
Схожі оголошення
Квартира с отдельной спальней в Ж/К «Белый Парус». Одеса 8
  • Двокімнатна
  • 85 м2
  • 8 / 20 пов.
150 000 $
Код: 1227. Просторная кухня-студия с отдельной спальней в Ж/К «Белый Парус», ул. Литературная, 1А, 8/20 эт. дома, общая площадь 85 кв. м. Евроремонт, необходимая мебель и бытовая техника. Элитный жилой комплекс, расположен в 300 метрах от моря, в доме есть фитнес-клуб и бассейн, охраняемая территория. Актуальную информацию о наличии объекта, его стоимости, а также важные для вас детали интерьера (либо экстерьера) уточняйте непосредственно перед просмотром по VIBER/WHATSAPP/TELEGRAM (обязательно указав «КОД» рекламируемого объекта в сообщении). КОМИССИЯ ЗА УСЛУГИ АГЕНТСТВА – 0%.
Одеса, Приморський
Продам 2-квартиру в центре города "ЦУМ" Кам'янське 9
  • Двокімнатна
  • 57 м2
  • 3 / 4 пов.
34 999 $
ПРОДАЖА 2-КОМН. КВАРТИРЫ С АВТОНОМНЫМ ОТОПЛЕНИЕМ В ЦЕНТРЕ ГОРОДА (просп. Шевченко) Предлагаем к продаже крупногабаритную 2-комнатную квартиру-«сталинку» общей площадью 57 кв. м, расположенную на 3-м этаже 4-этажного дома на проспекте Тараса Шевченко (ориентир – ЦУМ). Квартира в хорошем жилом состоянии. Есть 2 балкона. Установлены металлопластиковые окна, металлическая входная дверь, счетчики на газ и воду. Автономное газовое отопление. Санузел раздельный, в кафеле. Напольное покрытие – линолеум, стены – обои. Квартира продается с мебелью, которую вы видите на фото. Это отличный вариант как для проживания, так и для сдачи в аренду. Возможна продажа по сертификату. По инфраструктуре: центр города – и этим всё сказано! Всё в пешей доступности: магазины, супермаркеты, парк, ЦУМ, банки и всё необходимое для комфортной жизни. Звоните! Приезжайте, смотрите, оценивайте и предлагайте свою цену — рассмотрим каждое предложение индивидуально. Если у вас есть недвижимость, которую вы хотите продать или сдать в аренду — звоните! Мы работаем на ваших условиях, предоставляем бесплатные юридические консультации, оформляем всю документацию и находим покупателей. ???? Цена: $35 000 ???? Тел.: 098 335 63 71
Кам'янське
ЕЛЕГАНТНА 2кім.кв з ФУНКЦІОНАЛЬНИМ плануванням Черкаси 2
  • Двокімнатна
  • 60 м2
  • 4 / 12 пов.
90 000 $
Продається 2-кімнатна квартира-студія в по бул.ШЕВЧЕНКА в цегляному будинку. Простора та світла квартира з продуманим плануванням: кухня-студія гармонійно поєднана з вітальнею, що створює відчуття простору та комфорту. Окрема спальня затишна та тиха, ідеально підійде для відпочинку або дитячої кімнати. В квартирі виконаний якісний ремонт у теплих, приємних тонах. Натяжні стелі додають сучасності, а великі вікна наповнюють простір природним світлом. Кухня обладнана меблями та технікою, є все необхідне для комфортного проживання. Переваги: -центр міста все поруч: магазини, школи, садочки, ТРЦ -зручне планування (кухня-студія + окрема кімната) -квартира дуже світла та затишна -готова до заселення (повністю укомплектована меблями та технікою) Будинок відносно новий, із закритим та доглянутим подвір’ям, облаштованим дитячим майданчиком. Додатковою перевагою є власне паркомісце. Ідеальний варіант як для власного проживання, так і під інвестицію.
Черкаси
офлайн
Дмитро
На сайті з 16 квітня 2020