1  / 8
Таунхаус в місті, до центру 5хв, можна під держпрограми €$ - фото 1
Таунхаус в місті, до центру 5хв, можна під держпрограми €$ - фото 2
Таунхаус в місті, до центру 5хв, можна під держпрограми €$ - фото 3
Таунхаус в місті, до центру 5хв, можна під держпрограми €$ - фото 4
Таунхаус в місті, до центру 5хв, можна під держпрограми €$ - фото 5
Таунхаус в місті, до центру 5хв, можна під держпрограми €$ - фото 6
Таунхаус в місті, до центру 5хв, можна під держпрограми €$ - фото 7
Таунхаус в місті, до центру 5хв, можна під держпрограми €$ - фото 8

Таунхаус в місті, до центру 5хв, можна під держпрограми €$

Рівне

Поскаржитись
88 299 $
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 26 лютого 2026, ID: 4794372
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Тип будинку Таунхаус 
  • Кімнат
  • Загальна площа 68 м2
  • Поверховість
  • Площа ділянки 0.1 сот.
  • Ремонт Євроремонт 
Опис
Можна під держпрограми
Новинка на ринку нерухомості!
Зустрічайте неймовірно затишний та теплий котедж, у який закохуєшся з першого кроку. Це саме той дім, у якому хочеться жити.
Ідеальна локація: до центру міста — всього 5 хвилин
Котедж повністю готовий до проживання
— залишається вся техніка
— майже всі меблі
— навіть гардини та тюлі
Жодних зайвих витрат — заїжджай і живи з першого дня.
Продуманий до дрібниць простір для комфортного життя:
3 поверхи затишку та комфорту
2 санвузли
2 просторі гардеробні
тепла підлога у вхідній групі
окрема кладова з полицями
облаштована зона зберігання під сходами
виведена розетка на вулицю для електромобіля
Цей котедж створений для щасливої сім’ї, де кожен метр працює на комфорт і затишок.
Ціна: 88 299 $
Приходьте на перегляд — і ви обов’язково закохаєтесь!
Такі пропозиції бувають дуже рідко, не зволікайте.
Додаткові фото та відео надішлемо на вайбер
Всі запитання та запис на перегляд:
Тетяна, АН «Швидкість»
09*******98
Viber / телефон
Зворотній зв’язок
Тетяна
офлайн
Схожі оголошення
Ексклюзивна резиденція в серці Карпат — Микуличин Яремче 18
  • П’ятикімнатна
  • 355 м2
  • 57 соток
400 000 $
До вашої уваги — ексклюзивна резиденція у самому серці Карпат, у мальовничому селі Микуличин. Ця нерухомість поєднує в собі стиль, якість та безмежні можливості: ідеальне рішення для приватної резиденції, заміського маєтку або преміального гостьового бізнесу. Що входить у комплекс: Котедж площею 228 м² Гостьовий будинок 127 м² Земельна ділянка 0.32 гектари + (0.25 гектра) в оренді Основний будинок збудований із клеєного брусу Honka (Фінляндія) товщиною 260 мм — преміальна якість, екологічність, довговічність. Гостьовий будинок зведений із пустотілої цегли з базальтовим утепленням та має бетонне перекриття. Технічні характеристики та комунікації: Потужне електропостачання — 50 кВт Сучасна система біосептика з дренажним полем Встановлено 7-камерні енергозберігаючі вікна — найвищий рівень теплоізоляції та комфорту Територія та ландшафт: Загальна площа ділянки — 0,57 га Розроблений проєкт ландшафтного дизайну Якісна огорожа по периметру забезпечує приватність і безпеку Вражаючі краєвиди, свіже гірське повітря та атмосфера спокою Дуже гарний доїзд від центральної траси H-09: відстань до неї становить всього 2 кілометри гарною асфальтованою дорогою Локація з високим туристичним попитом. Якщо зацікавила пропозиція чекаємо вашого дзвінка для запису на огляд.
Яремче
Міні готель в Яремче Яремче 14
  • Чотирикімнатна
  • 360 м2
  • 36 соток
600 000 $
Пропонуємо Вам міні-готель у Яремче, район Ямна, з неймовірним краєвидом на навколишню місцевість. Комплекс складається з трьох будівель. Два котеджі під здачу мають два поверхи, і один має додатково підвал. Площа одного складає 64 м², іншого - 110 м². Також третє приміщення, двоповерхове, площею 180 м², включає в себе 5 окремих номерів на другому поверсі. На першому поверсі знаходиться кафе, фінська сауна, більярдна та карпатський чан. Також в процесі будови третій поверх, на якому планується оглядова тераса. На території зроблений ландшафтний дизайн, є відкритий басейн і три мангальні зони. Земельна ділянка має площу 0,36 га, з яких зайнято тільки 26 сотих, а 10 сотих під перспективу забудови. Від центральної дороги до готелю всього 600 метрів, з яких 100 метрів - приватний доїзд, площа якого складає 3 сотих. Якщо вас зацікавив комплекс, тоді чекаємо на ваш дзвінок. Більше деталей зможемо розповісти по телефону.
Яремче
Будинок в Ланчині Яремче 18
  • Двокімнатна
  • 188 м2
  • 10 соток
100 000 $
Пропонуємо вам двоповерховий будинок загальною площею 188 м², який знаходиться в селі Ланчин. Будинок побудований у 2008 році на бутобетонному фундаменті, стіни цегляні та втеплені пінопластом товщиною 8 см, перекриття виконане дерев'яними балками. Земельна ділянка площею 0,10 га має правильну прямокутну форму. Планування будинку вільне, кімнати розміщені на декількох рівнях. Загалом у будинку є 5 кімнат, кухня, санвузол, два коридори та гараж. До будинку підведені всі необхідні комунікації (газ, світло, свердловина, септик). Опалення газове, встановлений газовий котел. Подвір’я вкладене бруківкою, встановлені залізні ворота. Доїзд до будинку в будь-яку пору року можливий легковим автомобілем, від центральної дороги всього 600 метрів. Вся необхідна інфраструктура (магазини, лікарня, школа, аптека тощо) знаходиться в межах 1 кілометра. За більш детальною інформацією звертайтеся за телефоном, вказаним на сайті.
Яремче
офлайн
Тетяна
На сайті з 16 квітня 2020