1  / 8
Таунхаус в Чернівцях напряму від забудовника — без посередників! - фото 1
Таунхаус в Чернівцях напряму від забудовника — без посередників! - фото 2
Таунхаус в Чернівцях напряму від забудовника — без посередників! - фото 3
Таунхаус в Чернівцях напряму від забудовника — без посередників! - фото 4
Таунхаус в Чернівцях напряму від забудовника — без посередників! - фото 5
Таунхаус в Чернівцях напряму від забудовника — без посередників! - фото 6
Таунхаус в Чернівцях напряму від забудовника — без посередників! - фото 7
Таунхаус в Чернівцях напряму від забудовника — без посередників! - фото 8

Таунхаус в Чернівцях напряму від забудовника — без посередників!

Чернівці

Поскаржитись
105 000 $
3 перегляди оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 31 грудня 2025, ID: 4621410
Характеристики
  • Без комісії Так 
  • Тип будинку Таунхаус 
  • Кімнат
  • Загальна площа 120 м2
  • Поверховість
  • Площа ділянки 1.1 сот.
  • Ремонт Після будівельників 
  • Комфорт Балкон, Тераса 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация 
Опис
Пропонуємо вашій увазі сучасні таунхауси, що вже збудовані на вулиці Шишківській, 6-10 у Чернівцях. Проєкт реалізовано будівельною компанією V-Bud, яка спеціалізується на зведенні житла преміум-рівня.

Стартова ціна ще діє, встигни забронювати дім мрії з вигодою для себе!

Ключові характеристики:
• Таунхауси повністю готові під ремонт, чистова стяжка та штукатурка
• 3 спальні, простора вітальня, 2 санвузли, гардероб, кухня
• Власна тераса та 2 паркомісця
• Підведені всі можливі комунікації (світло, газ, вода, каналізація,)
встановлений газовий котел, та тепла підлога
• Таунхауси продаються або без ремонту, або з готовим дизайнерським інтер’єром під ключ

Локація:
• Лише 9 хвилин до центру міста на авто
• У пішій доступності — церква, парк, школа , дитячий садок а також розпочато будівництво великого гіпермаркету
• Розвинена інфраструктура та перспективна локація для життя та інвестицій

Чому варто обрати саме ці таунхауси?
• Висока якість будівництва, після нас не потрібно переробляти
• Сучасний дизайн, зручне планування та комфортні умови
• Здані в експлуатацію та готові до ремонту
• Конкурентна ціна на житло преміум-класу серед ринку

Залишився тільки один !
Це шанс придбати готове житло без ризиків і довгих очікувань.
Дизайнерське рішення Таунхаусу в подарунок!

Детальніше за телефоном - менеджер Олександра
З повагою, команда VBud
Зворотній зв’язок
Відділ продажу
офлайн
Схожі оголошення
Продам будинок 200м2 на 1-го Травня вул. в Нові Петрівці с., в Вишгородському районі, Київська обл. Нові Петрівці 15
  • 6 комнатная
  • 240 м2
  • 11 соток
127 000 $
Продам будинок с. Нові Петрівці, Центр. Дім 200 м. кв. + 11 соток землі,документи в порядку . В середині будинку утеплений мін ватою 10 см і обшит гіпсокартоном обрешітку робили не з профілю а з деревяних брусків щоб було тепліше . Криша покрита дорогою черепицею RUUKKI Зроблена вся каналізація, електропроводка, інтернет оптоволокно. Встановлено двухзонний лічильник (день- ніч) електроенергії ТРИ ФАЗИ 380 v з можливістю підключення зеленого тарифу. Зроблений проект на заведення газу, чекаємо своєї черги для підключення. Є гарний сад, газон, літня душова, сарай, три сотки городу + 8 соток газон і квіти, малина, ожина, смородина, фруктові дерева і багато квітів. Триторія двору повністю огорожена забором з металочерепиці з фундаментом висота 2,2 метри. Є два заїзди у двір. Будинок робився не для продожу, а для себе, але життя зробило свої кориктиви. Продається з меблями, залишається бігова доріжка, газова плита, холодильник і багато іншого. ЦЕ центр села- Поряд зупинка автобуса, магазини, аптеки, Фора, пункт видачи Розетка і Епіцентр, Церква Можемо розглянути пропозицію по Є- Відновлення. Реальному покупателю - торг.
Нові Петрівці
Продається будинок вул.Українська Кривий Ріг 20
  • 6 комнатная
  • 250 м2
  • 7 соток
110 000 $
Будинок розтошований по вул. Українська, Центральноміський р-н. Баня для гостей, басейн, сад. Про об'єкт: - Земельна ділянка 7 соток - Загальна площа будину 250кв.м. - Перший поверх заг.пл. 150кв.м. - Другий поверх заг.пл. 100кв.м. - Кухня 13кв.м. - Чотири кімнати - Дві вітальні - Кабінет - Гараж з автоматичними воротами - Лазня з передбанником Особливості: - Дах - м'яка покрівля - Вікна м/пл - Підлога ламінт, кахель - Тепла підлога - Замінена проводка Комунікації: - Електроенергія Щ-220V - Автономне опалення (електричне). - Кондиціювання - Водопостачання - Каналізація септик Ціна 110 000$ За будь-якими питаннями за цією або схожими пропозиціями звертайтесь за номером телефону, де вам відповість наш ріелтор Надія З повагою, АН CREDO
Кривий Ріг, Центрально-Міський
Отличный дом на Черемушках для большой дружной семьи ! Одеса 20
  • Чотирикімнатна
  • 103 м2
  • 6 соток
139 999 $
Предлагаю увидеть перспективу в покупке данного обьекта, возле дома Мебели ! Отдельностоящий 4-х комнатный дом на приватизированном участке 6 соток ждет своих новых, талантливых хозяев для воплощения мечты в реальность ! Участок двухсторонний и легкоделимый имеет заезд и вход с двух улиц . Крепкий 4-х комнатный дом нуждается в косметике. На участке есть незавершонное строение на высоком 1,5 м фундаменте из ракушняка, которое возможно довести до жилого состояния и использовать как для жилья так и для сдачи в аренду ! Так же есть гараж и заезд для авто! Все городские коммуникации, а так же правоустанавливающие документы на дом и на землю ГосАкт ! Звоните уже, организую оперативный просмотр данного предложения ! приятный торг никто не отменял !
Одеса, Хаджибейський
офлайн
Відділ продажу
На сайті з 16 квітня 2020