1  / 7
Таунхаус 86м2 Єоселя/Розтермінування (ТРЦ Республіка 2 км) - фото 1
Таунхаус 86м2 Єоселя/Розтермінування (ТРЦ Республіка 2 км) - фото 2
Таунхаус 86м2 Єоселя/Розтермінування (ТРЦ Республіка 2 км) - фото 3
Таунхаус 86м2 Єоселя/Розтермінування (ТРЦ Республіка 2 км) - фото 4
Таунхаус 86м2 Єоселя/Розтермінування (ТРЦ Республіка 2 км) - фото 5
Таунхаус 86м2 Єоселя/Розтермінування (ТРЦ Республіка 2 км) - фото 6
Таунхаус 86м2 Єоселя/Розтермінування (ТРЦ Республіка 2 км) - фото 7

Таунхаус 86м2 Єоселя/Розтермінування (ТРЦ Республіка 2 км)

Київ, Солом'янський

Поскаржитись
90 000 $
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 31 грудня 2025, ID: 4622151
Характеристики
  • Без комісії Так 
  • Тип будинку Таунхаус 
  • Кімнат
  • Загальна площа 86 м2
  • Поверховість
  • Площа ділянки 1 сот.
Опис
Можливий продаж по Єоселі та Сертифікат
Є розтермінування до 2 років

Площа: 84-89м2
Ділянка: 05-09 сотки
Стан – під чистовий ремонт
На території зарядка для електро автомобілей 55квт

Будівельні матеріали:
Фундамент – монолітно-стрічковий
Стіни – повнотіла цегла
Утеплення – мінвата+пінопласт
Перекриття – бетонні плити
Дах – турецький проризинений металопрофіль
Вентиляційні канали

Комунікації:
Септик ,свердловина
Світло – 12 кВт (3 фази) Лічильники день-ніч
Газ – можливе підключення за додаткову плату (до 3000$)

Вільне планування третього поверху в деяких із будинків (забудовник зробить під вподобання клієнта, ремонт теж можливий за запитом)

1 поверх: кухня-вітальняз виходом у дворик, санвузол
2 поверх: спальня, санвузол
3 поверх: 2 спальні, санвузол

Інфраструктура поруч:
Школи та дитячі садочки (№221, 402)
АТБ, Фора, EVA, Епіцентр, ТРЦ Республіка, Авторинок Жуляни, Столичний ринок
Лікарня
Зупинки громадського транспорту

Зручне розташування: приватний сектор у Києві, поруч усе необхідне для комфортного життя.

Є відеоогляд і фото з готовим ремонтом!

Для детальної інформації та запису на перегляд звертайтесь за номером!
Зворотній зв’язок
Наталія
офлайн
Схожі оголошення
Продаж будинку під Сертифікат, єОселя Буча 19
  • Трикімнатна
  • 119 м2
  • 7 соток
73 000 $
Працюємо з програмами єОселя та єВідновлення. Продам Будинок 119кв.м. 2023р. Київська область, Бучанський район, смт. Макарів, вул. Юності, з документами, введений в експлуатацію. Побудований з газоблоку Стоунлайт 30/20/60, D500, закрита територія, (на території 4 будинки). Затишний і комфортний комплекс який складається з 4-ох котеджів для постійного проживання та відпочинку на природі, вихід на свій невеликий ставок, поблизу ліс. екологічна територія. Дитячий садочок та школа в 700 м від будинку. Продуктовий супермаркет 500 м , будівельний супермаркет 300 м. Комунікації: вода свердловина, електроенергія 7кВт, 380В прямий договір ДТЕК з можливістю збільшення потужностей Кв., швидкісний Інтернет (оптоволокно), каналізація. Ділянка 7 соток - приватизований. Деталі за тел. +380687168405 Максим
Буча
Будинок в Заріччі кафе “Млин” Яремче 11
  • Двокімнатна
  • 246 м2
  • 5 соток
65 000 $
Пропонуємо вашій увазі двоповерховий будинок з гаражем, який використовувався свого часу як кафе та комерційні приміщення. Будинок знаходиться в селі Заріччя Надвірнянського району, неподалік від центральної траси Н09, яка веде на Буковель і далі в Закарпатську область. Відстань до траси — всього 100 метрів центральною вулицею. Будівля може бути використана як кафе, міні-готель або ресторан, залежно від бачення нового власника. Земельна ділянка має площу 5 соток, з можливістю оренди ще 3 соток, що межують з центральною вулицею (фасадна частина). Будинок має три поверхи. На цокольному поверсі розташоване кафе: зал, кухня, складське приміщення, туалет. На другому поверсі були торгові місця, а на третьому планувалося облаштування окремих ізольованих місць (кабінок для кафе). Загальна площа приміщення становить 246 м². Щодо комунікацій: на території є свердловина з водою, підключене трифазне електропостачання потужністю приблизно 15-20 кВт, проведений газ, встановлений газовий котел для опалення. Також є гараж для авто. Якщо вас зацікавила пропозиція, звертайтеся за номером телефону, вказаним на сайті, де ви переглядаєте це оголошення.
Яремче
Будинок в Ланчині Яремче 18
  • Двокімнатна
  • 188 м2
  • 10 соток
100 000 $
Пропонуємо вам двоповерховий будинок загальною площею 188 м², який знаходиться в селі Ланчин. Будинок побудований у 2008 році на бутобетонному фундаменті, стіни цегляні та втеплені пінопластом товщиною 8 см, перекриття виконане дерев'яними балками. Земельна ділянка площею 0,10 га має правильну прямокутну форму. Планування будинку вільне, кімнати розміщені на декількох рівнях. Загалом у будинку є 5 кімнат, кухня, санвузол, два коридори та гараж. До будинку підведені всі необхідні комунікації (газ, світло, свердловина, септик). Опалення газове, встановлений газовий котел. Подвір’я вкладене бруківкою, встановлені залізні ворота. Доїзд до будинку в будь-яку пору року можливий легковим автомобілем, від центральної дороги всього 600 метрів. Вся необхідна інфраструктура (магазини, лікарня, школа, аптека тощо) знаходиться в межах 1 кілометра. За більш детальною інформацією звертайтеся за телефоном, вказаним на сайті.
Яремче
офлайн
Наталія
На сайті з 16 квітня 2020