1  / 16
Таунхаус, 3 кімнати. Під чистове оздобдення. Котел, тепла підлога. - фото 1
Таунхаус, 3 кімнати. Під чистове оздобдення. Котел, тепла підлога. - фото 2
Таунхаус, 3 кімнати. Під чистове оздобдення. Котел, тепла підлога. - фото 3
Таунхаус, 3 кімнати. Під чистове оздобдення. Котел, тепла підлога. - фото 4
Таунхаус, 3 кімнати. Під чистове оздобдення. Котел, тепла підлога. - фото 5
Таунхаус, 3 кімнати. Під чистове оздобдення. Котел, тепла підлога. - фото 6
Таунхаус, 3 кімнати. Під чистове оздобдення. Котел, тепла підлога. - фото 7
Таунхаус, 3 кімнати. Під чистове оздобдення. Котел, тепла підлога. - фото 8
Таунхаус, 3 кімнати. Під чистове оздобдення. Котел, тепла підлога. - фото 9
Таунхаус, 3 кімнати. Під чистове оздобдення. Котел, тепла підлога. - фото 10
Таунхаус, 3 кімнати. Під чистове оздобдення. Котел, тепла підлога. - фото 11
Таунхаус, 3 кімнати. Під чистове оздобдення. Котел, тепла підлога. - фото 12
Таунхаус, 3 кімнати. Під чистове оздобдення. Котел, тепла підлога. - фото 13
Таунхаус, 3 кімнати. Під чистове оздобдення. Котел, тепла підлога. - фото 14
Таунхаус, 3 кімнати. Під чистове оздобдення. Котел, тепла підлога. - фото 15
Таунхаус, 3 кімнати. Під чистове оздобдення. Котел, тепла підлога. - фото 16

Таунхаус, 3 кімнати. Під чистове оздобдення. Котел, тепла підлога.

Гостомель

Поскаржитись
75 000 $
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 27 липня 2026, ID: 5172482
Характеристики
  • Без комісії Так 
  • Тип будинку Таунхаус 
  • Кімнат
  • Загальна площа 102 м2
  • Поверховість
  • Площа ділянки 1.5 сот.
  • Ремонт Під чистове оздоблення 
  • Коммуникации Газ, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Опис
Таунхаус від провідної будівельної компанії! З вигідними цінами на етапі будівництва!
• Завершення Серпень 2026р
• звіти будівництва кожні кілька днів.
• на 12.06: роботи по перекриттю другого поверху.
• надсилаємо відеоогляди з датами.
• продаж від забудовника.
• державні програми: Так.
• державні податки під програми: 6% , а не 12! ( 50/50)
Переваги:
У ВАРТІІСТЬ ВХОДИТЬ ТАКОЖ:
• Водяне опалення з колектором та насосом для теплої підлоги.
• Утеплення підлоги (Екструдований пінополістирол 50 мм)
• Чистова стяжка підлоги.
• Газовий котел 2-х контурний з підключенням.
• Стіни готові під поклейку шпалер
Продумане планування без зайвих метрів.
Стан під чистове оздоблення — робіть ремонт під себе, без переплат. Робіть лише оздоблення під свій смак!
Газифікований — економне та комфортне опалення.
Сучасна архітектура та якісне будівництво.
Шумоізоляція стін!
Найкраща ціна саме зараз — після завершення будівництва буде дорожче!
!!! Можливість бронювання під державні програми — скористайтесь шансом придбати житло на вигідних умовах.
Інфроструктура:
-Школа 15 хв
- Дитачі садочки 10 хв
-2 сучасні Амбулаторії 10 хв
-ЦНАП, Бібліотека, Паспортний стіл, ТЦ, супермаркет, дитячий державний центр мистецтв: 5 хв пішки.
- Озеро з пляжем і помостами для риболовлі : 700м
- До Києва 10 км по Варшавській трасі.
Вартість 102м2 без фронтона: TRES: 75.000$
Вартість 102м2 з фронтоном: TRES + : 77.000$
Це не просто житло — це вигідна інвестиція у ваше майбутнє.
Отримати детальну інформацію, відео, фото можна за номером в оголошенні.
Зворотній зв’язок
Тетяна
офлайн
Схожі оголошення
4-к котедж Бориспільський, Гора, 685000 $ Гора 20
  • Чотирикімнатна
  • 250 м2
  • 19.35 соток
685 000 $
PARK HOUSE преміальна резиденція у закритому котеджному містечку в с. Гора Пропонується сучасний будинок преміум-класу площею 250 м у закритому котеджному містечку Park House одній із найпрестижніших локацій передмістя Києва. Це будинок для тих, хто цінує приватність, безпеку, високу якість будівництва та комфорт заміського життя без компромісів. Основні характеристики: Площа будинку 250 м Ділянка майже 20 соток Будинок 2022 року побудови Введений в експлуатацію Закрита територія під цілодобовою охороною Планування: Простора кухня-вітальня з виходом на велику терасу 4 окремі спальні 3 санвузли Камінна зона Якість будівництва: Керамічний блок 380 мм Утеплення Німецька клінкерна цегла Roben Загальна товщина стін 600 мм Керамічна черепиця Roben Алюмінієві відливи Панорамні розсувні системи ПВХ + алюміній Комунікації та підготовка: Повністю розведена електрика Підготовка під теплі підлоги та радіатори Радіатори та щитові в комплекті Власна свердловина Автоматична каналізація ECOLINE Територія: Приватний заїзд Готовий паркан Садовий будиночок Простір для ландшафтного дизайну, басейну та зони відпочинку Локація: с. Гора, Бориспільський район Зручний виїзд до Києва та аеропорту Бориспіль. https://maps.app.goo.gl/GN5LXQVZEXuCoZ9p7?g_st=ic Відеогляд : https://youtube.com/shorts/LY8SjwlFdWs?si=Jl2sc3XSw6c30qjp Деталі та перегляд: +38************81 GoldenKeyWithIrina преміальна нерухомість Києва та передмістя . Запрошую Вас на перегляд Будинку Вашої Мрії .
Гора
Продаж будинку. Довгинцівський район. Незалежне. Кривий Ріг 18
  • Чотирикімнатна
  • 220 м2
  • 10 соток
13 800 $
Довгинцівський район. Котеджне селище " Незалежне ". Кінцева зупинка 265 маршруту. Вулиця Поповича. Асфальтована вулиця. Дворівневий, цегляний котедж. Перший рівень технічний ( гараж, котельня, технічне приміщення ). Другий рівень житловий ( 4-кімнати, велика кухня, санвузол ) . Електрика і вода підключені , септик зроблено, газ ( воздушка ) проходить в кінці ділянки. Будинок без внутрішнього оздоблення. Юридично введено в експлуатацію, земельна ділянка 10 сотих приватизована. Документи готові. Без боргів і проблем. Телефонуйте розповім детальніше. Планування додано до фото. Ваш рієлтор Роман.
Кривий Ріг, Довгинцівський
Продаж будинку. Село Новотаромське. ( Валове ). Напрямок Кудашівки. Кривий Ріг 17
  • Двокімнатна
  • 70 м2
  • 10 соток
16 800 $
Село Новотаромське, колишне Валове. Напрямок Кудашівки, турбази, 25 кілометрів від Кривого Рогу. Продаж будинку біля річки, неймовірні краєвиди. Будинок газифікований, вода в будинку. Підходить як для постійного проживання так і для відпочинку ( дачі ). Гарний жилий стан. Новий дах ( металочерепиця ). Металопластикові вікна і труби. Коридо, кухня і велика кімната на 1-му поверсі, і велика жила кімната на мансардному поверсі. Будинок утеплений, пофарбований. Є альтанка з мангалом. Зручності у дворі ( можливо зробити в будинку). 10 сотих землі, город виходить до річки. Село велике , є школа, дитячий садок, магазини, сполучення з містом. Документи готові. Без боргів і проблем. Телефонуйте розповім детальніше. Ваш рієлтор Роман.
Кривий Ріг
офлайн
Тетяна
На сайті з 16 квітня 2020