1  / 12
Танхаус зданий+ 2 гаражі з документами - фото 1
Танхаус зданий+ 2 гаражі з документами - фото 2
Танхаус зданий+ 2 гаражі з документами - фото 3
Танхаус зданий+ 2 гаражі з документами - фото 4
Танхаус зданий+ 2 гаражі з документами - фото 5
Танхаус зданий+ 2 гаражі з документами - фото 6
Танхаус зданий+ 2 гаражі з документами - фото 7
Танхаус зданий+ 2 гаражі з документами - фото 8
Танхаус зданий+ 2 гаражі з документами - фото 9
Танхаус зданий+ 2 гаражі з документами - фото 10
Танхаус зданий+ 2 гаражі з документами - фото 11
Танхаус зданий+ 2 гаражі з документами - фото 12

Танхаус зданий+ 2 гаражі з документами

Чернівці

Поскаржитись
125 000 $
2 перегляди оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 13 червня 2026, ID: 5093598
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Кімнат
  • Загальна площа 127 м2
  • Поверховість
  • Площа ділянки 2 сот.
  • Ремонт Після будівельників 
Опис
Таунхаус ЗДАНИЙ В ЕКСПЛУАТАЦІЮ + 2 гаражі оформлені документально!

Можна під єОселя та інші держпрограми.



Бажаєте мінімум сусідів, але повністю окремий будинок не для вас?

Прекрасним рішенням буде таунхауси, які з кожним роком стають все більш популярними.



Наш таунхаус розташований на тихій затишній зеленій вулиці, 5 хв пішки від вул. Руської (Бориспільська), чисто,

зелено, просторо, відчуття, що перебуваєш за містом, але при цьому все поруч - магазини, школа, садок,

розважальні та спортивні заклади тощо. Чудовий спальний район, в будинку вже проживають люди.



Основні характеристики:

- загальна площа - 128 кв.м;

- газифікований;

- всі комунікації міські;

- є власна приватизована земельна ділянка та внутрішній дворик;

- 3 поверхи;

- 3 кімнати, можна зробити 4;

- кухня - студія - 35 кв.м;

- 2 санвузли;

- 2 входи (виходи) фасад - двір;

- не кутовий;

- наявність 2 окремих гаражів, які входять у вартість.



Висота будинку, місце розташування та панорамні вікна, дозволяють насолоджуватись сходом чи заходом сонця прямо з власного житла.



Важливо: земельна ділянка під таунхаусом - має право власності та передається майбутньому власнику таунхауса.



Будинок підключений до міських комунальних служб, сантехнічні труби заведені у будинок, встановлені якісні панорамні металопластикові вікна на всіх трьох поверхах та добротні броньовані вхідні двері.



Прибудинкова територія укладена бруківкою, а заїзд асфальтований.



Залишилися питання?

Чи бажаєте побачити будинок?

Телефонуйте - радо відповім на ваші питання.

Можливе придбання в кредит за програмою єОселя 3%, 7%, єОселя 7% (ВПО)
Код об'єкта: d108`367211`5. АН "Атланта".
Більше інформації та світлин за посиланням: https://www.atlanta.ua/chernovtsy/object/tip-doma-dom/367211
Зворотній зв’язок
АН 'Атланта'
офлайн
Схожі оголошення
Продаж 2 поверхового будинку у м. Полтава Полтава 20
  • 7 комнатная
  • 215 м2
  • 7 соток
580 000 $
Продається приватний будинок. Найкраще місце в місті, історичний центр м. Полтава. Елітна нерухомість. Єдиний приватний будинок в парковій зоні центральної частини міста, в самому центрі всієї інфраструктури. Дуже комфортне, тихе місце. Будинок розташований в Центральному парку міста, на відстані 50-200 метрів знаходяться: 3 Офісних центри, 2 Фітнес-клуби, 2 Басейни, 5 Салонів Краси, Школа, Дитячий сад, Музична школа, 4 Університети, 2 Церкви, Театр, Кінотеатр, 6 Ресторанів, 3 Готелі, Супермаркет, 3 Продуктові магазини, ЦУМ, Бутики центральної вулиці, Медичний центр, Головний Музей міста, та інші об'єкти інфраструктури. Авторський ремонт, камін, утеплення стін, газове та електроопалення (узаконене), джерела автономного електроживлення, WI-FI 600 Mbit\s ! , найкращі кліматичні системи Daikin, 2 підвали (1- для вина та консервації; 2- для зберігання овочів). Місце для відпочинку з барбекю, пергола, фонтан. і т.д. Ділянка 7 соток, ландшафтний дизайн, фруктові дерева. Відеоспостереження, охоронна сигналізація, цілодобова охорона об'єкта. Можлива оплата в криптовалюті. Торг. В ОРЕНДУ НЕ ЗДАЄТЬСЯ !!!
Полтава
ПРОСТОРЕ домоволодіння з ВЕЛИЧЕЗНОЮ ділянкою 20сот Черкаси 5
  • Однокімнатна
  • 20 м2
  • 20 соток
18 500 $
Готові продавати за безготівковими розрахунками по Державним програмам Продаж домоволодіння на 20 сотках з будинком та великим потенціалом для будівництва в м.Корсунь-Шевченківський Пропонується до продажу просторе домоволодіння з земельною ділянкою 20 соток у затишному та зеленому місці. На ділянці розташований цегляний будинок у житловому стані, а також гараж і господарські споруди. Будинок має зручне планування та підійде як для проживання, так і для оновлення під сучасні потреби. На території є власна криниця — постійне джерело води. Ділянка рівна, доглянута, з плодовими молодими деревами. Просторий двір дозволяє облаштувати зону відпочинку, сад. Зручний заїзд, тиха вулиця, комфортне місце для життя. Переваги: -ділянка 20 соток -цегляний будинок -гараж та господарські споруди -фундамент під 2-поверховий будинок + проєкт -закуплені Вагомою перевагою є вже підготовлена база для нового будівництва: є фундамент під двоповерховий будинок та готовий проєкт — ви можете одразу розпочати реалізацію без зайвих витрат часу. будівельні блоки (за окрему плату) -власна криниця -кам’яний величезний погріб (може слугувати укриттям) -власний сад -тиха, спокійна локація Телефонуйте для детальної інформації та перегляду 0974619839, 0935597615
Черкаси
ЕКСКЛЮЗИВ: Таунхаус у ЖК «Нова Конча-Заспа» (Ходосівка) лінія «Будапешт». 15 хвилин до Печерська Ходосівка 8
  • П’ятикімнатна
  • 256 м2
  • 3 сотки
133 000 $
ЕКСКЛЮЗИВ: Таунхаус у ЖК «Нова Конча-Заспа» (Ходосівка) лінія «Будапешт». 15 хвилин до Печерська Локація: с. Ходосівка, ЖК «Нова Конча-Заспа». Поруч Голосіївський ліс, озера та розвинена інфраструктура (Мануфактура, МегаМаркет). Характеристики та площі: За інвестиційним договором площа 1 та 2 поверхів 132, 6 м². Будинок має 4 рівні (цоколь, 1-й поверх, 2-й поверх, мансарда). Всі рівні мають однаковий периметр. Загальна розрахункова площа: 265, 2 м² Планування: на кожному рівні є сходова клітка. Стан: готовий до ремонту та оформлення права власності. Прибудинкова територія: власний особистий двір для відпочинку. Переваги комплексу: Закрита територія під охороною 24/7. Стильний європейський екстерєр («стара Європа»). Дитячі майданчики та зони відпочинку на території. Лише 25 будинків у комплексі атмосфера приватного клубу. Ціна: $133 000 БЕЗ КОМІСІЇ
Ходосівка
офлайн
АН 'Атланта'
На сайті з 16 квітня 2020