Світло е завжди! ЛЮКС апартаменти в центрі "Амстердам" подобово оренда
Додано: 24 травня 2025, ID: 3889503
Характеристики
-
Минимальное количество ночей
1
-
Комнат
3
-
Количество спальных мест
6+
-
Тип дома
Жилой фонд 91-2000-е
-
Общая площадь
60 м2
-
Этаж
13
-
Ремонт
Авторский проект
-
Питание
Ні
-
Бытовая техника
Электрочайник, Фен, Плита, Варочная панель, Микроволновая печь, Холодильник, Стиральная машина, Утюг
-
Комфорт
Кондиционер, Двуспальная кровать, Дополнительное спальное место
-
Инфраструктура
Центр города, Остановка транспорта
-
Ландшафт
Город
-
Дополнительно
Отчетные документы
Опис
Подобова оренда Чернігів, проспект Перемоги 63
(р-н Макдональдс)
Гаряча вода є!
Більше варіантів на нашому сайті apartlux.webnode.ru
На вас чекають апартаменти з дизайнерським ремонтом за мотивами міста Амстердам.
Амстердам – місто контрастів, де стара європейська архітектура поєднується із вільним стилем життя. Заходячи в апартаменти, ви потрапляєте у затишну вітальню-студію, де на тлі химерних будиночків, що відображаються в каналах міста, ви зможете приготувати та прийняти їжу, затишно розміститися на м'якому диванчику, подивитися телевізор чи провести час із друзями чи родиною. У першій спальні ви поринете у класичний стиль старої Європи, з дзеркалами, свічками, вінтажними візерунками та богемним ліжком. У другій спальні на вас чекає сучасний, урбаністичний стиль, де відкривається панорамний вид на місто з висоти пташиного польоту. Використовуючи унікальне освітлення кімнати, ви зможете провести романтичний вечір із коханою людиною, і продовжити його у пристрасному «кварталі червоних ліхтарів». Каскад вражень доповнить чудовий краєвид на місто з висоти 13-го поверху, яке відкривається з усіх вікон апартаментів.
Для вашого комфорту в апартаментах все продумано, ванна кімната, туалет, біде, свіже постільна і рушники, банне і кухонне приладдя, пральна машина, фен, праска, холодильник, електроплита, мікрохвильова піч, чайник, високошвидкісний wi-fi інтернет, балкон-лоджія курців.
Проживаючи у нас, ви отримаєте лише позитивні та яскраві емоції! Чекаємо Вас!
Розміщення 2+2. Можливі додаткові спальні місця.
Вартість вказана до 4 осіб. При бронюванні на 1 день, у суботу або святкові дні, вартість може відрізнятись.
Схожі оголошення
5
Здаю 1 кімнатну квартиру по вулиці Миколаївська, 25(була Короленко) подобово, погодинно( на будь-який термін).
У квартирі є велике двуспальне ліжко, постільна білизна, рушники, тапочки. Завжди присутня горяча вода(бойлер).
Є кухня, де ви можете приготувати собі смачну їжу, розташувавшись за обіднім столом.
Подивитись телевізор, у якому знайдете найбажаніший фільм чи музику та відпочити на широкому комфортному ліжку.
1 доба - 550грн
Від 5 діб та більше 500 грн.
Дзвоніть! Бронюйте! Завжди раді гостям!
6
Сдаю красивую яркую квартиру посуточно на любой срок ( можно почасово) по улице Николаевской, 25. В квартире имеется двуспальная кровать, чистое постельное белье, полотенца, тапочки. Есть смарт ТВ и интернет. В кухне есть необходимая посуда, чтобы вы могли приготовить еду или разогреть в микроволновке. Также есть холодильник, бойлер. И у вас всегда горячая вода.
В 4 минутах ходьбы от дома расположен ТРЦ Никольский, в нем есть супермаркет Сельпо. Рядом находится станция метро Площадь Конституции, с которой можно уехать и на автовокзал, и на ж/д вокзал. Недалеко расположен парк Шевченко, дельфинарий, рестораны и кафе, госпитали.
Звоните! Приезжайте!
10
У самому центрі міста, до метро Бекетова - 50м. Окрема кімната хостелу з власною кухнею, спальне місце - розкладний диван. У кімнаті є мікрохвильовка, піч, посуд.
Повністью укомплектована технікою, є кондиціонер і холодильник та пральна машина.
Гарний краєвид на центр міста.
Спільний з іншими кімнатами санвузол з пральною машиною.
Можливість бронювання без авансу, оплата готівкою або карткою.