1  / 11
Світла Двох кімната квартира метро Шулявка. - фото 1
Світла Двох кімната квартира метро Шулявка. - фото 2
Світла Двох кімната квартира метро Шулявка. - фото 3
Світла Двох кімната квартира метро Шулявка. - фото 4
Світла Двох кімната квартира метро Шулявка. - фото 5
Світла Двох кімната квартира метро Шулявка. - фото 6
Світла Двох кімната квартира метро Шулявка. - фото 7
Світла Двох кімната квартира метро Шулявка. - фото 8
Світла Двох кімната квартира метро Шулявка. - фото 9
Світла Двох кімната квартира метро Шулявка. - фото 10
Світла Двох кімната квартира метро Шулявка. - фото 11

Світла Двох кімната квартира метро Шулявка.

Київ, Солом'янський

Поскаржитись
14 500 грн.
296 грн. за м²
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 1 травня 2026, ID: 4981545
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 49 м2
  • Площадь кухни 8 м2
  • Этаж
  • Этажность 16 
  • С мебелью Так 
  • Тип дома Жилой фонд 80-90-е 
  • Планировка Раздельная 
  • Отопление Централизованное 
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Мебель на кухне, Гардероб, Консъерж, Гостевой паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
  • Инфраструктура Детский сад, Школа, Бювет, Остановка транспорта, Метро, Детская площадка, Аптека, Центр города, Отделение почты 
Опис
Світла Двох кімната квартира.вулиця Андрія Мельника (на вул.Тупикова) Жилое состояние.Площа 49 кв.м.на 5 из 16 этажей. Кімнати роздільні. Лічильники на воду,електроенергію і газ. В наявності бойлер,пральна машинка,електрочайник,пилосос,утюг,телевізор+Т2. Лоджія з металопластиковими вікнами. В наявності три дивана,які можна переставляти за бажанням. Шафа-купе. Прихожа в коридорі. 10хвилин пішки до метро Шулявска. 10 хвилин пішки до ринка. 15 хвилин до лікарні(дитячої і дорослої).
Цена 14500 грн. Договорная Киевская область, Киев, Соломенский

Комісія агенцій 50% від вартості квартири.
Зворотній зв’язок
Сергей
офлайн