1  / 3
Сучасний будинок / Фонтанка / Біля моря - фото 1
Сучасний будинок / Фонтанка / Біля моря - фото 2
Сучасний будинок / Фонтанка / Біля моря - фото 3

Сучасний будинок / Фонтанка / Біля моря

Фонтанка

Поскаржитись
370 000 $
2 перегляди оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 20 березня 2026, ID: 4856269
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Кімнат
  • Загальна площа 246 м2
  • Поверховість
  • Площа ділянки 6 сот.
Опис
ID: 20090
Пропонується до продажу окремий сучасний будинок у затишному районі Фонтанки - ідеальне поєднання комфорту, простору та зручної локації.
Характеристики:
- Кількість кімнат: 5
- Санвузли: 4
- Сауна в будинку
- Усі комунікації підключені
- Встановлено якісний котел Bosch
- Просторий двір з зоною відпочинку та мангалом
- Тиха вулиця
- Поруч магазини, школи, громадський транспорт
- Зручна транспортна розв’язка, швидкий доїзд до центру міста

Будинок повністю готовий для комфортного проживання або вигідної інвестиції.
Усі комунікації підключені
Зворотній зв’язок
Garant Group нерухомість
офлайн
Схожі оголошення
Продам будинок Жмеринка 6
  • П’ятикімнатна
  • 82 м2
  • 91 сотка
10 000 $
Продам будинок в с. Станіславчик площа 82 кв м житлова-46 кв м . Опалення газове В будинку є пічка ,віранда , 5 кімнат, ванна кімната. Літня кухня має газову плиту та піч. Декілька сараїв та великий погріб На подвір,ї є криниця. 25с- прибудинкова територія та 66 с. -город На городі велика копанка , навколо ставка багато дерев .Недалеко зупинка автобуса , до центру села 10хв. ход
Жмеринка
5-к будинок Бучанський, Мощун, 270000 $ Мощун 20
  • П’ятикімнатна
  • 260 м2
  • 7 соток
270 000 $
Продаж БЕЗ комісії. Сучасний будинок з новим ремонтом в мальовничому місці, поряд із чудовим озером. Розташований біля с.Мощун у закритому містечку "Джерело". Хвойний ліс, велике озеро, охорона 24/7, гарні сусіди - ідеальні умови для спокійного життя. На іншому березі озера - комплекс відпочинку Пуща Лісова. До Києва 20 хвилин: по варшавці через Горенку або через Пущу-Водицю (12 км від КП Пуща-Водиця). Ціна 270000 дол. Загальна 250 кв.м.+ Тераса 20 м. На 1 поверсі: передпокій, санвузол, гостьова спальня або кабінет , кухня - вітальня з чудовою фінською піччю - каміном та виходом на терасу. На 2 поверсі: 3 спальних кімнати (одна - з власною ванною та гардеробом), санвузол. Цокольний: зона відпочинку, великий хамам, санвузол, технічні приміщення з окремим виходом. Будинок дуже комфортний і головне - ще ніхто не жив! Стіни - керамоблок / клінкерна цегла, утепленний мінватою 100 мм. Дах - бітумна черепиця ONDULINE, утеплення 300 мм. Вікна REHAU (3-камерні). Новий стильний ремонт - якісні та довговічні матеріали. Підлога - плитка Італія, парккет Норвегія. Стіни та стеля - фінська фарба, пробка Португалія, шпалери (Ламборгіні, Трусарді) Італія. Світло - люстри Італія. Меблі - дуб і груша. Сантехніка - Італія. Опалення - сучасний тепловий насос, збереже ваші гроші та екологію навкруги! Тепла підлога скрізь, в спальнях радіатори. Гаряча вода - тепловий насос/бойлери. Електрики 32 кВт. Зроблено виведення кабелів у двір для генератора та зарядки електроавтомобіля, а також на даху - для сонячних панелей. Власний септик (2 х 3 м3), центральне водопостачання + 2 власні свердловини з фільтрами (130 м, Сеноманського водоносний горизонт). Ділянка рівна, є зона барбекю, є власний льох(погреб). Сховище для палива. Автоматичні ворота. Крита парковка на 2 авто, є місце для авто гостей. будинок, стіни: керамічна цегла; житлових повірхів: 2; ділянка: 7 сот.
Мощун
Продаж будинку. Вулиця Велика Софіївська. Розвилка. Кривий Ріг 17
  • Трикімнатна
  • 80 м2
  • 7 соток
18 900 $
Вулиця Велика Софіївська ( блінова). Між "питомником" та "розвилкою". Продаж цегляного будинку. Будинок 1991 року побудови. Цегляний, високий, з мансардним поверхом. Будинок в жилому стані, потребує косметики. 3 кімнати, кухня, роздільний санвузол. Є світло і вода, газ підходить до будинку, але був відрізаний власниками так як деякий час ніхто не проживав. Є літня кухня, літній душ і туалет, погріб, технічна споруда ( сарай). 7 сотих землі. Документи готові. Без боргів. Телефонуйте розповім детальніше.
Кривий Ріг, Довгинцівський
офлайн
Garant Group нерухомість
На сайті з 16 квітня 2020