1  / 2
Сдам в аренду под любой вид деятельности - фото 1
Сдам в аренду под любой вид деятельности - фото 2

Сдам в аренду под любой вид деятельности

Ізмаїл

Поскаржитись
200 $
6 $ за м²
2 перегляди оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 16 січня 2026, ID: 4669207
Характеристики
  • Расположение в административном здании 
  • Общая площадь 34 м2
Опис
Аренда под любой вид деятельности , помещение с ремонтом
Зворотній зв’язок
Алексей
офлайн
Схожі оголошення
Аренда склада на Левом берегу Днепр Самар 8
    89 000 грн.
    Оренда приміщення під склад, виробництво (лівий берег) вул.Верстова, 37 1270кв.м. (а саме два поруч склада 843 кВ.м та 432 кВ.м ) Можна орендувати окремо чи разом. Залізнична гілка (Станция Нижньодніпровськ пристань) одноразово приймають 7 вагонів (чи 5 платформ) ТП потужністю на 240кВт Висота стелі 6 м, воріт 4,1 м Вода свердловина Каналізація (вигібна яма) На території знаходиться естакада з пандусом та навісом для разгрузки на дві вантажівки та вагони. Додатково можлива оренда навантажувача (погрузчика). Поряд знаходиться майданчик близько 3000кв.м. Вартість приміщення 70-80 грн за кВ.м. Вартість майданчика 20 грн за кВ.м.
    Самар
    Оренда приміщення Самар 5
      60 000 грн.
      Оренда приміщення під склад, виробництво (лівий берег) вул.Верстова, 37 840 кВ.м (12*70) Можно орендувати окремо чи разом. Залізнична гілка (Станция Нижньодніпровськ пристань) одноразово приймають 7 вагонів (чи 5 платформ) ТП потужністю на 240кВт Висота стелі 6 м, воріт 4,1 м Вода свердловина Каналізація (вигібна яма) На території знаходиться естакада з пандусом та навісом для разгрузки на дві вантажівки та вагони. Додатково можлива оренда навантажувача (погрузчика). Поряд знаходиться майданчик близько 3000кв.м. та можливо додатково орендувати склад 430 кВ.м (12*36) Вартість приміщення 70-80 грн за кВ.м. Вартість майданчика 20 грн за кВ.м.
      Самар
      Сдам склад в аренду Левый берег Днепр Самар 11
        35 000 грн.
        Оренда приміщення під склад, виробництво (лівий берег) вул.Верстова, 37 432 кВ.м (12*36) Можно орендувати окремо чи разом. Залізнична гілка (Станция Нижньодніпровськ пристань) одноразово приймають 7 вагонів (чи 5 платформ) ТП потужністю на 240кВт Висота стелі 6 м, воріт 4,1 м Вода свердловина Каналізація (вигібна яма) На території знаходиться естакада з пандусом та навісом для разгрузки на дві вантажівки та вагони. Додатково можлива оренда навантажувача (погрузчика). Поряд знаходиться майданчик близько 3000кв.м. та можливо додатково орендувати склад 843 кВ.м (12*70) Вартість приміщення 70-80 грн за кВ.м. Вартість майданчика 20 грн за кВ.м.
        Самар
        офлайн
        Алексей
        На сайті з 16 квітня 2020