1  / 7
Сдам офис 37м 1эт отдельн вход. Админздание. Б-р Шевченко р-н Самолета - фото 1
Сдам офис 37м 1эт отдельн вход. Админздание. Б-р Шевченко р-н Самолета - фото 2
Сдам офис 37м 1эт отдельн вход. Админздание. Б-р Шевченко р-н Самолета - фото 3
Сдам офис 37м 1эт отдельн вход. Админздание. Б-р Шевченко р-н Самолета - фото 4
Сдам офис 37м 1эт отдельн вход. Админздание. Б-р Шевченко р-н Самолета - фото 5
Сдам офис 37м 1эт отдельн вход. Админздание. Б-р Шевченко р-н Самолета - фото 6
Сдам офис 37м 1эт отдельн вход. Админздание. Б-р Шевченко р-н Самолета - фото 7

Сдам офис 37м 1эт отдельн вход. Админздание. Б-р Шевченко р-н Самолета

Запоріжжя, Вознесенівський

Поскаржитись
6 000 грн.
162 грн. за м²
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 8 березня 2026, ID: 4830848
Характеристики
  • Расположение в промзоне 
  • Общая площадь 37 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Так 
  • Так 
  • Так 
  • Отопление Централизованное 
Опис
Сдам офисный блок 37м 1этаж. Админздание. Б-р Шевченко р-н Самолета.
Отдельный вход.Стратегическая линия, свет не отключают! Доступ 24/7

Состоит из хола, с/у и рабочей комнаты с окном.
Сделан косметический ремонт. Помещение тёплое.
Доступ круглосуточный.
Есть кондиционер, отопление, место для рекламы.
Рядом вся инфраструктура.
Оплата перв и посл мес+ку.

Комис АН 50%
Зворотній зв’язок
Елена0676131080
онлайн
Схожі оголошення
Оренда приміщення Біла Церква 3
    19 500 грн.
    Здам в оренду капітальне приміщення в м. Біла Церква по вул. Сухоярська загальною площею 250кв. м, під склад або виробництво, Сухий. Рівна підлога. Хороший під'їзд. Закрита територія. Поруч Одеська траса. Підійде під будь-яку групу, крім хімічної. ціна 50грн. за 1 кв. м. Офіційно зареєстроване підприємство з постійною адресою, кваліфікованим персоналом та досвідом роботи, надає повний перелік послуг з питань, пов'язаних з нерухомістю. Безкоштовно приймаємо заявки від продавців і орендодавців. Гарантуємо об'єктивну оцінку, якісну рекламну компанію і юридичну підтримку. Юридичний супровід угод до моменту вручення правовстановлюючих документів, перевірка нерухомості на наявність арештів, обтяжень, и.т.п.
    Біла Церква
    Пропонується в оренду фасадне підвальне приміщення площею Біла Церква 3
      250 грн.
      Пропонується в оренду фасадне підвальне приміщення площею 250кв.м. по вул. Леваневського район ДК Росава .- Варіанти використання: магазин, банк, салон, представництво, т.д - Фасад, велике місце під рекламу. Активний пішохідний і автомобільний потік людей. Оточення: в 50м. McDonald's, базар, магазини, ресторани, банки, бізнес-центри, житлові будінку. зупинка громадського транспорту. Телефонуйте !!! цікавий варіант. Перегляди в зручне для Вас час. Офіційно зареєстроване підприємство з постійною адресою, кваліфікованим персоналом та досвідом роботи, надає повний перелік послуг з питань, пов'язаних з нерухомістю. Безкоштовно приймаємо заявки від продавців і орендодавців. Гарантуємо об'єктивну оцінку, якісну рекламну компанію і юридичну підтримку. Юридичний супровід угод до моменту вручення правовстановлюючих документів, перевірка нерухомості на наявність арештів, обтяжень, и.т.п.
      Біла Церква
      Задається в оренду ангар на червоній лінії, пр. Богдана Хмельницького 138, Б Дніпро 6
        500 грн.
        Задається в оренду ангар на червоній лінії, пр. Богдана Хмельницького 138, Б. 180 кв.м., утеплений, центральна каналізація, водопровід, санвузол, електроенергія 220В, 380В, житловий масив, поряд відділення нової пошти, транспортна розв'язка, ТРЦ, супермаркет.з усіх питань звертатись за тел. 0668569015, WhatsApp +380679344767
        Дніпро, Шевченківський
        онлайн
        Елена0676131080
        На сайті з 16 квітня 2020