1  / 4
Сдам кабинет для бьюти мастеоа - фото 1
Сдам кабинет для бьюти мастеоа - фото 2
Сдам кабинет для бьюти мастеоа - фото 3
Сдам кабинет для бьюти мастеоа - фото 4

Сдам кабинет для бьюти мастеоа

Курилівка

Поскаржитись
200 грн.
13 грн. за м²
19 переглядів оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 20 грудня 2024, ID: 3384836
Характеристики
  • Общая площадь 15 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Отопление Централизованное 
Опис
Сдам кабинет для бьюти мастера ( макияж , косметолог, массажист, наращивание ресниц ,ламинирование бровей -ресниц)
Зворотній зв’язок
Виктория
офлайн
Схожі оголошення
Оренда 180 кв.м. Фасад/Центр/пл.Перемоги Київ 13
    3 700 $
    Здається в оренду фасадне торгове приміщення 180 м² на проспекті Берестейському, 3. Вартість: 3700 $ + комунальні платежі. Комунікації: Санвузол, централізоване опалення, водопостачання та каналізація. Електроенергія: 150 кВт. Вентиляція: витяжний канал. Розташування: Приміщення з виходом виключно на фасад, що забезпечує максимальну видимість. Трафік: Високий пішохідний та автомобільний трафік завдяки сусідству з популярними об'єктами: «Філадельфія», магазини італійських меблів, стільців, «Двері» та інші. Парковка: Власної парковки немає, але є можливість заїзду/виїзду через обмежувальні стовпчики (ключі надаються орендарю).
    Київ, Шевченківський
    Оренда 63 кв.м. Фасад/Центр/пл. Перемоги Київ 10
      1 350 $
      Пропонуються в оренду фасадне торгове приміщення площею 62 м² за адресою: проспект Берестейський, 3. Вартість: 1350$ + комунальні платежі. Санвузол: на даний момент відсутній, проте підведені всі необхідні комунікації для його облаштування. Електроенергія: загальна потужність на весь перший поверх (всі магазини) становить 150 кВт. Вентиляція: наявний витяжний канал, виведений вище даху (розташований у кутовому приміщенні, що найближче до «Чорноморки» та ТЦ «Україна»). Опалення та вода: централізоване опалення, водопостачання та каналізація. Розташування: одностороннє приміщення з виходом виключно на фасад. Інфраструктура: поруч розташовані популярні об'єкти, що забезпечують трафік: «Філадельфія», магазин італійських меблів, магазин стільців, магазин «Двері» та інші. Доступ: власна парковка відсутня, проте встановлені обмежувальні стовпчики з можливістю заїзду/виїзду (орендарю надаються ключі від стовпчиків).
      Київ, Шевченківський
        16 грн.
        Відповідальне зберігання товару, Білогородка. Оренда палетомісць. Склад. Палетне зберігання. Капітальна будова. Рампа для навантаження/розвантаження. Рівна бетонна підлога. Ролетні ворота 3х3. Є запас потужності з електроенергії (своя підстанція) Територія огороджена, охороняється, встановлено відеоспостереження. Є адміністративна будівля під офіс. Розташування – 2 км від Софіївській Борщагівці у бік Білогородки. Ціна за домовленістю.
        Білогородка
        офлайн
        Виктория
        На сайті з 16 квітня 2020