1  / 14
Сдам гостевой 2-х эт. дом в с. Кошары ( Южный 8 км., Коблево 5 км.) - фото 1
Сдам гостевой 2-х эт. дом в с. Кошары ( Южный 8 км., Коблево 5 км.) - фото 2
Сдам гостевой 2-х эт. дом в с. Кошары ( Южный 8 км., Коблево 5 км.) - фото 3
Сдам гостевой 2-х эт. дом в с. Кошары ( Южный 8 км., Коблево 5 км.) - фото 4
Сдам гостевой 2-х эт. дом в с. Кошары ( Южный 8 км., Коблево 5 км.) - фото 5
Сдам гостевой 2-х эт. дом в с. Кошары ( Южный 8 км., Коблево 5 км.) - фото 6
Сдам гостевой 2-х эт. дом в с. Кошары ( Южный 8 км., Коблево 5 км.) - фото 7
Сдам гостевой 2-х эт. дом в с. Кошары ( Южный 8 км., Коблево 5 км.) - фото 8
Сдам гостевой 2-х эт. дом в с. Кошары ( Южный 8 км., Коблево 5 км.) - фото 9
Сдам гостевой 2-х эт. дом в с. Кошары ( Южный 8 км., Коблево 5 км.) - фото 10
Сдам гостевой 2-х эт. дом в с. Кошары ( Южный 8 км., Коблево 5 км.) - фото 11
Сдам гостевой 2-х эт. дом в с. Кошары ( Южный 8 км., Коблево 5 км.) - фото 12
Сдам гостевой 2-х эт. дом в с. Кошары ( Южный 8 км., Коблево 5 км.) - фото 13
Сдам гостевой 2-х эт. дом в с. Кошары ( Южный 8 км., Коблево 5 км.) - фото 14

Сдам гостевой 2-х эт. дом в с. Кошары ( Южный 8 км., Коблево 5 км.)

Коблево

Поскаржитись
2 000 грн.
29 грн. за м²
42 перегляди оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 30 червня 2025, ID: 4027430
Характеристики
  • Тип дома Коттедж 
  • Расстояние до ближайшего города до 5 км. 
  • Комнат
  • Количество спальных мест
  • Общая площадь 70 м2
  • Ремонт Евроремонт 
  • Питание Ні 
  • Бытовая техника Электрочайник, Плита, Духовой шкаф, Холодильник, Пылесос 
  • Комфорт Кондиционер, Односпальная кровать, Двуспальная кровать, Дополнительное спальное место, Душевая кабина 
  • Инфраструктура Детская площадка 
  • Ландшафт Море, Пляж 
  • Дополнительно Возможность бронирования, Можно с детьми 
Опис
Сдаётся посуточно новый 2-х этажный гостевой дом в с. Кошары ( от г.Южный 8 км., от курорта Коблево 5 км.) с зоной отдыха и барбекю. В доме и на территории участка есть все необходимое для комфортного семейного отдыха. Отдельная летняя кухня. Молодежные компании и семьи питомцами не рассматриваются в качестве арендаторов. Стоимость аренды 1800 грн./сутки. Аренда от хозяина- Александр Алексеевич т.05******41
Зворотній зв’язок
Александр Алексеевич
офлайн
Схожі оголошення
638 Будинок на добу з теплим басейном Київ Київ 18
    18 000 грн.
    638 Комфортний будинок, розташований у мальовничому місці біля самого Дніпра, запрошує вас! Що пропонуємо: Басейн: Насолоджуйтесь теплою водою в будь-який сезон. Баня: Релаксуйте після важкого дня. Річка Дніпро: Незабутні краєвиди, прогулянки та водні розваги поруч із домом. 4+ паркомісця: Жодних проблем із паркуванням. 3 спальні: Просторі, затишні кімнати для вас і вашої родини. Домашній кінотеатр: Вечори з фільмами як у справжньому кіно. Ігрова приставка: Розваги для дітей і дорослих. Тут комфорт поєднується з природою, а відпочинок стає частиною вашого життя. Ціни: Будні: 18 000 грн Вихідні: 23000 грн . Обирайте стиль життя, про який завжди мріяли!
    Київ, Дарницький
    Запрошуємо на відпочинок в м. Берегово біля термального басейну Берегове 20
      400 грн.
      Подобова оренда садиби «Розалія» з 2,3,4,5,6 - містними кімнатами з усіма зручностями. Ціна від 350 – 450 грн. Будинок знаходиться на тихій вулиці, до басейна «Закарпаття» 5 хвилин ходи пішки. Дуже зручний варіант для тих, кому важко долати відстань пішки. У будинку автономне опалення, вода холодна та гаряча цілодобово. Є 3 окремі кухні і 3 санвузли. Надається постільна білизна, засоби гігієни. Побутова техніка: холодильники, газові та індукційні плити, електричні чайники, кавоварки, фен, мікрохвильова піч, праска, посудомийна та пральна машини. Мультимедія: безкоштовний WI-FI, кабельне телебачення. Будинок ідеально підходить для відпочинку однієї або декількох сімей, чи невеликої компанії. Максимальна кількість проживаючих - 12 чоловік. В дворі мангал + дрова. Є безкоштовна парковка для 3-4 авто на подвір’ї. До озера «Дийда» 15 хв. їзди. За БРОНЮВАННЯМ звертайтесь по телефону: +380\506\848\092 Viber. АДРЕС: Берегове, Легоцького, 5, Закарпатська область,
      Берегове
      Будинок подобово на Дніпрі Київ 10
        9 000 грн.
        619 Відпочинок у новому будинку на Дніпрі: комфорт і релакс для всієї компанії Запрошуємо вас насолодитися неповторним відпочинком у новій лазні на березі Дніпра! У затишному і ексклюзивному середовищі ви зможете відчути справжнє розслаблення та гармонію. Оренда будиночку на воді на добу: – Будні дні: 9000 грн (включає розміщення 5 гостей, кожен наступний гість +500 грн) – Вихідні: 11000 грн (включає розміщення 5 гостей, кожен наступний гість +500 грн) – Час заселення: 14:00 – Час виселення: 11:00 * Лазня та чан сплачуються окремо. # Додаткові послуги: – Віник: 150 грн/шт. – Послуги банщика за запитом: 600 грн одна пропарка Заплануйте свій ідеальний відпочинок уже сьогодні та насолоджуйтесь комфортом і релаксом у новій лазні на березі Дніпра!
        Київ, Деснянський, Троещина
        офлайн
        Александр Алексеевич
        На сайті з 16 квітня 2020