1  / 17
Сдам 2х кімнатну квартиру Харківське шосе 56 - фото 1
Сдам 2х кімнатну квартиру Харківське шосе 56 - фото 2
Сдам 2х кімнатну квартиру Харківське шосе 56 - фото 3
Сдам 2х кімнатну квартиру Харківське шосе 56 - фото 4
Сдам 2х кімнатну квартиру Харківське шосе 56 - фото 5
Сдам 2х кімнатну квартиру Харківське шосе 56 - фото 6
Сдам 2х кімнатну квартиру Харківське шосе 56 - фото 7
Сдам 2х кімнатну квартиру Харківське шосе 56 - фото 8
Сдам 2х кімнатну квартиру Харківське шосе 56 - фото 9
Сдам 2х кімнатну квартиру Харківське шосе 56 - фото 10
Сдам 2х кімнатну квартиру Харківське шосе 56 - фото 11
Сдам 2х кімнатну квартиру Харківське шосе 56 - фото 12
Сдам 2х кімнатну квартиру Харківське шосе 56 - фото 13
Сдам 2х кімнатну квартиру Харківське шосе 56 - фото 14
Сдам 2х кімнатну квартиру Харківське шосе 56 - фото 15
Сдам 2х кімнатну квартиру Харківське шосе 56 - фото 16
Сдам 2х кімнатну квартиру Харківське шосе 56 - фото 17

Сдам 2х кімнатну квартиру Харківське шосе 56

Київ, Дарницький

Поскаржитись
16 000 грн.
239 грн. за м²
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 25 березня 2026, ID: 4870395
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 67 м2
  • Площадь кухни 13 м2
  • Этаж 13 
  • Этажность 17 
  • С мебелью Так 
  • Планировка Раздельная 
  • Отопление Централизованное 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Комфорт Ванна, Мебель на кухне, Гардероб, Консъерж 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество 
  • Инфраструктура Детский сад, Школа, Остановка транспорта, Детская площадка, Аптека, Отделение почты 
Опис
Простора двокімнатна квартира на Харківському шосе, 56 Здається велика та світла квартира у добротному будинку початку 2000-х років.
. Великі площі та правильне планування: простора кухня, кімнати, санвузол, ванна. Два великі балкони: - повноцінний кабінет / робоча зона - лаунж-зона для відпочинку Централізоване опалення від ТЕЦ наразі відсутнє, тому світло в будинку не відключають! встановлено 2 кондиціонера, Квартира мебльована і укомплектована всією необхідною побутовою технікою та меблями Поруч — усе необхідне для комфортного життя: зручний маршрутний транспорт — швидкий доїзд до метро школи, дитячі садки, магазини у пішій доступності «Сільпо», неподалік «Ашан» на першому поверсі будинку багато комерції: стоматологія, «Коло», "Приватбанк", «Дніпролаб», маркети та сервіси. Покази за домовленістю Телефонуйте,
Зворотній зв’язок
Галина
офлайн