1  / 10
S=66 кв.м. Офіс у ТОЦ Мега Сіті. Харківське Шосе 19. БЕЗ % - фото 1
S=66 кв.м. Офіс у ТОЦ Мега Сіті. Харківське Шосе 19. БЕЗ % - фото 2
S=66 кв.м. Офіс у ТОЦ Мега Сіті. Харківське Шосе 19. БЕЗ % - фото 3
S=66 кв.м. Офіс у ТОЦ Мега Сіті. Харківське Шосе 19. БЕЗ % - фото 4
S=66 кв.м. Офіс у ТОЦ Мега Сіті. Харківське Шосе 19. БЕЗ % - фото 5
S=66 кв.м. Офіс у ТОЦ Мега Сіті. Харківське Шосе 19. БЕЗ % - фото 6
S=66 кв.м. Офіс у ТОЦ Мега Сіті. Харківське Шосе 19. БЕЗ % - фото 7
S=66 кв.м. Офіс у ТОЦ Мега Сіті. Харківське Шосе 19. БЕЗ % - фото 8
S=66 кв.м. Офіс у ТОЦ Мега Сіті. Харківське Шосе 19. БЕЗ % - фото 9
S=66 кв.м. Офіс у ТОЦ Мега Сіті. Харківське Шосе 19. БЕЗ % - фото 10

S=66 кв.м. Офіс у ТОЦ Мега Сіті. Харківське Шосе 19. БЕЗ %

Київ, Дніпровський

Поскаржитись
530 000 грн.
8 030 грн. за м²
1 перегляд оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 17 грудня 2024, ID: 3375268
Характеристики
  • Расположение в административном здании 
  • Общая площадь 66 м2
  • Этаж
  • Этажность 10 
  • Ремонт Ні 
  • Меблірування Ні 
  • Санвузол Ні 
Опис
Продаж нежитлового приміщення вільного призначення розташованого в торгівельно-офісному центрі Мега Сіті.

Без % для покупця.

Адреса: м. Київ, вул. Харківське Шосе 19, літ «А», Дніпровський р-н.

Загальна корисна площа – 66,3 кв.м.
Поверх/поверховість – 8-й/10.
Висота стелі - 2,9 м.
Техн. стан – Хороший. Приміщення готове до використання!
Особливості - без вікна.

Варіанти використання - офіс, офіс-склад, послуги, студія, шоу-рум, інтернет магазин, майстерня, міні-виробництво тощо.

Про приміщення:
Приміщення без ремонту (стан "після будівельників" під оздоблення), зручне правильне планування, свій окремий ел.лічильник на приміщення, санвузол на поверсі.

Про будівлю:
ТОЦ "Мега Сіті". Рік будівництва: 2012
Технологія будівництва: Монолітно-каркасна
Перші чотири поверхи торгові (супермаркет Велика Кишеня, магазини, бутіки, кафе, розваги), верхні поверхи офісного спрямування (офіси, послуги, навчання, фітнес клуб тощо). Загальна охорона ТОЦ, ліфти, вільна парковка.

Місце розташування:
Лівий берег, на головній магістралі Харківсього Шоссе; 800м до Дарницької площі, 500 метрів від Дарницького вокзалу, 15 хв на транспорті до м.Чернігівська (червона гілка), зупинки гром. транпорту поряд із входом в ТОЦ.

Є також інші варіанти офісів/приміщень в даному комплексі, починаючи від 20 кв.м. та більше. Всі без комісії для покупця.

За додатковою інформацією та деталями телефонуйте в зручний для вас час. Перегляд за домовленістю.
Зворотній зв’язок
Андрій
офлайн
Схожі оголошення
Продається складське приміщення Золочівський район, м. Буськ Львів 2
    25 000 $
    Продається складське приміщення Золочівський район, м. Буськ — чудове рішення для бізнесу! Площа 120 квадратний метр. Зручне розташування на околиці міста — швидкий виїзд на трасу без заторів. Широкий асфальтований заїзд забезпечує комфортний доступ транспорту. Приміщення сухе, у хорошому стані. Високі стелі, є електрика, огороджена територія. Передбачено місце для паркування та розвантаження. Ідеально підійде під склад, виробництво або автосервіс.
    Львів
    Продаю комерційну будівлю у центрі міста Нова Одеса на автовокзалі Миколаїв 19
      150 000 $
      1. Локація м. Нова Одеса, Миколаївська область, район центр, вул. Кухарева 42 • район центр • поруч автовокзал • На одній лінії з будівлею є 2 базари, АТБ, дитячий садок, Аврора, Єва та інші магазини, кав'ярні і салони • транспортна розв’язка • прохідна вулиця з активним пішохідним трафіком • є можливість припаркуватися як на території перед будівлею, так і на її задньому дворі 1. Опис приміщення Пропонується двоповерхова будівля з підвалом та гаражем, яка ідеально підходить для ведення бізнесу. Будівля має широкий власний двір. Перед фасадним входом у є підʼїзна площадка. Дорога асфальтована. • Загальна площа: 655 м² • Планування: фото плану будівлі є нижче • Центральна каналізація • Санвузол • Власна котельна • Електрика • Газ • Центральний водопровід • Колодязь • Захисні решітки на вікнах • Поряд трансформаторна підстанція, що дозволяє отримати більшу електричну потужність за потреби 2. Можливі варіанти використання Будівля може використовуватися як: • Медичний центр, приватна клініка • Будівля з кабінетами для салонів краси • Освітній центр • Приміщення з офісними кабінетами • Державна або адміністративна установа • Готель • Зооготель За потреби приміщення можна перебудувати. Можливо демонтувати перестінки, об’єднати кабінети/кімнати в єдиний простір та створити великі торгові зали під потреби будь-якого бізнесу. Добудувати поверхи теж можливо. З допомоги у питаннях архітектури та будування можемо надати контакти. Об’єкт ідеально підійде для: • Супермаркету або мінімаркету • Торгового центру / шоуруму • Магазину техніки, меблів, будматеріалів • Просторого ресторану або кафе • Фітнес-центру або студії 3. Умови продажу та контакти • Вартість продажу: за телефоном • Номер телефону власника: 098-703-20-99 • Є і інші варіанти під продаж та оренду у містах Первомайськ, Нова Одеса та Вознесенськ.
      Миколаїв
      Продам помещение пр-т. Дмитрия Яворницкого, 88А Дніпро 3
        13 000 $
        Продам помещение пр-т. Дмитрия Яворницкого, 88А ,не жилой фонд,2 комнаты 8 и 10 м.,поменяны окна,двери, можно под любой вид деятельности.
        Дніпро, Центральний
        офлайн
        Андрій
        На сайті з 16 квітня 2020