1  / 5
Робоче місце майстра манікюру, центр міста - фото 1
Робоче місце майстра манікюру, центр міста - фото 2
Робоче місце майстра манікюру, центр міста - фото 3
Робоче місце майстра манікюру, центр міста - фото 4
Робоче місце майстра манікюру, центр міста - фото 5

Робоче місце майстра манікюру, центр міста

Житомир

Поскаржитись
2 500 грн.
119 грн. за м²
1 перегляд оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 14 листопада 2024, ID: 3262528
Характеристики
  • Общая площадь 21 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Так 
  • Ні 
  • Отопление Собственная котельная 
Опис
Здається в оренду місце майстра манікюру, оплата 2500 грн+ком.послуги. Для роботи є все необхідне: стіл, стілець для майстра на колесиках, стілець для клієнта, настільна лампа з тоьома режимами освітлення, комод для особистих речей. Район Глобала
Оплата перший+останній місяць
Зворотній зв’язок
Галина
офлайн
Схожі оголошення
Сдам капитальный склад низ пр.Ивана Мазепы Дніпро 8
    105 600 грн.
    Сдам капитальный склад низ пр.Ивана Мазепы просп. (Петровского), охраняемая территория, 700 кв.м., высота 4,5 м., ворота 4 на 4 м.,есть комната для кладовщика. с/у., на 2 эт. офис с 2 комнат 180 кв.м., есть видео наблюдение, сигнализация,парковка.Также есть отапливаемый склад 47 кв.м.Цена уже с НДС.
    Дніпро, Чечеловський
    Здам в оренду приміщення 60 м2 нежитловий фонд Генерала Пушкіна, 34б Дніпро 10
      18 000 грн.
      Здам в оренду нежитловий фонд по вул. Ольгерда Бочковського (Генерала Пушкіна), 34б Загальна площа приміщення 60 м2, з ремонтом. Є світло, вода, опалення, кондиціонер, сан вузол. Окремий вхід. Підійде під будь-який бізнес, кабінет, офіс. Комунальні платежі сплачуються окремо.
      Дніпро, Шевченківський
      Офісне приміщення 17 кв. м. видове у сучасному офісно-складському комплексі Київ 7
        726 грн.
        Офісне приміщення 17 кв. м. видове у сучасному офісно-складському комплексі Пропонуємо до Вашої уваги комфортний для бізнесу офіс у сучасному офісно-складському комплексі за адресою: Велика Кільцева 4а/АШАН Здаються в довгострокову оренду офісн приміщення 17 кв.м., якє розташовано на четвертому поверсі. Вдала транспортна розв'язка, паркова зона, паркінг для вас та ваших гостей, презентабельна гостьова група, цілодобова охорона, поверхова система відеоспостереження, швидкісний інтернет від двох провідних провайдерів, домашня кав'ярня, відділення нової пошти та бізнес-сусідство – сприятливі умови для роботи та творчості. Кабінети світлі, є із зонуванням, оснащені опаленням (тепла підлога), кондиціонерами. Сучасний ремонт, скляний фасад, вікна з виходом на паркову зону. Ціна – 726 грн/м2 + комунальні платежі +експлуатаційні з урахуванням ПДВ. Крім цього, є вільні офісні приміщення різної квадратури від 17 кв. м.
        Київ, Святошинський
        офлайн
        Галина
        На сайті з 16 квітня 2020