1  / 1
Пропозиція для мережі! Торгівельне приміщення 67 м2 _м.Черкаси - фото 1

Пропозиція для мережі! Торгівельне приміщення 67 м2 _м.Черкаси

Черкаси

Поскаржитись
38 000 грн.
567 грн. за м²
5 переглядів оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 4 лютого 2024, ID: 2613669
Характеристики
  • Общая площадь 67 м2
  • Этаж
  • Ремонт Так 
  • Отопление Централизованное 
Опис
Пропозиція для торгівельної мережі !! Пропонується в довгострокову оренду торгівельне приміщення в м.Черкаси в місці активного пішохідного трафіку. Приміщення розташоване на першому поверсі, має окремий вхід та відмінний фасад для Вашої реклами. Всередині зроблений нормальний офісний ремонт, всі комунікації в справному робочому стані, охоронна та пожежна сигналізації, опалення централізоване, Орендна плата -38 тис.грн в місяць +комунальні платежі. Оплата першого та останнього місяців оренди при підписанні договору. Окремо оплачуються послуги АН. Домовляємося про умови оренди з орендарями , які націлені на довготривалу співпрацю. Також маємо пропозиції оренди торгівельних приміщень різної площі в містах Умань, Сміла, Золотоноша, Корсунь-Шевченківський. Прозору співпрацю гарантуємо.
Зворотній зв’язок
Вікторія
офлайн
Схожі оголошення
Сдам помещение под склад или производство,правый берег ул. Пограничная Дніпро 12
    70 000 грн.
    Сдам помещение под склад или производство, ул. Пограничная, 500 кв.м., есть офис,душ, с/у, своя отдельная территория,ворота.
    Дніпро, Чечеловський
    Оренда приміщення вул. Короленка 1 а Дніпро 4
      30 000 грн.
      Оренда приміщення вул. Короленка 1 а • Поверх 2/2 • Площа 50 м² • Опалення електро. • Дуже товсті стіни. • Санвузіл на поверсі • Лічильник ел.енергія • Вхід 24/7 • Охорона сигналізація на будівлю. • Є генератор на будівлю • Інтернет оптоволокно Союзтелеком • Є вивод мокрої точки • Меблі можут як залишити так і вивезти - бьюти сфера -тату - йога або інші оренда( + електроенергія). Інші витрати входять в вартість. Масленникова Ольга фахівець в нерухомості.
      Дніпро, Шевченківський
      Оренда кабінета вул. Короленка 1 а Дніпро 4
        8 000 грн.
        Оренда кабінета вул. Короленка 1 а • Поверх 1/2 • Площа 10 м² • Опалення електро. • Дуже товсті стіни. • Санвузіл на поверсі • Вхід 24/7 • Охорона сигналізація на будівлю. • Є генератор на будівлю • Інтернет оптоволокно Союзтелеком - бьюти сфера -тату або інші оренда. ( + електроенергія). Інші витрати входять в вартість. Масленникова Ольга фахівець в нерухомості.
        Дніпро, Шевченківський
        офлайн
        Вікторія
        На сайті з 16 квітня 2020