1  / 20
Продаж/Будинок/131 м2/Крюківщина/вул Паркова/Києво-Святошинський район - фото 1
Продаж/Будинок/131 м2/Крюківщина/вул Паркова/Києво-Святошинський район - фото 2
Продаж/Будинок/131 м2/Крюківщина/вул Паркова/Києво-Святошинський район - фото 3
Продаж/Будинок/131 м2/Крюківщина/вул Паркова/Києво-Святошинський район - фото 4
Продаж/Будинок/131 м2/Крюківщина/вул Паркова/Києво-Святошинський район - фото 5
Продаж/Будинок/131 м2/Крюківщина/вул Паркова/Києво-Святошинський район - фото 6
Продаж/Будинок/131 м2/Крюківщина/вул Паркова/Києво-Святошинський район - фото 7
Продаж/Будинок/131 м2/Крюківщина/вул Паркова/Києво-Святошинський район - фото 8
Продаж/Будинок/131 м2/Крюківщина/вул Паркова/Києво-Святошинський район - фото 9
Продаж/Будинок/131 м2/Крюківщина/вул Паркова/Києво-Святошинський район - фото 10
Продаж/Будинок/131 м2/Крюківщина/вул Паркова/Києво-Святошинський район - фото 11
Продаж/Будинок/131 м2/Крюківщина/вул Паркова/Києво-Святошинський район - фото 12
Продаж/Будинок/131 м2/Крюківщина/вул Паркова/Києво-Святошинський район - фото 13
Продаж/Будинок/131 м2/Крюківщина/вул Паркова/Києво-Святошинський район - фото 14
Продаж/Будинок/131 м2/Крюківщина/вул Паркова/Києво-Святошинський район - фото 15
Продаж/Будинок/131 м2/Крюківщина/вул Паркова/Києво-Святошинський район - фото 16
Продаж/Будинок/131 м2/Крюківщина/вул Паркова/Києво-Святошинський район - фото 17
Продаж/Будинок/131 м2/Крюківщина/вул Паркова/Києво-Святошинський район - фото 18
Продаж/Будинок/131 м2/Крюківщина/вул Паркова/Києво-Святошинський район - фото 19
Продаж/Будинок/131 м2/Крюківщина/вул Паркова/Києво-Святошинський район - фото 20

Продаж/Будинок/131 м2/Крюківщина/вул Паркова/Києво-Святошинський район

Крюківщина

Поскаржитись
120 000 $
2 перегляди оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 13 грудня 2025, ID: 4581665
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Кімнат
  • Загальна площа 131 м2
  • Поверховість
  • Площа ділянки 4 сот.
  • Опалення Власна котельня 
  • Ремонт Після будівельників 
  • Коммуникации Скважина, Электричество 
Опис
Продається просторий двоповерховий будинок у с. Крюківщина з сучасним плануванням. Чудовий варіант приватного будинку для проживання в передмісті Києва. Будинок знаходиться в дубовому гаю - урочище « Золотий дуб»Розвинена інфраструктура в пішій доступності Макдональдс, Сільпо, Спортивний клуб, ресторани, банки та багато іншого. Будинок розташований на ділянці площею 4 сотки, яка знаходиться в тихому затишному місці. Вулиця забудована, поруч нова котеджна забудова, приємні сусіди. У кухні встановлений великий склопакет з дверима для виходу на задній двір, де можливо облаштувати терасу чи зону барбекю.

Будинок збудований з піноблоку, утеплений. Площа будинку 131 кв.м. 3 кв.м балкон. Висота стелі на першому поверсі 3 м. на другому – 2,7 м.

На 1 поверсі знаходиться:

- простора кухня-вітальня 31,5 кв.м

- санвузол - 5,4 кв.м

- кімната - 12 кв.м

На 2 поверсі знаходиться:

- кімната - 16 кв.м

- кімната - 15 кв.м

- кімната - 18,5 кв.м

- санвузол - 6 кв.м

- балкон – 3,3 кв.м.

Комунікації – електрика, своя свердловина 56 м., каналізація (два септики з переливом).

A 1 9 1 6 3
Зворотній зв’язок
Вишневська Анна
офлайн
Схожі оголошення
Продам будинок 200м2 на 1-го Травня вул. в Нові Петрівці с., в Вишгородському районі, Київська обл. Нові Петрівці 15
  • 6 комнатная
  • 240 м2
  • 11 соток
127 000 $
Продам будинок с. Нові Петрівці, Центр. Дім 200 м. кв. + 11 соток землі,документи в порядку . В середині будинку утеплений мін ватою 10 см і обшит гіпсокартоном обрешітку робили не з профілю а з деревяних брусків щоб було тепліше . Криша покрита дорогою черепицею RUUKKI Зроблена вся каналізація, електропроводка, інтернет оптоволокно. Встановлено двухзонний лічильник (день- ніч) електроенергії ТРИ ФАЗИ 380 v з можливістю підключення зеленого тарифу. Зроблений проект на заведення газу, чекаємо своєї черги для підключення. Є гарний сад, газон, літня душова, сарай, три сотки городу + 8 соток газон і квіти, малина, ожина, смородина, фруктові дерева і багато квітів. Триторія двору повністю огорожена забором з металочерепиці з фундаментом висота 2,2 метри. Є два заїзди у двір. Будинок робився не для продожу, а для себе, але життя зробило свої кориктиви. Продається з меблями, залишається бігова доріжка, газова плита, холодильник і багато іншого. ЦЕ центр села- Поряд зупинка автобуса, магазини, аптеки, Фора, пункт видачи Розетка і Епіцентр, Церква Можемо розглянути пропозицію по Є- Відновлення. Реальному покупателю - торг.
Нові Петрівці
Продаж таунхаусу без комісійних с Шевченкове Білогородка 8
  • Чотирикімнатна
  • 100 м2
  • 1 сотка
77 000 $
Продаж таунхауса 100 м² у с. Шевченкове (Бучанський р-н). Без комісії! Пропонується до продажу сучасний таунхаус у комплексі з 9 будинків. Будинок з документами, готовий до оформлення. Технічні характеристики: Матеріали: Керамоблок KERATERM 250 мм, перекриття — ЗБ. Утеплення: Фасад — мінвата 100 мм (Baumit), дах — мінвата 200 мм. Комунікації: Електрика 15 кВт (ДТЕК), свердловина 50 м, власний септик, оптоволоконний інтернет. Газ по вулиці. Опалення: Опційно тепловий насос повітря–вода Vaillant (+6000$). Переваги об'єкта: Панорамні вікна з тонуванням. Вихід на дві сторони (закритий двір та спільна територія). Паркінг на 2-3 автомобілі. Розвинена інфраструктура: поруч школи (курсує шкільний автобус), амбулаторія, магазини. Умови придбання: Ціна: 77 000 $. Продаж від забудовника (без комісії). Можливе індивідуальне розтермінування. Зв'яжіться з нами для отримання детальної інформації та запису на перегляд.
Білогородка
3-к дача Новомосковський, Новомосковськ, 69999 $ Самар 20
  • Трикімнатна
  • 100 м2
  • 6 соток
69 999 $
В продаже отличный двухэтажный дом-дача у реки. Капитальный дом 100м в стиле швейцарского шале, выполненный по авторскому проекту, с камином, отоплением, двумя независимыми гаражами. На ухоженном участке в 6,3 сот. выполнен ландшафтный дизайн. Есть летний домик с большой кухней, мангальной зоной, детская площадка с качелями. Санузлы, душкабины на каждом этаже дома и в летнем домике. На цокольном этаже кроме гаражей есть кладовая и отдельная топочная. Действующий камин в гостиной-кухне, легкая дизайнерская лестница, везде встроенные шкафы и места для хранения, много обработанной натуральной древесины, все МПО с ролетами. По дому выполнена разводка отопления с батареями. Установлены кондиционер и бойлер. Вода центральная (еще дополнительная речная для полива газонах. В кухне установлены газовый баллон, солнечные панели на крыше. Терраса под прозрачной крышей, автоматические металлические ролетты на фасаде летнего домика. Береза для тени, абрикос, яблоня, слива, цветы-утешение для глаз. Рядом на реке, где плавают дикие утки и иногда лебеди есть чистый пляж, укромнык места для рыбаков. дача, стіни: керамічна цегла; житлових повірхів: 2; ділянка: 6 сот.; комісія: 5%
Самар
офлайн
Вишневська Анна
На сайті з 16 квітня 2020