1  / 10
Продажа / ЖК Лебединный / Ревуцкого / 43м2 / Харьковская / Инвестиция - фото 1
Продажа / ЖК Лебединный / Ревуцкого / 43м2 / Харьковская / Инвестиция - фото 2
Продажа / ЖК Лебединный / Ревуцкого / 43м2 / Харьковская / Инвестиция - фото 3
Продажа / ЖК Лебединный / Ревуцкого / 43м2 / Харьковская / Инвестиция - фото 4
Продажа / ЖК Лебединный / Ревуцкого / 43м2 / Харьковская / Инвестиция - фото 5
Продажа / ЖК Лебединный / Ревуцкого / 43м2 / Харьковская / Инвестиция - фото 6
Продажа / ЖК Лебединный / Ревуцкого / 43м2 / Харьковская / Инвестиция - фото 7
Продажа / ЖК Лебединный / Ревуцкого / 43м2 / Харьковская / Инвестиция - фото 8
Продажа / ЖК Лебединный / Ревуцкого / 43м2 / Харьковская / Инвестиция - фото 9
Продажа / ЖК Лебединный / Ревуцкого / 43м2 / Харьковская / Инвестиция - фото 10

Продажа / ЖК Лебединный / Ревуцкого / 43м2 / Харьковская / Инвестиция

Київ, Дарницький

Поскаржитись
67 000 $
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 26 квітня 2026, ID: 4963886
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Кімнат
  • Загальна площа 43 м2
  • Площа кухні 11 м2
  • Поверх 10 
  • Поверховість 25 
  • Ремонт Після будівельників 
  • Тип стін Цегляний 
  • Опалення Централізоване 
Опис
Пропонується до продажу затишна та функціональна 1-кімнатна квартира (євро-двушка) в сучасному житловому комплексі комфорт-класу ЖК "Лебединий".

Ідеальна пропозиція для комфортного життя або вигідної інвестиції під оренду.
Основні характеристики об'єкта:
• Загальна площа: 43 м2.
• Поверх: 10 з 25.
• Планування: Продумане та ергономічне планування включає окрему спальню, простору кухню, суміщений санвузол, функціональний передпокій та балкон.
• Ключова перевага: З вікон відкривається чарівний панорамний вид на озеро! Це гарантує тишу, спокій та естетичне задоволення щодня.

Переваги ЖК "Лебединий" та Локації:
1. Ідеальна Транспортна Доступність: Комплекс розташований лише за 4 хвилини пішки від станції метро "Харківська". Швидкий доступ до центру міста та ключових районів Києва.
2. Інфраструктура: Житловий комплекс має розвинену внутрішню інфраструктуру: магазини, кав'ярні, салони, аптеки.
3. Природа та Відпочинок: Розташування біля озера забезпечує чудові можливості для прогулянок, ранкових пробіжок та відпочинку на свіжому повітрі.
4. Безпека та Комфорт: Закрита територія, консьєрж-сервіс, сучасні комунікації та доглянуті місця загального користування

Код об'єкту : #A24964
Зворотній зв’язок
Тарасенко Іван
офлайн
Схожі оголошення
Продам дом на ул. Костанди с участком 6 соток Одеса 12
  • Чотирикімнатна
  • 127 м2
  • 1 / 2 пов.
180 000 $
Продам дом на ул. Костанди с участком 6 соток Участок правильной формы, угловой, легко делится на две отдельные части. Отличный вариант как для для инвестиций или строительства (двух отдельных домов,таунхаусов). Основной дом: Площадь — 127 м? • 3 комнаты (1 отдельная и 2 смежные) • автономное газовое отопление (АГВ) • жилое состояние • МПо -Бойлер,кондиционер есть -все городские коммуникации Цена 180тыс тел 0933464401 На территории: • отдельный гостевой домик, который можно использовать для проживания или сдачи в аренду • гараж • место для парковки нескольких автомобилей • зона барбекю • уютная беседка • ухоженный участок с зелёными насаждениями • капитальный забор Преимущества: • угловой участок 6 соток • возможность раздела участка • асфальтированный подъезд • престижный район частной застройки • близость моря и всей городской инфраструктуры
Одеса, Київський
Продам 3-х кімнатну квартиру Шептицький 13
  • Трикімнатна
  • 71.9 м2
  • 5 / 5 пов.
78 000 $
Продається квартира в дуже гарному місці розташування, гарний будинок, з чудовими сусідами (а це важливо!) вид з вікна у два дворики, поруч декілька шкіл, садочок, магазини, церкви різних конфесій. В квартирі дорога кухня з натурального горіху. 3 лоджії, велика шафа -купе.
Шептицький
ЖК Рідний Дім Черкаси 6
  • Двокімнатна
  • 58.6 м2
  • 5 / 10 пов.
63 800 $
Продається сучасна 2-кімнатна квартира в ЖК «Рідний Дім» Пропонуємо до продажу простору 2-кімнатну квартиру в зданому та введеному в експлуатацію будинку ЖК «Рідний Дім» по вул. Байди Вишневецького, 107. Квартира розташована на комфортному 5-му поверсі 10-поверхового будинку. Загальна площа — 58,6 м², зручне роздільне планування, простора кухня площею 16 м², світлі кімнати та місце під гардеробну. Стан квартири — після будівельників, що дає можливість реалізувати власний дизайн-проєкт без додаткових витрат на демонтаж. Встановлено індивідуальне газове опалення, що дозволяє самостійно контролювати витрати на тепло та комфортну температуру в оселі. Переваги комплексу: • закрита територія; • сучасний дитячий майданчик; • облаштовані зони відпочинку; • паркомісця для мешканців; • сучасний ліфт; • гарний вид у затишний двір. Квартира чудово підійде як для власного проживання, так і для вигідної інвестиції. Продаж за готівку. Право власності більше 3х. років. Тел. 0633600106 0683600106
Черкаси
офлайн
Тарасенко Іван
На сайті з 16 квітня 2020