1  / 20
Продажа Дома в с. Гатне - фото 1
Продажа Дома в с. Гатне - фото 2
Продажа Дома в с. Гатне - фото 3
Продажа Дома в с. Гатне - фото 4
Продажа Дома в с. Гатне - фото 5
Продажа Дома в с. Гатне - фото 6
Продажа Дома в с. Гатне - фото 7
Продажа Дома в с. Гатне - фото 8
Продажа Дома в с. Гатне - фото 9
Продажа Дома в с. Гатне - фото 10
Продажа Дома в с. Гатне - фото 11
Продажа Дома в с. Гатне - фото 12
Продажа Дома в с. Гатне - фото 13
Продажа Дома в с. Гатне - фото 14
Продажа Дома в с. Гатне - фото 15
Продажа Дома в с. Гатне - фото 16
Продажа Дома в с. Гатне - фото 17
Продажа Дома в с. Гатне - фото 18
Продажа Дома в с. Гатне - фото 19
Продажа Дома в с. Гатне - фото 20

Продажа Дома в с. Гатне

Гатне

Поскаржитись
313 000 $
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 27 липня 2026, ID: 5177222
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Кімнат
  • Загальна площа 157 м2
  • Поверховість
  • Площа ділянки 9 сот.
  • Ремонт Авторський проєкт 
  • Комфорт Кондиціонер, Ванна 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Скважина, Электричество, Канализация септик 
Опис
Продається будинок 157 м² — повністю мебльований та готовий до проживання
Сучасний та комфортний двоповерховий будинок загальною площею 157 м², побудований у 2020 році під власні потреби з високоякісних матеріалів.
Планування та інтер’єр:
• Простора кухня-вітальня з великою вбудованою кухнею (посудомийна машина, варильна поверхня, духова шафа). Є камін, кондиціонер, рекуператор та вихід на терасу.
• Мастер-спальня з двоспальним ліжком, виходом у гардеробну та санвузол (душова кабіна, біде). Кондиціонер, рекуператор, телевізор.
• Дитяча кімната для дівчинки — повністю мебльована (ліжко, шафа, робочий стіл), кондиціонер, рекуператор.
• Дитяча кімната для хлопчика — повністю мебльована (ліжко, шафа, робочий стіл), кондиціонер, рекуператор.
• Другий санвузол з ванною.
• Друге світло (можна використовувати як спальню, кабінет або ігрову зону) з двоспальним ліжком.
• Підсобне приміщення (господарський блок): пральна машина, система водоочищення.
Інженерія та комунікації:
• Тепловий насос 10 кВт + електрокотел 12 кВт.
• Терморегулятори в кожній кімнаті.
• Власна свердловина.
• Двоконтурний септик з полем фільтрації.
• Бензиновий генератор 6,5 кВт.
• Система відеоспостереження та охоронна сигналізація AJAX.
• Автополив на ділянці.
Ділянка 9 соток:
На території розташовані:
• Основний будинок
• Навіс на 2 автомобілі
• Критий вольєр для собаки (12 м²)
• Велика тераса
• Навіс для зони барбекю
• Підсобне приміщення
• Автоматичні ворота
Розташування:
Будинок знаходиться в комфортному районі поруч з історичним Урочищем Доброго Дуба (озеро, парк, зони відпочинку).
Поруч:
• Ліцей та дитячий садок
• Супермаркети та магазини (Траш, Фора, Новус, Мегамаркет, АТБ тощо)
Зручна транспортна розв’язка: 10 хвилин на авто до станції метро Теремки, поруч зупинка маршруток №365 та №723.
Готовий комфортний сімейний будинок з усім необхідним для життя — заїжджай і живи!

#A 3 0 3 5 2
Зворотній зв’язок
Дарина
офлайн
Схожі оголошення
Будинок Озерна Хмельницький топ
  • Чотирикімнатна
  • 163 м2
  • 10 соток
138 000 $
Цегляний будинок,загальна площа 182 квадратів,престижний район Дивокрай,земельна ділянка 10 соток.Стіни і дах будинку утеплено,фасад облицювальна цегла.Є тераса і гараж.За комунікації внески в масив проплачені,світло і вода підведені,асфальтований під'їзд,до центру 10 хв.на авто,поруч вся інфраструктура.Мінімальне оформлення,без комісії.Орієнтир Озерна кінцева ,Таврія В.
Хмельницький
Продаж будинку. Мікрорайон. Ювілейна. Вулиця Владислава Ревенка Кривий Ріг 16
  • Двокімнатна
  • 50 м2
  • 6 соток
25 000 $
Вулиця Владислава Ревенка ( скляра). Мікрорайон. Ювілейна. Продаж будинку. Топ місце. Майже 6 сотих приватизованої землі. Усі комунікації ( газ,світло, вода). Будинок шлаколитий в плитці. Звичайний жилий стан ( після бабусі). Усе впорядковано, доглянуто. Є літня кухня, технічні споруди, погріб. Чудово підійде під реконструкцію, або нове будівництво. В цьому районі рідко щось виходить в продаж! Без боргів і проблем. Документи готові. Телефонуйте розповім детальніше. Ваш рієлтор Бартков Роман.
Кривий Ріг, Саксаганський
Двоповерховий цегляний будинок в центрі с.Корчин Шептицький 9
  • 8 комнатная
  • 160 м2
  • 11 соток
38 500 $
Двоповерховий цегляний будинок в центрі с.Корчин(15км від Червонограда на трасі Шептицький-Київ),земельна ділянка -11 соток (кадастровий № 4623981600:01:004:0295). Є літня кухня,хлів,свердловина на воду,септик,гараж. В кімнатах паркет,кахельні печі-стояки.В селі є шість магазинів,велика школа,будинок культури,дитячий садок,сільська рада. Заходь і живи!!!
Шептицький
офлайн
Дарина
На сайті з 16 квітня 2020