1  / 20
Продажа будинку Гнідин Терміново БЕЗ КОМІСІЇ! - фото 1
Продажа будинку Гнідин Терміново БЕЗ КОМІСІЇ! - фото 2
Продажа будинку Гнідин Терміново БЕЗ КОМІСІЇ! - фото 3
Продажа будинку Гнідин Терміново БЕЗ КОМІСІЇ! - фото 4
Продажа будинку Гнідин Терміново БЕЗ КОМІСІЇ! - фото 5
Продажа будинку Гнідин Терміново БЕЗ КОМІСІЇ! - фото 6
Продажа будинку Гнідин Терміново БЕЗ КОМІСІЇ! - фото 7
Продажа будинку Гнідин Терміново БЕЗ КОМІСІЇ! - фото 8
Продажа будинку Гнідин Терміново БЕЗ КОМІСІЇ! - фото 9
Продажа будинку Гнідин Терміново БЕЗ КОМІСІЇ! - фото 10
Продажа будинку Гнідин Терміново БЕЗ КОМІСІЇ! - фото 11
Продажа будинку Гнідин Терміново БЕЗ КОМІСІЇ! - фото 12
Продажа будинку Гнідин Терміново БЕЗ КОМІСІЇ! - фото 13
Продажа будинку Гнідин Терміново БЕЗ КОМІСІЇ! - фото 14
Продажа будинку Гнідин Терміново БЕЗ КОМІСІЇ! - фото 15
Продажа будинку Гнідин Терміново БЕЗ КОМІСІЇ! - фото 16
Продажа будинку Гнідин Терміново БЕЗ КОМІСІЇ! - фото 17
Продажа будинку Гнідин Терміново БЕЗ КОМІСІЇ! - фото 18
Продажа будинку Гнідин Терміново БЕЗ КОМІСІЇ! - фото 19
Продажа будинку Гнідин Терміново БЕЗ КОМІСІЇ! - фото 20

Продажа будинку Гнідин Терміново БЕЗ КОМІСІЇ!

Гнідин

Поскаржитись
1 000 000 $
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 18 квітня 2026, ID: 4939177
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Кімнат
  • Загальна площа 292 м2
  • Поверховість
  • Площа ділянки 78 сот.
  • Опалення Власна котельня 
  • Ремонт Авторський проєкт 
  • Комфорт Кондиціонер, Ванна, Душова кабіна, Балкон, Тераса, Сигналізація, Відеоспостереження, Гараж, Автоматичні ворота, Допоміжні приміщення, Спортзал 
Опис
Продаж будинку Гнідин ТЕрміново
#23365 Сучасний будинок біля Дніпра з власною набережною та виходом на фарватер.
Пропонується до продажу унікальний заміський будинок нової якісної споруди, створений з урахуванням сучасних стандартів комфорту, енергоефективності та естетики.
Дизайнерське бюро Bulding Evolution.
Це простір, де поєднані лаконічна архітектура, функціональність та природна гармонія: багато світла, відкриті краєвиди, якісні матеріали та повна автономність.

Основні характеристики:
• Площа будинку: 300 м²
• Ділянка: 78 соток
• 30 соток — приватна власність
• 48 соток — оренда на 49 років (прибережна зона)
• Власна набережна: 70 метрів
• Вихід на фарватер Дніпра — 800 м
• Висота стелі: 3 м

Планування:
1 поверх:
• Простора кухня-вітальня з каміном та виходом на криту терасу
• Гостьова спальня
• Санвузол
• Побутова кімната (пральня + лапомийка)
• Бойлерна

2 поверх:
• Майстер-спальня з гардеробною, санвузлом та терасою
• Дитяча спальня
• Кабінет з балконом
• Додатковий санвузол

Будівництво та оздоблення:
• Основний матеріал: керамоблок + утеплення
• Дорогі оздоблювальні матеріали
• Єдина сучасна стилістика інтер’єру
• Максимально продуманий функціонал простору

Будинок продається з:
• повністю укомплектованою кухнею
• сантехнікою преміум-класу
• душовими системами

Додаткові будівлі та інфраструктура:
• Гостьовий будинок — 180 м² (під оздоблення)
• Будинок охорони (3 кімнати, окремі комунікації)
• Критий гараж на 3 авто (фундамент під капітальну будівлю)
• Вольєри для собак
• Мангальна зона

Водна інфраструктура:
• Укріплена берегова лінія (бетон)
• Фундамент під двоповерховий елінг (96 опор)
• Навіс для яхти / катера
• Прямий доступ до Дніпра

Комунікації та автономність:
• Власна ТП — 50 кВт
• Газ + електрика
• Тепловий насос
• Газовий генератор 20 кВт (повна автономія)
• Свердловина
• Багаторівневий септик

Додаткові переваги:
• Готовий дизайн-проєкт ландшафту
• Можливість збільшення ділянки (≈ +5 соток за геодезією)
• Будинок введено в експлуатацію
• Повний пакет документів
Протяжність берегової лінії 70 метрів, швидкий вихід на велику воду, не на дренажний канал.
Зворотній зв’язок
Мария
офлайн
Схожі оголошення
Терміновий продаж! Автономний Елітний будинок біля моря на Фонтані, Одеса Одеса 20
  • 6 комнатная
  • 501 м2
  • 20 соток
2 999 999 евр.
Терміново!Ексклюзив. Продаж елітного будинку біля моря на 9-й станції Великого Фонтану Якщо ви мрієте про будинок, де з кожним зітханням відчуваєте атмосферу середземноморського курорту, цей розкішний двоповерховий будинок – ваш ідеальний вибір. Престижний район 9-ї станції Великого Фонтану, вулиця Кордонна, всього за кілька хвилин ходьби від моря - це місце, де втілюються ваші мрії про комфорт і розкіш. Основні характеристики: • Загальна площа: 501 м², 2 рівні та бомбосховища. • підвальний поверх: лазня, хамам, джакузі, рядкова та бойлерна, всі системи опалення та зберігання вина. • Перший поверх: просторий хол, своя бібліотека, кімната відпочинку, вітальня та кухня з виходом на терасу, вбиральня та гостьовий санвузол. • Другий поверх: три спальні з майстер санвузлом та вбиральня. • Інтер'єр: виконаний в ексклюзивному стилі із використанням високоякісних матеріалів, що створюють атмосферу витонченої розкоші. Ділянка: • Площа: 20соток, оформлений державним актом. • Ландшафтне озеленення: шикарний сад, альтанка, басейн та зона барбекю – ідеальні умови для відпочинку та дозвілля. Гараж: на два автомобілі плюс місце для третього. Гостьовий будинок для ваших гостей чи персоналу. Розташування: будинок розташований в екологічно чистому районі, який славиться своєю зеленню та свіжістю морського бризу. За кілька хвилин ходьби — пляж «Чайка», парк «Юність», Траса Здоров'я. Для любителів активного відпочинку - ідеальні умови для пробіжок, велопрогулянок та прогулянок узбережжям. Інфраструктура: у кроковій доступності — приватна школа-гімназія, дитячі садки, поліклініки, супермаркети, фітнес-клуби, ресторани та кафе. Все, що потрібно для комфортного життя - поряд! Не пропустіть шанс стати власником цього унікального будинку, що поєднує стиль, комфорт та близькість до моря! Для запису на перегляд та додаткової інформації дзвоніть.Торг https://ah-era.rem.ua/ua
Одеса, Приморський
ПРОСТОРЕ домоволодіння з ВЕЛИЧЕЗНОЮ ділянкою 20сот Черкаси 5
  • Однокімнатна
  • 20 м2
  • 20 соток
18 500 $
Готові продавати за безготівковими розрахунками по Державним програмам Продаж домоволодіння на 20 сотках з будинком та великим потенціалом для будівництва в м.Корсунь-Шевченківський Пропонується до продажу просторе домоволодіння з земельною ділянкою 20 соток у затишному та зеленому місці. На ділянці розташований цегляний будинок у житловому стані, а також гараж і господарські споруди. Будинок має зручне планування та підійде як для проживання, так і для оновлення під сучасні потреби. На території є власна криниця — постійне джерело води. Ділянка рівна, доглянута, з плодовими молодими деревами. Просторий двір дозволяє облаштувати зону відпочинку, сад. Зручний заїзд, тиха вулиця, комфортне місце для життя. Переваги: -ділянка 20 соток -цегляний будинок -гараж та господарські споруди -фундамент під 2-поверховий будинок + проєкт -закуплені Вагомою перевагою є вже підготовлена база для нового будівництва: є фундамент під двоповерховий будинок та готовий проєкт — ви можете одразу розпочати реалізацію без зайвих витрат часу. будівельні блоки (за окрему плату) -власна криниця -кам’яний величезний погріб (може слугувати укриттям) -власний сад -тиха, спокійна локація Телефонуйте для детальної інформації та перегляду 0974619839, 0935597615
Черкаси
Продам будинок в Кривушах. Поруч хвойний ліс і річка Дніпро. Кременчук 9
  • 7 комнатная
  • 366 м2
  • 15 соток
85 000 $
Загальна площа-366,2 кв.м. Житлова площа-160,3 кв.м. В будинку два поверхи та підвальне приміщення. На першому поверсі: велика вітальна з холом, кухня-їдальня, кімната, службове приміщення, пральня, гараж. На другому поверсі: чотири кімнати, ванна кімната. Тераса з внутрішнього боку будинку. Заведена вода, електрика, газ підведений до будинку. Земельна ділянка приватизована, частково огорожена парканом, площа - 0,15га. Відстань до центру Кременчука – 7,5 кілометрів. Продаж без комісії для покупця. Можливий обмін.
Кременчук
офлайн
Мария
На сайті з 16 квітня 2020