1  / 8
Продаж земельної ділянки в с/т «Вишенька», с. Новоселівка, біля річки - фото 1
Продаж земельної ділянки в с/т «Вишенька», с. Новоселівка, біля річки - фото 2
Продаж земельної ділянки в с/т «Вишенька», с. Новоселівка, біля річки - фото 3
Продаж земельної ділянки в с/т «Вишенька», с. Новоселівка, біля річки - фото 4
Продаж земельної ділянки в с/т «Вишенька», с. Новоселівка, біля річки - фото 5
Продаж земельної ділянки в с/т «Вишенька», с. Новоселівка, біля річки - фото 6
Продаж земельної ділянки в с/т «Вишенька», с. Новоселівка, біля річки - фото 7
Продаж земельної ділянки в с/т «Вишенька», с. Новоселівка, біля річки - фото 8

Продаж земельної ділянки в с/т «Вишенька», с. Новоселівка, біля річки

Новоселівка

Поскаржитись
447 295.01 грн.
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 26 серпня 2026, ID: 5249529
Характеристики
  • Расстояние до ближайшего города до 10 км. 
  • Площадь участка 8.7 соток
  • Ландшафт Река 
Опис
Продаж земельної ділянки в с/т «Вишенька»

Площа — 8,7 соток

Ділянка в с. Новоселівка, у затишній та мальовничій локації поруч із річкою

Є зручний асфальтований під’їзд. Поруч — магазини, супермаркети, бази відпочинку та вся необхідна інфраструктура для комфортного заміського життя

8,7 соток
с/т «Вишенька»
поруч річка
асфальтований під’їзд
магазини та супермаркети поблизу
поруч бази відпочинку
тиха, зелена локація

Чудовий варіант для будівництва будинку, дачі або заміського відпочинку. Гарне поєднання природи, зручного під’їзду та близькості до необхідної інфраструктури

Ціна 10000$
Зворотній зв’язок
Алина
офлайн
Схожі оголошення
5 га під LOGISTIC HUB — 3 км від Києва! Новосілки 3
    4 000 $
    5 га під LOGISTIC HUB — 3 км від Києва! Продаж стратегічної ділянки під забудову логістичного комплексу. Де: Києво-Святошинський р-н, поруч із трасою М-05 (Одеса-Київ). Чому це вигідно? Локація №1: Всього 3 км до столиці. Готовий проект: Будівництво без затримок. Інфраструктура: Облаштований заїзд та наявні комунікації. Статус: Земля у власності. Найкраща пропозиція у південному напрямку від Києва для великого бізнесу. +380973562483 (WhatsApp)
    Новосілки
    Участок 15соток г.Носовка Носовка 4
      1 200 $
      Земельна ділянка розташована в м.Носівка, оброблена, без бур'яну, 2 Акти на дві ділянки - один під забудову, другий для ведення сільського господарства, ділянки ухожені, на ділянці стоїть електричний стовп.
      Носовка
      Земельна ділянка 1.5 га з незавершеним будівництвом с. Неліпино | м. Свалява Свалява 11
        989 $
        Продаю незавершене будівництво промислової будівлі на зем. ділянці площею 1,5 га (150 соток), акт, розташоване на границі м. Свалява та с. Неліпино. Цільове призначення ділянки- промислове будівництво. Об’єкт розташований на землях с. Неліпино, 500 м. від м. Свалява, вул. Торгова 20. На ділянці знаходяться цоколь адмін будівлі, фундаменти під колони для будівлі 120/18 м. Можна поставити любу частину. Територія грунт, до асфальту 500 м, дорога відсипана щебнем,ел. енергія. Ціна 989 $ за сотку. Власник Петро. Дякую за покупку.
        Свалява
        офлайн
        Алина
        На сайті з 16 квітня 2020