1  / 5
Продаж земельної ділянки під будівництво у Славське. (БЕЗ КОМІСІЇ) - фото 1
Продаж земельної ділянки під будівництво у Славське. (БЕЗ КОМІСІЇ) - фото 2
Продаж земельної ділянки під будівництво у Славське. (БЕЗ КОМІСІЇ) - фото 3
Продаж земельної ділянки під будівництво у Славське. (БЕЗ КОМІСІЇ) - фото 4
Продаж земельної ділянки під будівництво у Славське. (БЕЗ КОМІСІЇ) - фото 5

Продаж земельної ділянки під будівництво у Славське. (БЕЗ КОМІСІЇ)

Славське

Поскаржитись
48 000 $
9 переглядів оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 23 січня 2025, ID: 3499728
Характеристики
  • Расстояние до ближайшего города В городе 
  • Кадастровый номер 462455570010130045 
  • Площадь участка 15 соток
  • Коммуникации Электричество, Асфальтированная дорога 
  • Инфраструктура Остановка транспорта 
  • Ландшафт Река, Холмы, Горы 
Опис
Вітаємо.

БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ.

Продається земельна ділянка в с.Славсько (до 2023 року — Славське).

вулиця Августина Волошина, ділянка площею 0.15 ГА, на пагорбі.

Цільове призначення: 02.01 Для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Комунікації поруч.

Туристичний комплекс ‘’Захар Беркут’’ знаходиться на відстані 10 км, до гори Тростян (1232 М) 3 км.

Точну геолокацію надішлемо в приват.

Ціна 3200 дол. за сотку, (обговорюється).

Телефонуйте, з радістю надамо необхідну інформацію.

З повагою, компанія "LAGOM".
Зворотній зв’язок
Марта
офлайн
Схожі оголошення
Продаж земельної ділянки 7.7. га з виходом до води Обухів 4
    110 000 $
    Ексклюзивна пропозиція: Земельна ділянка 7.7 га біля озера в с. Семенівка, Київська обл. Пропонується до продажу земельна ділянка площею 7.7 гектарів у мальовничому селі Семенівка, Обухівського району Київської області. Ділянка має прямий вихід до зариблененого озера з лебедями та розташована в рекреаційній зоні. Переваги ділянки: Зручний доступ: Асфальтований під'їзд. Ідеальний рельєф: Рівна поверхня. Родючий ґрунт: Чорнозем. Перспективне призначення: Під забудову та ведення садівництва. Інфраструктура: Поруч проходить лінія електропередач (ЛЕП). Ділянка ідеально підходить для будівництва приватного будинку, котеджного містечка або розміщення модульних будинків. +380973562483 WhatsApp/Viber
    Обухів
    Інвестиційна можливість у Києві: Земельна ділянка з будівлею 56 соток Київ 10
      1 000 000 $
      Інвестиційна можливість у Києві: Земельна ділянка з будівлею 56 соток нвестиційна можливість у Києві: Земельна ділянка з будівлею Локація: м. Київ, Голосіївський район вул. Сумська, м. Васильківська Пропозиція: Простора земельна ділянка: 56 соток Будівля: 430 м² загальної площі Переваги: Розгалужена інфраструктура: Зручний асфальтований під'їзд Електропостачання: 50 кВт Підключення до централізованого водопроводу та каналізації Відмінна транспортна доступність: Легкий доступ до ключових транспортних артерій. Близькість до центру: Ідеально для бізнесу та зручності співробітників. БАГАТО КОМЕРЦІЙНОЇ НЕРУХОМОСТІ ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК ДЛЯ ПРОДАЖУ ТА ОРЕНДИ
      Київ, Голосіївський
      Інвест-проект: 80 соток у Солочині під розлив мінеральної води Київ 4
        350 000 $
        Унікальна пропозиція для бізнесу в самому серці курортного Закарпаття! Продається майновий комплекс із 5 суміжних земельних ділянок загальною площею 80 соток у мальовничому селі Солочин (Свалявський р-н). Ідеальне місце для створення виробництва, еко-готелю або рекреаційного об’єкта. Склад об’єкта (продаж тільки єдиним лотом): 26 соток — землі промисловості (на ділянці вже є готовий фундамент під виробничий цех). 12 + 12 соток — індивідуальне садівництво. 15 + 15,4 сотки — особисте селянське господарство (ОСГ). Головні переваги: Водні ресурси: На промисловій ділянці підтверджено запаси мінеральної води (ідеально для цеху розливу). Додатково на території є власне джерело чистої джерельної води. Інфраструктура: Вся територія (80 соток) обгороджена якісним кам'яним парканом. Комунікації: Підведено електрику, є зручний асфальтований під’їзд. Локація: Поруч проходить регіональна траса, що забезпечує відмінну логістику та видимість об’єкта. Солочин відомий своїми санаторіями («Квітка Полонини», «Кришталеве Джерело»), що гарантує високу капіталізацію землі. Вартість: $350 000 за весь комплекс.
        Київ