1  / 9
Продаж земельної ділянки - фото 1
Продаж земельної ділянки - фото 2
Продаж земельної ділянки - фото 3
Продаж земельної ділянки - фото 4
Продаж земельної ділянки - фото 5
Продаж земельної ділянки - фото 6
Продаж земельної ділянки - фото 7
Продаж земельної ділянки - фото 8
Продаж земельної ділянки - фото 9

Продаж земельної ділянки

Микуличі

Поскаржитись
15 000 $
12 переглядів оголошення | 1 сьогодні Показати статистику
Додано: 12 жовтня 2024, ID: 3152386
Характеристики
  • Расстояние до ближайшего города В городе 
  • Площадь участка 15 соток
  • Инфраструктура Школа, Остановка транспорта, Рынок, Аптека 
  • Ландшафт Озеро, Лес 
Опис
Продаж ділянки 15сот під індивідуальне будівництво. Має правильну форму, заведено електрику. Мальовниче місце-поруч озеро,зелена зона. В пішому доступі магазин, аптеки, школа, садочок, зупинка транспорту. Побудовані сусіди.
Без комісії для покупця! Більш докладно розповім телефоном. Також є цікаві пропозиції в Бучанському та прилягаючих до нього районах!!!
Зворотній зв’язок
Володимир
офлайн
Схожі оголошення
Участок под застройку 17.5 соток в с. Семиполки Бровари 12
    8 500 $
    Продам земельный участок в с. Семиполки, ул. Есенина 17,5 соток. Целевое назначение – строительство индивидуального жилого дома. Кадастровый номер: 3221288801:01:054:0019 Акт на землю. Участок прямоугольной формы, расположен в тихом месте. На участке ничего нет. Свет и газ рядом, асфальтированная дорога аж до самого участка. До центра села 5 мин. на машине, 300 м от Черниговской трассы. В селе Семиполки есть все необходимое: школа, садик, поликлиника, амбулатория, магазины, аптеки и кафе. Расстояние до Киева 50 км
    Бровари, Семиполки
    УНІКАЛЬНА ІНВЕСТИЦІЯ: 3 ГА У СОСНОВОМУ ЛІСІ Макарів 3
      120 000 $
      УНІКАЛЬНА ІНВЕСТИЦІЯ: 3 ГА У СОСНОВОМУ ЛІСІ Велика лісова ділянка з комунікаціями 24 км від Києва. Локація: с. Осиково (Фастівський/Бучанський район), 24 км від КП. Ділянка в оточенні вікового соснового лісу. Прямо через дорогу від діючого елітного КМ Swisstown. ЧОМУ ЦЕ ВИГІДНО ДЛЯ ЗАБУДОВНИКА? Цільове призначення: Під житлове будівництво. Повністю розроблено генеральний план під котеджне містечко. Газифікація: На ділянку вже заведено газ середнього тиску. Електрика: Готовий та затверджений проект на 4 МВт. СУПЕР-ЦІНА: 500 USD / сотка (Найкраща пропозиція в локації для такого об'єму!) Загальна вартість ділянки (300 соток): 120 000 USD. Маємо інші цікаві пропозиції та ділянки різної площі у цій локації! +380973562483 (WhatsApp)
      Макарів
      УНІКАЛЬНА ІНВЕСТИЦІЯ: 3 ГА У СОСНОВОМУ ЛІСІ Київ 3
        12 000 $
        УНІКАЛЬНА ІНВЕСТИЦІЯ: 3 ГА У СОСНОВОМУ ЛІСІ Велика лісова ділянка з комунікаціями 24 км від Києва. Локація: с. Осиково (Фастівський/Бучанський район), 24 км від КП. Ділянка в оточенні вікового соснового лісу. Прямо через дорогу від діючого елітного КМ Swisstown. ЧОМУ ЦЕ ВИГІДНО ДЛЯ ЗАБУДОВНИКА? Цільове призначення: Під житлове будівництво. Повністю розроблено генеральний план під котеджне містечко. Газифікація: На ділянку вже заведено газ середнього тиску. Електрика: Готовий та затверджений проект на 4 МВт. СУПЕР-ЦІНА: 500 USD / сотка (Найкраща пропозиція в локації для такого об'єму!) Загальна вартість ділянки (300 соток): 120 000 USD. Маємо інші цікаві пропозиції та ділянки різної площі у цій локації!
        Київ
        офлайн
        Володимир
        На сайті з 16 квітня 2020