1  / 5
Продаж таунхаусу в ЖК «Балкон» від Ярковиці - фото 1
Продаж таунхаусу в ЖК «Балкон» від Ярковиці - фото 2
Продаж таунхаусу в ЖК «Балкон» від Ярковиці - фото 3
Продаж таунхаусу в ЖК «Балкон» від Ярковиці - фото 4
Продаж таунхаусу в ЖК «Балкон» від Ярковиці - фото 5

Продаж таунхаусу в ЖК «Балкон» від Ярковиці

Вовчинець

Поскаржитись
125 000 $
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 17 квітня 2026, ID: 4937174
Характеристики
  • Без комісії Так 
  • Тип будинку Таунхаус 
  • Кімнат
  • Загальна площа 137 м2
  • Поверховість
  • Площа ділянки 3 сот.
  • Ремонт Після будівельників 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Скважина, Канализация септик, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Опис
Продаж таунхаусу в ЖК «Балкон» від Ярковиці

Сучасний таунхаус у зданому будинку — можливість одразу розпочати ремонт без зайвих очікувань. Об’єкт розташований у комфортному передмісті Івано-Франківська, що поєднує спокій приватного сектору з близькістю до міської інфраструктури.

Локація:
Зручне сполучення з Івано-Франківськом
Тихий, обжитий район із приємним середовищем для проживання

Переваги:
Раціональне сучасне планування
Власний окремий вхід, що забезпечує приватність
Балкон
Підведені всі необхідні комунікації
Будинок введений в експлуатацію

Таунхаус ідеально підійде для комфортного проживання або як вигідна інвестиція з потенціалом зростання вартості.

Деталі та запис на огляд за телефоном
Зворотній зв’язок
Інна
офлайн
Схожі оголошення
4-к будинок Дніпро, Ювілейне, 210000 $ Дніпро 20
  • Чотирикімнатна
  • 360 м2
  • 12.5 соток
210 000 $
тел. 095 528 1117 Продам дом (под чистовую отделку)в смт Слобожанском, ул. Калиновая - идеальное место для жизни большой семьи или развития бизнеса! Общая площадь дома 360кв.м, что обеспечивает максимальный комфорт и пространство для всех членов семьи. Дом имеет 2 полноценных этажа и мансарду, а также систему отопления и водоснабжения, разведённую электрику и установленную разводку кондиционеров. Все коммуникации газ, свет 380v 10квт, а также стены отшпаклёваны, установлены инсталляции и разводка холодной и горячей воды. Практически каждая комната имеет свой гардероб и собственный санузел. Дом выполнен из красного кирпича,крыша из мягкой кровли на металокаркасе, что гарантирует долговечность и защиту от внешних факторов. Участок земли 12,5 с приватизирован, полностью огорожен. Мы готовы выслушать предложения и организовать показ в удобное для вас время. будинок, стіни: керамічна цегла; житлових повірхів: 2; ділянка: 12.5 сот.
Дніпро
7-к будинок Дніпро, Індустріальний, 215000 $ Дніпро 20
  • 7 комнатная
  • 322 м2
  • 5 соток
215 000 $
Продам просторий будинок в Індустріальном районі, на вулиці Кривоноса. Будинок побудований з ракушняку і обкладений цеглою. Загальна площа 322 кв.м, два повноцінних поверхи та мансарда. У будинку 7 кімнат, 4 санвузли, камін на дровах та кондиціонери. Автономне газове опалення, вигребна яма, вся меблі та техніка залишаються. На мансардному поверсі обладнано ще одну міні-кухню. На задньому дворику є господарська будівля та парковка на 5 автомобілів під навісом з автоматичними воротами і сигналізацією. Ділянка приватизована, 5 соток. Торг можливий. будинок, стіни: черепашник; житлових повірхів: 2; ділянка: 5 сот.
Дніпро
4-к котедж Новомосковський, Піщанка, 235000 $ Піщанка 14
  • Чотирикімнатна
  • 166 м2
  • 1.5 сотка
235 000 $
Пропонуємо у продаж двоповерховий будинок площею 166 кв.м, розташований у зеленій зоні закритого клубного містечка Goodwill residence, с.Піщанка Дніпропетровська обл. Будинок збудований з дотриманням високих стандартів якості: Монолітний каркас, енергоефективні стіни з утепленням Система опалення DAIKIN Фільтрація води Енергоощадні вікна та двері SCHUCO Димохід під камін інтегровано в проєкт Зовнішнє оздоблення клінкером та фасадною дошкою Перший поверх це простір для життя та відпочинку: кухня, їдальня і вітальня з каміном створюють єдину атмосферну зону, що виходить на затишну терасу. На другому рівні три спальні з виходом на балкон Житлове містечко розташоване серед вікових сосен поблизу річки, біля готельного комплексу GOOD ZONE. До ваших послуг власний пляж, спа-комплекс, відкриті басейни, ресторан, дитячі майданчики, зони активного відпочинку та інфраструктура готельного рівня. Будинок введено в експлуатацію. Документи готові до продажу. котедж, стіни: моноліт; житлових повірхів: 2; ділянка: 1.5 сот.
Піщанка