1  / 18
Продаж таунхауса 3 поверхового Софіївська Борщагівка - фото 1
Продаж таунхауса 3 поверхового Софіївська Борщагівка - фото 2
Продаж таунхауса 3 поверхового Софіївська Борщагівка - фото 3
Продаж таунхауса 3 поверхового Софіївська Борщагівка - фото 4
Продаж таунхауса 3 поверхового Софіївська Борщагівка - фото 5
Продаж таунхауса 3 поверхового Софіївська Борщагівка - фото 6
Продаж таунхауса 3 поверхового Софіївська Борщагівка - фото 7
Продаж таунхауса 3 поверхового Софіївська Борщагівка - фото 8
Продаж таунхауса 3 поверхового Софіївська Борщагівка - фото 9
Продаж таунхауса 3 поверхового Софіївська Борщагівка - фото 10
Продаж таунхауса 3 поверхового Софіївська Борщагівка - фото 11
Продаж таунхауса 3 поверхового Софіївська Борщагівка - фото 12
Продаж таунхауса 3 поверхового Софіївська Борщагівка - фото 13
Продаж таунхауса 3 поверхового Софіївська Борщагівка - фото 14
Продаж таунхауса 3 поверхового Софіївська Борщагівка - фото 15
Продаж таунхауса 3 поверхового Софіївська Борщагівка - фото 16
Продаж таунхауса 3 поверхового Софіївська Борщагівка - фото 17
Продаж таунхауса 3 поверхового Софіївська Борщагівка - фото 18

Продаж таунхауса 3 поверхового Софіївська Борщагівка

Софіївська Борщагівка

Поскаржитись
80 000 $
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 1 січня 2026, ID: 4623675
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Тип будинку Таунхаус 
  • Кімнат
  • Загальна площа 100 м2
  • Поверховість
  • Площа ділянки 200 сот.
  • Ремонт Після будівельників 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Канализация септик, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Опис
Продаж таунхауса | Софіївська Борщагівка

???? вул. Дачна, 62 (таунхаус Compo)

Поруч ЖК «Софія», приватний сектор



Площа: 100 м²

Поверхів: 3

Санвузли: 2

Паркомісця: 2 авто



???? Стан — частково зроблений ремонт



Планування:



1 поверх

•Тепла водяна підлога

•Плитка по периметру та в санвузлі



2 поверх

•2 окремі спальні

•Ванна кімната з туалетом (плитка)



3 поверх

•Вільне планування (можна облаштувати спальню / кабінет / зону відпочинку)



Комунікації та оснащення:

•Повністю розведена та підключена електрика та опалення

•Натяжні стелі та люстри у всіх приміщеннях

•Нові якісні міжкімнатні двері

•Газовий двоконтурний котел

•Світло 3 фази

•Лічильник день / ніч

•Власна свердловина з системою водоочищення (питна вода)

•Окремий септик



Ділянка та локація:

•Власна територія — 0,2 га

•Тиха, непроїзна вулиця

•До Окружної дороги — пішки

•Вулиця Дачна є на карті



???? Документи в порядку

✔ Право власності більше 3 років
Зворотній зв’язок
Пономаренко Вероніка
офлайн
Схожі оголошення
Продаж нового двоповерхового будинку, нижній ДНС. Біла Церква 20
  • Трикімнатна
  • 104 м2
  • 2.5 сотки
165 000 $ Торг
Продаж нового двоповерхового будинку 2022 року, нижній ДНС. Два поверху плюс підвал і холодне горище. Газоблок Д-400 вкритий метало черепицею,штукатурений і пофарбований,перекритий монолітним залізобетоном. Площа будинку 104кв.м. Перший поверх: велика кухня 30кв.м. з панорамним , скляним виходом на задній двір,передпокій,коридор,санвузол. Другий поверх: три кімнати,санвузол,сходовий марш. У підвалі котельна. На горище розкладна дробина. Заведена вода зі свердловини 85м. Центральна каналізація. Електроенергія 20КВт. Змонтована система водяних теплих підлог і радіаторів. Електричний котел 10КВт. По усьому будинку виконана розводка електрики. Стіни перетерті, металопластикові вікна. В санвузлах розведена і змонтована сантехніка, укладений кахель. Душова кабіна на першому і ванна на другому поверсі. Ділянка 2.5 сотки, обгороджена. Автоматичні ворота. Двір вимощений тротуарною плиткою. Зроблено відведення стічних вод в дренажний колодязь. Залитий фундамент і колони під бесідку і барбекю. З вікон і бесідки відкривається чудовий панорамний краєвид на зелену зону річки Рось. Ціна: 165.000у.о. торг.
Біла Церква, ДНС
Продається будинок у затишному селі Саливонки, Білоцерківський район! Біла Церква 16
  • Трикімнатна
  • 85 м2
  • 16 соток
32 000 $ Торг
Продається будинок у затишному селі Саливонки, Білоцерківський район! • Розташування: 14 км до Білої Церкви, 55 км до Києва • Будинок: 90-х років побудови, 85 м², 2 поверхи, 3 кімнати, кухня, санвузол у будинку • Ділянка: 16 соток, город виходить до річки • Гос. споруди : літня кухня, сарай, гараж • Село: розвинена інфраструктура — школа, садочок, магазини, підприємства, автобуси на Київ та Білу Церкву Ціна: 32 000$ (торг) Телефонуйте для деталей та перегляду!
Біла Церква
4-к будинок Бориспільський, Гнідин, 69900 $ Гнідин 20
  • Чотирикімнатна
  • 99.3 м2
  • 3 сотки
69 900 $
Продаж дуплексу готовий до вашого облаштування Розглядаємо продаж через державніі програми. Пропонується до продажу сучасний дуплекс площею 99 кв. м на ділянці 3 сотки, розташований у затишному районі з комфортними сусідами та поруч із природою. Планування: 4 спальні кімнати 2 санвузли Простора зона для кухні-вітальні та відпочинку Дуплекс можливість проживати одній родині або двом сім’ям Комунікації: Підключена електроенергія Водопостачання заведене Будинок придатний для цілорічного проживання Земельна ділянка: 3 сотки землі Рівна ділянка, правильної форми, зручна для облаштування двору або зони відпочинку Локація та оточення: Поруч проживають стильні та доброзичливі сусіди Будинок розташований поруч із лісом та зеленими зонами Тихе та спокійне середовище для життя Додаткові переваги: Підходить під державні програми та іпотеку Коробка будинку готова до облаштування під ваш стиль та смак Чудовий варіант як для власного проживання, так і для інвестиції За додатковою інформацією та для організації перегляду звертайтесь До зустрічі з GoldenKeyWithIrina будинок, стіни: газобетон; житлових повірхів: 2; ділянка: 3 сот.
Гнідин
офлайн
Пономаренко Вероніка
На сайті з 16 квітня 2020