1  / 20
Продаж сучасного будинку у лісі Кийлів біля Дніпра 100 м² з ремонтом - фото 1
Продаж сучасного будинку у лісі Кийлів біля Дніпра 100 м² з ремонтом - фото 2
Продаж сучасного будинку у лісі Кийлів біля Дніпра 100 м² з ремонтом - фото 3
Продаж сучасного будинку у лісі Кийлів біля Дніпра 100 м² з ремонтом - фото 4
Продаж сучасного будинку у лісі Кийлів біля Дніпра 100 м² з ремонтом - фото 5
Продаж сучасного будинку у лісі Кийлів біля Дніпра 100 м² з ремонтом - фото 6
Продаж сучасного будинку у лісі Кийлів біля Дніпра 100 м² з ремонтом - фото 7
Продаж сучасного будинку у лісі Кийлів біля Дніпра 100 м² з ремонтом - фото 8
Продаж сучасного будинку у лісі Кийлів біля Дніпра 100 м² з ремонтом - фото 9
Продаж сучасного будинку у лісі Кийлів біля Дніпра 100 м² з ремонтом - фото 10
Продаж сучасного будинку у лісі Кийлів біля Дніпра 100 м² з ремонтом - фото 11
Продаж сучасного будинку у лісі Кийлів біля Дніпра 100 м² з ремонтом - фото 12
Продаж сучасного будинку у лісі Кийлів біля Дніпра 100 м² з ремонтом - фото 13
Продаж сучасного будинку у лісі Кийлів біля Дніпра 100 м² з ремонтом - фото 14
Продаж сучасного будинку у лісі Кийлів біля Дніпра 100 м² з ремонтом - фото 15
Продаж сучасного будинку у лісі Кийлів біля Дніпра 100 м² з ремонтом - фото 16
Продаж сучасного будинку у лісі Кийлів біля Дніпра 100 м² з ремонтом - фото 17
Продаж сучасного будинку у лісі Кийлів біля Дніпра 100 м² з ремонтом - фото 18
Продаж сучасного будинку у лісі Кийлів біля Дніпра 100 м² з ремонтом - фото 19
Продаж сучасного будинку у лісі Кийлів біля Дніпра 100 м² з ремонтом - фото 20

Продаж сучасного будинку у лісі Кийлів біля Дніпра 100 м² з ремонтом

Кийлів

Поскаржитись
125 000 $
1 перегляд оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 18 квітня 2026, ID: 4940318
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Кімнат
  • Загальна площа 110 м2
  • Поверховість
  • Площа ділянки 5.4 сот.
Опис
Пропонується до продажу сучасний двоповерховий будинок біля Дніпра у Київській області, Бориспільський район, село Кийлів. Це готовий будинок з ремонтом і технікою, який ідеально підійде як для постійного проживання під Києвом, так і як заміський будинок для відпочинку біля води.

Загальна площа будинку 100 м², продумане планування та якісне будівництво з газоблоку забезпечують комфортну температуру в будь-яку пору року та хорошу шумоізоляцію. Ділянка 5.4 сотки в зеленій зоні, що створює відчуття приватності та затишку.

На першому поверсі розташована простора кухня-вітальня з обідньою зоною, передпокій, санвузол та господарське приміщення. Є вихід на велику терасу, яка стане ідеальним місцем для відпочинку або зустрічей з друзями. Другий поверх включає три окремі кімнати, гардеробну та ще один санвузол, що робить цей будинок зручним для сім’ї.

Будинок обладнаний індивідуальним електричним опаленням, власною свердловиною, септиком, а також системою безпеки Ajax з сигналізацією та відеоспостереженням. Це сучасний будинок під Києвом, який не потребує додаткових вкладень — можна одразу заїжджати і жити.

Локація є однією з головних переваг. Будинок знаходиться біля Дніпра, поруч річка Павлівка, пляж, місця для риболовлі та спуск човнів. У пішій та автомобільній доступності ресторанно-готельний комплекс Selfish Club, що додає преміальності цій локації.

Поблизу також котеджне містечко Золоче з розвиненою інфраструктурою: ресторани, школа, дитячий садок, яхт-клуб. Поруч сосновий ліс, заповідник та кінний клуб у Процеві. Є магазини, аптека, господарські товари та зупинка маршрутки Бориспіль–Кийлів.

Цей будинок у Кийлові біля Дніпра — ідеальний варіант для тих, хто шукає будинок під Києвом з ремонтом, будинок біля води з ділянкою або готовий заміський будинок без зайвих витрат.

ID: A20309
Зворотній зв’язок
Білоконь Андрій
офлайн
Схожі оголошення
Терміново!Продам новий будинок з підвалом Таїрова в Одеса Одеса 20
  • Трикімнатна
  • 232 м2
  • 7 соток
135 853 евр.
Терміново! Продам розумний будинок в закритому кооперативі, що охороняється, всього в 10 хвилинах від Одеси! Будинок у житті краще ніж на фото!!! Цілком новий ніхто не жив, побудований за новими технологіями для себе! Переваги будинку: • Безпека та комфорт: Будинок розташований в закритому кооперативі, що охороняється, забезпечуючи максимальну безпеку і спокій для вас і вашої родини. • Поруч із заводом вина Шабо: Це ідеальне місце для любителів вина — можливість насолоджуватися екскурсією та дегустацією місцевих вин лише за кілька хвилин від будинку. • Простора ділянка: 7 соток землі з держактом, де плодоносний плодовий сад. • Сучасні зручності: Система «теплий будинок»+генератор та очищення води гарантують комфорт у будь-яку пору року! • Різноманітність опалення: Газовий та електричний котел для максимальної зручності. • Бомбопритулок з водою та вентиляцією- це Ваша безпека та захист! Зручності: • Перший поверх: • Великий хол. • Кухня площею 31,8 кв. м. з вбудованими меблями з натурального ясена та новою технікою. • Затишна спальня на першому поверсі та вбиральня з ванною кімнатою . • Другий поверх: • Зручні дубові сходи з кованими поручнями. • Три окремі спальні з кожної в свій виходом на балкон. • Просторий санвузол із душовою. • Цокольний поверх: • Три підсобні приміщення для зберігання вина та овочей і бомбосховище! • Грибниця для вирощування печериць. • Винний льох із полицями для зберігання. Вентиляція та вода в підвалі. • Місце для декількох автомобілів та гараж на два авто з ролетними воротами. • Доглянута територія із зеленими насадженнями: черешня, вишня та інші рослини створюють затишок та комфорт. В пішій доступності Таврія, Аптеки та автобусні зупинки : Маршрути до «Таїровського» / СК «Таїр» • Маршрут № 11: "ТЦ "Таїровський" - Промринок 7 км". • Маршрут № 280 • Приміський маршрут №25: «Одеса – Чорноморськ» • Автобус № 70 приміський: «Автостанція Привоз – Чорноморськ». Не пропустіть можливість стати власником цього прекрасного будинку, що ідеально підходить для комфортного життя та відпочинку! Дзвоніть, щоб домовитися про перегляд у зручний для вас час. Терміновий продаж! Собівартість будинку на 50% дорожча!
Одеса, Київський
Терміновий продаж! Автономний Елітний будинок біля моря на Фонтані, Одеса Одеса 20
  • 6 комнатная
  • 501 м2
  • 20 соток
2 999 999 евр.
Терміново!Ексклюзив. Продаж елітного будинку біля моря на 9-й станції Великого Фонтану Якщо ви мрієте про будинок, де з кожним зітханням відчуваєте атмосферу середземноморського курорту, цей розкішний двоповерховий будинок – ваш ідеальний вибір. Престижний район 9-ї станції Великого Фонтану, вулиця Кордонна, всього за кілька хвилин ходьби від моря - це місце, де втілюються ваші мрії про комфорт і розкіш. Основні характеристики: • Загальна площа: 501 м², 2 рівні та бомбосховища. • підвальний поверх: лазня, хамам, джакузі, рядкова та бойлерна, всі системи опалення та зберігання вина. • Перший поверх: просторий хол, своя бібліотека, кімната відпочинку, вітальня та кухня з виходом на терасу, вбиральня та гостьовий санвузол. • Другий поверх: три спальні з майстер санвузлом та вбиральня. • Інтер'єр: виконаний в ексклюзивному стилі із використанням високоякісних матеріалів, що створюють атмосферу витонченої розкоші. Ділянка: • Площа: 20соток, оформлений державним актом. • Ландшафтне озеленення: шикарний сад, альтанка, басейн та зона барбекю – ідеальні умови для відпочинку та дозвілля. Гараж: на два автомобілі плюс місце для третього. Гостьовий будинок для ваших гостей чи персоналу. Розташування: будинок розташований в екологічно чистому районі, який славиться своєю зеленню та свіжістю морського бризу. За кілька хвилин ходьби — пляж «Чайка», парк «Юність», Траса Здоров'я. Для любителів активного відпочинку - ідеальні умови для пробіжок, велопрогулянок та прогулянок узбережжям. Інфраструктура: у кроковій доступності — приватна школа-гімназія, дитячі садки, поліклініки, супермаркети, фітнес-клуби, ресторани та кафе. Все, що потрібно для комфортного життя - поряд! Не пропустіть шанс стати власником цього унікального будинку, що поєднує стиль, комфорт та близькість до моря! Для запису на перегляд та додаткової інформації дзвоніть. https://ah-era.rem.ua/ua
Одеса, Приморський
Терміново!Продам будинок з ремонтом, басейном та гаражем на 3 авто Таїрове Київський район, Одеса Одеса 19
  • Чотирикімнатна
  • 300 м2
  • 6 соток
339 999 $
Терміново!Продаж Будинку, Таїрова, 4-кімн., 300 кв. м., Академіка Вавілова, Київський, Одеса. Гарний будинок збудований із кримського ракушняка. Якісний ремонт для себе! У будинку усі міські комунікації. Центральна каналізація. І головне Держ акт на землю 6 соток правильної форми і з широким фасадом - зручний заїзд та басейн з барбекю зоною. Опалення двоконтурний газовий котел. Кухня з виходом на барбекю зону та окремо їдальня – вітальня з каміном, на першому поверсі свій кабінет та Майстер «Майстер спальня з власним санвузлом» та вбиральні + на другому поверсі три окремі спальні та тераса. Окремо розташований гараж на три автомобілі. Прекрасний район поблизу моря та парку 411 Батарея. Дитячий садок 106, 310, Одеський КПК "Ступені", також школа 86, 89, НВК 275 "Надія", тренувальна база Чорноморець. Добре розвинена транспортна інфраструктура маршрутки 149, 175, 197, 185 трамвай 3, 26. Телефонуйте прямо зараз, і ми організуємо для вас показ у зручний час. https://ah-era.rem.ua/ua
Одеса, Київський
офлайн
Білоконь Андрій
На сайті з 16 квітня 2020