1  / 7
Продаж сучасного будинку під Києвом, Ворзель без комісійних програми! - фото 1
Продаж сучасного будинку під Києвом, Ворзель без комісійних програми! - фото 2
Продаж сучасного будинку під Києвом, Ворзель без комісійних програми! - фото 3
Продаж сучасного будинку під Києвом, Ворзель без комісійних програми! - фото 4
Продаж сучасного будинку під Києвом, Ворзель без комісійних програми! - фото 5
Продаж сучасного будинку під Києвом, Ворзель без комісійних програми! - фото 6
Продаж сучасного будинку під Києвом, Ворзель без комісійних програми! - фото 7

Продаж сучасного будинку під Києвом, Ворзель без комісійних програми!

Ворзель

Поскаржитись
105 000 $
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 18 квітня 2026, ID: 4938898
Характеристики
  • Без комісії Так 
  • Кімнат
  • Загальна площа 100 м2
  • Поверховість
  • Площа ділянки 4 сот.
Опис
Сучасний будинок з готовими комунікаціями та благоустроєм

Пропонується новий будинок, побудований з якісних матеріалів та продуманою інженерією. Це варіант для тих, хто хоче отримати готову основу під чистове оздоблення без переплат за “чужий ремонт”.

Будинок теплий та енергоефективний: стіни з газоблоку додатково утеплені, фасад виконаний з декоративними елементами під дерево. Надійний фундамент (стрічковий + моноліт) та дах з черепиці забезпечують довговічність і комфорт проживання.

Всередині вже виконані ключові роботи: – розведена електрика
– зроблена штукатурка
– заведені всі комунікації в будинок
– передбачені виводи під кондиціонери
Підключено газ та електрику (15 кВт), власна свердловина (30 м) та септик на 10 м³. Опалення передбачене від двоконтурного газового котла (встановлюється під власника).

Ділянка повністю облаштована:
– огорожа по периметру, ворота та хвіртка
– паркомісце для авто
– вимощені доріжки з тротуарної плитки

Це оптимальний варіант для тих, хто хоче заїхати в новий будинок і зробити ремонт під себе, без витрат часу на будівництво та підключення комунікацій

За записом на перегляд звертайтесь за моїм номером телефону вказаоному в оголошенні

Владислав

Сімейна агенція нерухомості Ліберті
Зворотній зв’язок
Владислав Проценко
офлайн
Схожі оголошення
Двоповерховий цегляний будинок в центрі с.Корчин Шептицький 8
  • 8 комнатная
  • 160 м2
  • 11 соток
38 500 $
Двоповерховий цегляний будинок в центрі с.Корчин(15км від Червонограда),земельна ділянка -11 соток.Є літня кухня,хлів,свердловина на воду,септик,гараж. В кімнатах паркет,кахельні печі-стояки.Заходь і живи!!!
Шептицький
Продається будинок Борзна 20
  • П’ятикімнатна
  • 100 м2
  • 6 соток
25 000 $
Продається будинок у Борзні, Ніжинський район,Чернігівська область, по вул. Некрасова, 11. Будинок дуже великий: 2 окремі спальні, вітальня, 2 прохідні кімнати, ванна кімната, кухня, великі коридори, 4 веранди, приєднана літня кухня. Є три погреби, 2 гаражі (один - із мансардою), господарська будівля, 2 горища. Будинок побудований 1999 року, із товстими стінами, утеплений, покрівля шиферна. Опалення комбіноване: газовий котел, електрокотел, груба у літній кухні. Землі біля дому немає, але є 6 соток під город у 500 метрах від будинку. Продається з наявними меблями (спальний гарнітур, дивани, крісла, добротня стінка, кухонний гарнітур), побутовою технікою (телевізори, холодильник, пральна машина), навіть посудом.
Борзна
Продається будинок в с. Крехаїв Крехаїв 20
  • П’ятикімнатна
  • 86 м2
  • 30 соток
35 000 $
Продається будинок 86 м.кв., в с. Крехаів, вул. Деснянська (Гагаріна) 33, Остерська громада, Чернігівська обл.. Будівля складається з одноповерхової утепленоі дерв’яноі хати та двоповерхової цегляної ,між якими є суміжні двері. Має один суцільний дах з метало черепиці. Стара хата площею 42,8 кв.м. має дві кімнати, «сінці» (комора), веранда, також є дров’яне опалення – груба. Більш нова, цегляна хата, площею 42,9 кв.м., має два поверхи: три кімнати, сходи та тераса , є електроопалення на першому поверсі. Горище також можна перепланувати під ще одну кімнату. Загальна площа будинку 85,7 кв.м., земельна ділянка 0,3 га (з яких 0,25га земля загального користування). На територіІ розташовані сарай, погреб, санвузол (туалет) та велика літня альтанка. Будинок розташований в мальовничому місці – до річки 100м. Має газопостачання, електропостачання (двохзонний лічильник), скважина на воду 7м. Дальність від Києва – 45км.
Крехаїв
офлайн
Владислав Проценко
На сайті з 16 квітня 2020