1  / 20
Продаж | Спарка від Забудовника | Баварська кладка | 130 м2, 3.3 сотки - фото 1
Продаж | Спарка від Забудовника | Баварська кладка | 130 м2, 3.3 сотки - фото 2
Продаж | Спарка від Забудовника | Баварська кладка | 130 м2, 3.3 сотки - фото 3
Продаж | Спарка від Забудовника | Баварська кладка | 130 м2, 3.3 сотки - фото 4
Продаж | Спарка від Забудовника | Баварська кладка | 130 м2, 3.3 сотки - фото 5
Продаж | Спарка від Забудовника | Баварська кладка | 130 м2, 3.3 сотки - фото 6
Продаж | Спарка від Забудовника | Баварська кладка | 130 м2, 3.3 сотки - фото 7
Продаж | Спарка від Забудовника | Баварська кладка | 130 м2, 3.3 сотки - фото 8
Продаж | Спарка від Забудовника | Баварська кладка | 130 м2, 3.3 сотки - фото 9
Продаж | Спарка від Забудовника | Баварська кладка | 130 м2, 3.3 сотки - фото 10
Продаж | Спарка від Забудовника | Баварська кладка | 130 м2, 3.3 сотки - фото 11
Продаж | Спарка від Забудовника | Баварська кладка | 130 м2, 3.3 сотки - фото 12
Продаж | Спарка від Забудовника | Баварська кладка | 130 м2, 3.3 сотки - фото 13
Продаж | Спарка від Забудовника | Баварська кладка | 130 м2, 3.3 сотки - фото 14
Продаж | Спарка від Забудовника | Баварська кладка | 130 м2, 3.3 сотки - фото 15
Продаж | Спарка від Забудовника | Баварська кладка | 130 м2, 3.3 сотки - фото 16
Продаж | Спарка від Забудовника | Баварська кладка | 130 м2, 3.3 сотки - фото 17
Продаж | Спарка від Забудовника | Баварська кладка | 130 м2, 3.3 сотки - фото 18
Продаж | Спарка від Забудовника | Баварська кладка | 130 м2, 3.3 сотки - фото 19
Продаж | Спарка від Забудовника | Баварська кладка | 130 м2, 3.3 сотки - фото 20

Продаж | Спарка від Забудовника | Баварська кладка | 130 м2, 3.3 сотки

Конопниця

Поскаржитись
104 500 $
3 перегляди оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 26 лютого 2026, ID: 4793501
Характеристики
  • Без комісії Так 
  • Тип будинку Дуплекс 
  • Кімнат
  • Загальна площа 130 м2
  • Поверховість
  • Площа ділянки 4 сот.
  • Ремонт Під чистове оздоблення 
  • Комфорт Тераса, Охоронювана територія 
  • Коммуникации Скважина, Электричество, Канализация септик, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Опис
Унікальний будинок із БАВАРСЬКОЇ КЛАДКИ , цегла ручного формування!!!

Сучасний Дуплекс у Конопниці – продаж від забудовника!!!

Пропонуємо стильний Дуплекс у мальовничому передмісті Львова. Ідеальна локація для тих, хто цінує спокій та комфорт, але не хоче відмовлятися від міської метушні.

Переваги нашого житла:

Площа – 130 м², власне подвір'я площею 3-4 сотки
Парковка на 2 авто, ландшафтний дизайн території (газон, туї)
Великі французькі вікна. Вхідні двері із утеплювачем.
Якісна гіпсова машинна штукатурка, тепла водяна підлога,залита стяжка
Центральна каналізація та водопостачання, 13 кВт електроенергії, (60 точок електрики)
Утеплення даху мінеральною ватою.
Монолітне перекриття, монолітні сходи та можливість індивідуально планування будинку.

Готовий дизайн проект ремонту та команда професіоналів які можуть виконати чистові ремонтні роботи під ключ ,обговорюється індивідуально.

Фінансові умови:
оплата 100 % одразу
60 зараз 40 на момент здачі обєкта
Розтермінування від забудовника
50 % перший внесок 50 % розбиваємо на рік

відео-огляд вже збудованого з ремонтом
www.youtube.com/watch?v=AbRVRkn2jqk
відео-огляд вже збудованого з ремонтом
www.youtube.com/watch?v=46lWxPzlqRg
відео-огляд першої черги будівництва (вже будується третя)
www.youtube.com/watch?v=7Aw3FL9tLcU

Збудовано та здано більше 50 будинків у місті Львів, вже проживають люди та дають рекомендації. Взагальному забудовник реалізував вже більше 500 будинів у Києві, Дніпрі, Львові, Варшаві та Вроцлаві.

Наш ютуб канал - Одноповерховий Київ.
Телефонуйте або пишіть на будь-який зручний месенджер.
Зворотній зв’язок
Відділ Продажу Львів Андрій
офлайн
Схожі оголошення
БЕЗ%, будинок 190м2, Віта Поштова, СТ «Хуторець», навколо ліс, 9 км Київ та м.Теремки, Одеська траса Київ 12
  • Чотирикімнатна
  • 190 м2
  • 10 соток
230 000 $
БЕЗ%, будинок 190м2, Віта Поштова, СТ «Хуторець», навколо ліс, 9 км Київ та м.Теремки, Одеська траса Загальна площа будинку - 190м2. Площа земельної ділянки 10.38 соток. Будинок знаходиться в затишному та мальовничому місці, між Вітою Поштовою та Тарасівкою, оточений дорослим хвойним та листвяним лісом, з власним виходом на озерце. Побудований на пагорбі, дає можливість насолоджуватись неперевершеним видом на ліс та озеро, крізь великі панорамні вікна будинку 24/7. Раціональне та комфортне планування, великі, світлі та просторі кімнати з панорамними вікнами. 1й поверх: столова – вітальня, кухня, гердероб, санвузол, гараж, котельня; 2й поверх: три окремі спальні кімнати, санвузол. Об’єкт для поціновувачів заміської тиші та ранкових піщих прогулянок!
Київ, Голосіївський, Віта Поштова
Терміново!Продам рідкісний історичний особняк у центрі Одеси на вулиці Ніжинській Одеса 16
  • Однокімнатна
  • 1336 м2
  • 3 сотки
885 000 $
Терміново!ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ІСТОРИЧНИЙ ОСОБНЯК У ЦЕНТРІ ОДЕСИ Нежинська, 51 | Приморський район | Центр Одеси Просторий триповерховий особняк на Нежинській, 51 — чудовий варіант для великої родини або кількох поколінь. Будинок має загальну площу 1336,6 м², з високими стелями у 4 метри, масивними мармуровими сходами та великим цокольним поверхом площею 236,8 м², який зараз використовується як бомбосховище, але легко може стати спортзалом, кінотеатром чи ігровою зоною. Кожен поверх — по 327,3 м², що дає багато можливостей для комфортного планування. Переваги для сім’ї: - Закритий двір — безпечний простір для дітей - Можна облаштувати багато спалень, дитячі, кабінети - Окремі входи на поверхи — ідеально для кількох родин - Тихий центр — поруч школи, садочки, Горсад, театри - Підвал-бомбосховище вже готовий до використання Будинок дозволяє створити справжній сімейний маєток із власними зонами відпочинку, роботи та творчості. Телефонуйте для деталей та перегляду! https://ah-era.rem.ua/ua
Одеса, Приморський
Терміново!!!Продам будинок з басейном та сауною у Совіньйоні Одеса Одеса 20
  • П’ятикімнатна
  • 301 м2
  • 5 соток
290 358 $
ТЕРМІНОВИЙ ПРОДАЖ Будинку з сауной та басейном БІЛЯ МОРЯ. Закритий комплекс Совіньйон вул. Теплична. Охорона 24/7. До моря — кілька хвилин. 301 м² будинок + 5 соток. 2 поверхи + цоколь + мансарда. Гараж на 2 авто + 2 паркомісця. Критий басейн і сауна в будинку. Повна автономія: Генератор + безперебійник. Світло, вода, газ, опалення, інтернет — працюють завжди. Планування: 1 поверх — вітальня, кухня-їдальня, санвузол, басейн, сауна, кімната відпочинку. 2 поверх — 4 спальні, 2 санвузли (майстер). Мансарда — дитяча / гостьова. Цоколь — бомбосховище, пральня, санвузол, котельня. Стан: Цегляний будинок. Стелі 3,2 м. Газ, централізована каналізація. Повністю мебльований та з технікою. Формат: заїхав і живеш. До Одеси — 10 хвилин. Ліквідний будинок біля моря з автономією. Продаж терміновий. Відео та фото — за запитом.
Одеса, Київський
офлайн
Відділ Продажу Львів Андрій
На сайті з 16 квітня 2020