1  / 4
Продаж складу 506 м² в Peretyn (Галицьке перехрестя) - фото 1
Продаж складу 506 м² в Peretyn (Галицьке перехрестя) - фото 2
Продаж складу 506 м² в Peretyn (Галицьке перехрестя) - фото 3
Продаж складу 506 м² в Peretyn (Галицьке перехрестя) - фото 4

Продаж складу 506 м² в Peretyn (Галицьке перехрестя)

Львів, Шевченківський

Поскаржитись
760 $
2 $ за м²
1 перегляд оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 24 серпня 2024, ID: 2995262
Характеристики
  • Общая площадь 506 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Санвузол Так 
  • Отопление Собственная котельная 
  • Коммуникации Электричество, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Опис
Придбайте складське приміщення в новому логістичному центрі PERETYN, що знаходиться в 2 км від Львова біля Галицького Перехрестя з прямим виїздом на Київську трасу поруч з логістичним шляхом Київ – Варшава.

Це локація з одним із найбільших трафіків у Львові.

До інфраструктури комплексу входять:
-склади «А» та «В» (31 000 м²)
-склади «0» (7 000 м²)
-мультитемпературний склад (6 800 м²)
-перший в Україні екологічний дерев’яний склад
-торгові (6 000 м²).

Пропонуємо придбати площу 506 м²

Характеристики:
- Висота: 6 м
- Підлога з топінговим та антипиловим покриттям з навантаженням 3,5 т/м2
- Промислові секційні ворота висотою 4,3 м з нульового заїзду
- Окремі вхідні металопластикові двері
Вода та каналізація підведені до приміщення (мокра точка).
- Опалення заведено в приміщення без розведення (точка підключення).
- Системи протипожежного захису: система автоматичного сплінкерного пожежогасіння,
гравітаційна система димовидалення (з світловими ліхтарями димовидалення), система
оповіщення, система диспетчеризації.
- Встановлення лічильників на: холодну воду, електрику, тепло
- Інтернет підведений до приміщення

PERETYN - це 10 черг будівництва, які забезпечать понад 700 нових робочих місць. На території буде розташований торговий центр, який стане центром тяжіння для всіх в окрузі.

Склади матимуть унікальний фасад, який не повторюватиметься, але кожен із них виглядатиме гармонійно та комплексно. Десять різних будівель та десять різних фасадів, які об’єднані підходом натуральності - з використанням лише натуральних матеріалів - металу, бетону, дерева - без додаткових підфарбовувань та штучних імітацій.

Здача першої черги в експлуатацію: 2 квартал 2025 року.

Вартість: $760/м² при 100% оплаті.

Доступні площі від 248 м² до 10 000 м²
Зворотній зв’язок
Альтерра Груп
офлайн
Схожі оголошення
Здається в оренду приміщення в м. Біла Церква по вул. Сухоярська Біла Церква 3
    42 000 грн.
    Здається в оренду приміщення в м. Біла Церква по вул. Сухоярська (район МРЕО) загальною площею 440кв. м, під склад або виробництво. Сухий, рівна підлога, рампа, Хороший асфальтований під'їзд. Закрита територія. Офіційно зареєстроване підприємство з постійною адресою, кваліфікованим персоналом та досвідом роботи, надає повний перелік послуг з питань, пов'язаних з нерухомістю. Безкоштовно приймаємо заявки від продавців і орендодавців. Гарантуємо об'єктивну оцінку, якісну рекламну компанію і юридичну підтримку. Юридичний супровід угод до моменту вручення правовстановлюючих документів, перевірка нерухомості на наявність арештів, обтяжень, и.т.п.
    Біла Церква
    Продаж Магазину. Ринок "Змичка". Приміщення для вашого бізнесу. Кривий Ріг 7
      42 000 $
      Приміщення для вашого бізнесу. Продаж Магазину. Центрально-Міський район. Ринок "Змичка". Торгівельний комплекс напроти літака. Велика парковка біля магазину. Напрямок як виїжджати на Кропивницький та Київ. Капітальне , цегляне приміщення, перекриття залізобетонні плити, підлога стяжка, вікна і труби металопластикові. Внутрішній периметр 11.3×6.5 метри, 70 метрів квадратних, висота 3 метри. Є світло, вода і каналізація. Магазин в гарному, робочому стані. Документи готові. Телефонуйте розповім детальніше. Ваш рієлтор Роман.
      Кривий Ріг, Центрально-Міський
      Магазин Тисмениця 6
        45 000 $
        Продається комерційне приміщення на вул. Кості Левицького Опис: Пропонується нежитлове приміщення вільного призначення з сучасним євроремонтом. Помешкання дуже презентабельне, підходить для бізнесу, офісу чи магазину. Характеристики: Стан: євроремонт — якісні оздоблювальні матеріали, чисте та акуратне Комунікації: електрика, водопостачання, каналізація підключені Високий рівень потоку — ідеальне розташування для комерційної діяльності Вхід: окремий вхід або фасадний — зручність для клієнтів Переваги: Один із зручних районів міста — вигідна локація для бізнесу Хороша інвестиційна можливість: приміщення вже готове до запуску діяльності Гнучкість використання: підійде під крамницю, салон, офіс, шоу-рум чи інший комерційний напрям Можливість швидкого старту бізнесу без значного додаткового вкладення Об'єкт комерційної нерухомості, Клас B, Приміщення в житловому будинку, Прибудова, Банківське приміщення, Приміщення для надання послуг, Виробниче приміщення, Приміщення вільного призначення, Торгівельне приміщення. Об'єкт на 1 поверсі, У будівлі 3 поверхи. Без комісії
        Тисмениця
        офлайн
        Альтерра Груп
        На сайті з 16 квітня 2020