1  / 16
Продаж просторої 2-кімнатної квартири 81,6 м² Обухів ЖК Сосновий - фото 1
Продаж просторої 2-кімнатної квартири 81,6 м² Обухів ЖК Сосновий - фото 2
Продаж просторої 2-кімнатної квартири 81,6 м² Обухів ЖК Сосновий - фото 3
Продаж просторої 2-кімнатної квартири 81,6 м² Обухів ЖК Сосновий - фото 4
Продаж просторої 2-кімнатної квартири 81,6 м² Обухів ЖК Сосновий - фото 5
Продаж просторої 2-кімнатної квартири 81,6 м² Обухів ЖК Сосновий - фото 6
Продаж просторої 2-кімнатної квартири 81,6 м² Обухів ЖК Сосновий - фото 7
Продаж просторої 2-кімнатної квартири 81,6 м² Обухів ЖК Сосновий - фото 8
Продаж просторої 2-кімнатної квартири 81,6 м² Обухів ЖК Сосновий - фото 9
Продаж просторої 2-кімнатної квартири 81,6 м² Обухів ЖК Сосновий - фото 10
Продаж просторої 2-кімнатної квартири 81,6 м² Обухів ЖК Сосновий - фото 11
Продаж просторої 2-кімнатної квартири 81,6 м² Обухів ЖК Сосновий - фото 12
Продаж просторої 2-кімнатної квартири 81,6 м² Обухів ЖК Сосновий - фото 13
Продаж просторої 2-кімнатної квартири 81,6 м² Обухів ЖК Сосновий - фото 14
Продаж просторої 2-кімнатної квартири 81,6 м² Обухів ЖК Сосновий - фото 15
Продаж просторої 2-кімнатної квартири 81,6 м² Обухів ЖК Сосновий - фото 16

Продаж просторої 2-кімнатної квартири 81,6 м² Обухів ЖК Сосновий

Обухів

Поскаржитись
80 000 $
8 переглядів оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 14 лютого 2026, ID: 4753782
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Кімнат
  • Загальна площа 82 м2
  • Площа кухні 17 м2
  • Поверх
  • Поверховість
  • Тип будинку Житловий фонд 2001-2010-ті 
  • Планування Роздільна 
  • Тип стін Цегляний 
  • Опалення Централізоване 
  • Комфорт Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Опис
#31960 Продаж просторої 2-кімнатної квартири в м. Обухів
Адреса: мікрорайон Сосновий, 1
Загальна площа: 81,6 м²
Житлова: 50,8 м²
Кухня: 17 м²

Пропонується до продажу світла, затишна та простора 2-кімнатна квартира з якісним ремонтом у цегляному будинку 2007 року побудови. Останнє оновлення ремонту — 2010 рік. Всі документи готові до угоди.

Локація та інфраструктура
Будинок розташований поруч із лісом — чисте повітря та приємні краєвиди щодня
Поруч магазини та вся необхідна інфраструктура
У пішій доступності: школа, дитячий садок, дитячий майданчик
7 хвилин до зупинки громадського транспорту
Близько 30 хвилин маршруткою до метро Видубичі

Переваги квартири:
Централізоване опалення
Холодне водопостачання + бойлер
Газ
Кондиціонери у двох кімнатах та на кухні
Комфортний мікроклімат: прохолодно влітку та дуже тепло взимку
Дієве ОСББ

Додатково
Біля будинку облаштовані паркомісця
Є можливість додатково придбати гараж поруч із будинком
Меблі можуть залишитись або бути вивезені — за домовленістю

Розглядається торг.
Телефонуйте або пишіть — із задоволенням домовимось про перегляд у зручний для вас час.

Продажа просторной 2-комнатной квартиры в г. Обухов.
Адрес: микрорайон Сосновый, 1
Общая площадь: 81,6 м²
Жилая: 50,8 м²
Кухня: 17 м²

Предлагается к продаже светлая, уютная и просторная 2-комнатная квартира с качественным ремонтом в кирпичном доме 2007 года постройки. Последнее обновление ремонта – 2010 год. Все документы готовы к соглашению.

Локация и инфраструктура
Дом расположен рядом с лесом — чистый воздух и приятные виды каждый день
Рядом магазины и вся необходимая инфраструктура
В пешей доступности: школа, детский сад, детская площадка
7 минут до остановки общественного транспорта
Около 30 минут маршруткой до метро Выдубичи

Преимущества квартиры:
Централизованное отопление
Холодное водоснабжение + бойлер
Газ
Кондиционеры в двух комнатах и ​​на кухне
Комфортный микроклимат: прохладно летом и очень тепло зимой
Действующее ОСМД

Дополнительно
У дома обустроены паркоместа
Есть возможность дополнительно приобрести гараж рядом с домом
Мебель может остаться или быть вывезена — по договоренности

Рассматривается торг.
Звоните или пишите — с удовольствием договоримся о просмотре в удобное для вас время.
Зворотній зв’язок
Анна
офлайн
Схожі оголошення
Продаж 3-кімнатної квартири, Гданцівський парк Кривий Ріг 14
  • Трикімнатна
  • 70.7 м2
  • 1 / 3 пов.
33 000 $
Пропонуємо до продажу унікальний об'єкт біля центрального входу в Гданцівський парк. Про квартиру: - загальна площа - 70,7 кв.м - площа кухні - 26 кв.м - 1/3 поверхового будинку "сталінка" Особливості: - квартира перепланована - вікна "Віконда" - в одній з кімнат є бомбосховище - зроблений демонтаж підлоги та стін - квартира підготовлена під ремонт Дизайн-проєкт в подарунок Комунікації: - газ, центральний водопровід, електрика, центральна каналізація Локація: Розвинена інфраструктура. Центр міста, поруч багато різних громадських закладів. За будь-якими питаннями за цією або схожими пропозиціями звертайтесь за номером телефону. З повагою, команда Credo!
Кривий Ріг, Центрально-Міський
Здановської Юлії 34Б (Ломоносова), продаж 2-к квартири, ЖК 4 сезони, метро Васильківська, Голосіївсь Київ 16
  • Двокімнатна
  • 61.7 м2
  • 13 / 25 пов.
120 000 $
Продаж 2-кімнатної квартири за адресою Здановської Юлії 34Б (Ломоносова), ЖК 4 сезони, метро Васильківська, Голосіївський район. Можливий безготівковий розрахунок, держпрограми. Характеристики квартири: - площа: загальна 61,7 м2, житлова 28,9 м2, кухня 10,5 м2 - поверх 13/25 - планування: дві роздільні кімнати 17,4 м2 та 11,5 м2, простора кухня 10,5 м2 з виходом на балкон 2,9 м2 - сучасний ремонт з якісними меблями та побутовою технікою - в квартирі індивідуальне опалення (електроконвектори), в разі необхідності можливе підключення до будинкового централізованного опалення Будинок: - введений в експлуатацію в 2021 році - клас комфорт - монолітно-каркасна технологія будівництва - утеплення мінеральна вата - стіни газоблок, цегла - висота стелі 2,7 м - опалення централізоване - відкрита територія - підземний та гостьовий паркінг - без світла працює ліфт (інвертори) Інфраструктура: - метро в пішій доступності: до станцій «Васильківська» або «Виставковий центр» всього 10–15 хвилин - ВДНГ (Експоцентр України): величезна паркова зона для прогулянок, велоквестів, зимових та літніх розваг — усього в кількох хвилинах від дому. Голосіївський парк: поруч каскад озер та затишні алеї для ранкових пробіжок чи відпочинку на свіжому повітрі - поруч розташовані сучасні державні та приватні дитячі садочки, школи, ліцеї та мовні центри - великий спорткомплекс Sport Life з басейном олімпійського формату знаходиться в безпосередній близькості Телефонуйте для запису на перегляд. Ціна 120000 у.о. 0937470721 Наталя
Київ, Голосіївський
Продаж 1 кімнатної квартири вул.Воскресенська, 14б, ЖК Паркові озера, Дніпровський район, Дарниця, Л Київ 10
  • Однокімнатна
  • 40 м2
  • 1 / 25 пов.
82 000 $
Продаж 1 кімнатної квартири вул.Воскресенська, 14б, ЖК Паркові озера, Дніпровський район, Дарниця, Лівобережна Загальна площа 40,3 кв.м., житлова площа 16,9 кв.м., площа кухні 10,4 кв.м. на 1/25 поверх Квартира продається з меблями. Встановлено лічильники на воду, тепло та електроенергію. Переваги ЖК:закрита доглянута територія з охороною та контролем доступу, дитячі та спортивні майданчики, паркова зона навколо озера, магазини, супермаркет, кафе, кав'ярні, аптеки, салони краси, пошта, банки та паркінг. Поруч школи та дитячий садок. До станції метро Дарниця - 15 хв.пішки Квартира підходить як для власного проживання, так і для оренди. Ціна 82000 у.о., 0976449950 Наталія,
Київ, Дніпровський