1  / 12
Продаж приміщення м.Бровари - фото 1
Продаж приміщення м.Бровари - фото 2
Продаж приміщення м.Бровари - фото 3
Продаж приміщення м.Бровари - фото 4
Продаж приміщення м.Бровари - фото 5
Продаж приміщення м.Бровари - фото 6
Продаж приміщення м.Бровари - фото 7
Продаж приміщення м.Бровари - фото 8
Продаж приміщення м.Бровари - фото 9
Продаж приміщення м.Бровари - фото 10
Продаж приміщення м.Бровари - фото 11
Продаж приміщення м.Бровари - фото 12

Продаж приміщення м.Бровари

Бровари

Поскаржитись
56 000 $
871 $ за м²
6 переглядів оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 11 листопада 2024, ID: 3254813
Характеристики
  • Общая площадь 64.3 м2
  • Этаж 16 
  • Этажность 16 
  • Ремонт Так 
  • Санвузол Так 
  • Отопление Собственная котельная 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Опис
Продається комерційне приміщення по вул.Київська 261 А на 16 поверсі. Загальна площа з балконом 64.3 кв.м. Приміщення вільного призначення, зроблений дуже хороший новий ремонт. Приміщення складається з залу , роздягальні , санвузла і балкону. Є можливість переобладнати на житлове приміщення.

Прохідне місце, поряд зупинка транспорту,школи і садочки. Встановлені батареї та лічильники на тепло,воду і світло. В будинку вбудована розумна система ОМО. Якісне різнокольорове освітлення.

Продаж від власника,без комісії.
Зворотній зв’язок
Денисенко Анастасия
офлайн
Схожі оголошення
Продається складське приміщення Золочівський район, м. Буськ Львів 2
    25 000 $
    Продається складське приміщення Золочівський район, м. Буськ — чудове рішення для бізнесу! Площа 120 квадратний метр. Зручне розташування на околиці міста — швидкий виїзд на трасу без заторів. Широкий асфальтований заїзд забезпечує комфортний доступ транспорту. Приміщення сухе, у хорошому стані. Високі стелі, є електрика, огороджена територія. Передбачено місце для паркування та розвантаження. Ідеально підійде під склад, виробництво або автосервіс.
    Львів
    Продаю комерційну будівлю у центрі міста Нова Одеса на автовокзалі Миколаїв 19
      150 000 $
      1. Локація м. Нова Одеса, Миколаївська область, район центр, вул. Кухарева 42 • район центр • поруч автовокзал • На одній лінії з будівлею є 2 базари, АТБ, дитячий садок, Аврора, Єва та інші магазини, кав'ярні і салони • транспортна розв’язка • прохідна вулиця з активним пішохідним трафіком • є можливість припаркуватися як на території перед будівлею, так і на її задньому дворі 1. Опис приміщення Пропонується двоповерхова будівля з підвалом та гаражем, яка ідеально підходить для ведення бізнесу. Будівля має широкий власний двір. Перед фасадним входом у є підʼїзна площадка. Дорога асфальтована. • Загальна площа: 655 м² • Планування: фото плану будівлі є нижче • Центральна каналізація • Санвузол • Власна котельна • Електрика • Газ • Центральний водопровід • Колодязь • Захисні решітки на вікнах • Поряд трансформаторна підстанція, що дозволяє отримати більшу електричну потужність за потреби 2. Можливі варіанти використання Будівля може використовуватися як: • Медичний центр, приватна клініка • Будівля з кабінетами для салонів краси • Освітній центр • Приміщення з офісними кабінетами • Державна або адміністративна установа • Готель • Зооготель За потреби приміщення можна перебудувати. Можливо демонтувати перестінки, об’єднати кабінети/кімнати в єдиний простір та створити великі торгові зали під потреби будь-якого бізнесу. Добудувати поверхи теж можливо. З допомоги у питаннях архітектури та будування можемо надати контакти. Об’єкт ідеально підійде для: • Супермаркету або мінімаркету • Торгового центру / шоуруму • Магазину техніки, меблів, будматеріалів • Просторого ресторану або кафе • Фітнес-центру або студії 3. Умови продажу та контакти • Вартість продажу: за телефоном • Номер телефону власника: 098-703-20-99 • Є і інші варіанти під продаж та оренду у містах Первомайськ, Нова Одеса та Вознесенськ.
      Миколаїв
      Продам помещение пр-т. Дмитрия Яворницкого, 88А Дніпро 3
        13 000 $
        Продам помещение пр-т. Дмитрия Яворницкого, 88А ,не жилой фонд,2 комнаты 8 и 10 м.,поменяны окна,двери, можно под любой вид деятельности.
        Дніпро, Центральний
        офлайн
        Денисенко Анастасия
        На сайті з 16 квітня 2020