1  / 11
Продаж прибуткового бізнесу пр. Гагаріна - фото 1
Продаж прибуткового бізнесу пр. Гагаріна - фото 2
Продаж прибуткового бізнесу пр. Гагаріна - фото 3
Продаж прибуткового бізнесу пр. Гагаріна - фото 4
Продаж прибуткового бізнесу пр. Гагаріна - фото 5
Продаж прибуткового бізнесу пр. Гагаріна - фото 6
Продаж прибуткового бізнесу пр. Гагаріна - фото 7
Продаж прибуткового бізнесу пр. Гагаріна - фото 8
Продаж прибуткового бізнесу пр. Гагаріна - фото 9
Продаж прибуткового бізнесу пр. Гагаріна - фото 10
Продаж прибуткового бізнесу пр. Гагаріна - фото 11

Продаж прибуткового бізнесу пр. Гагаріна

Кривий Ріг, Метталургійний

Поскаржитись
310 000 $
549 $ за м²
1 перегляд оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 9 березня 2024, ID: 2725576
Характеристики
  • Общая площадь 565 м2
Опис
Пропонуємо Вам розглянути придбання
прибуткового бізнесу, розташованого за адресою:
м. Кривий Ріг, проспект Гагаріна 44

Пропонуємо у продаж прибутковий діючий бізнес, з репутацією, перевіреною роками успішної діяльності, є окремою будівлею ресторану з літнім майданчиком.
Площа об'єкту складає 565,3 кв.м., включає:
5 залів – велика зала 150,7 кв.м.; зал 94 кв.м.; зал 83,6 кв.м.; зал 46,7 кв.м.; зал 15,8 кв.м., також, зона барної стійки; 5 санвузлів; приміщення кухні; кабінети та підсобні приміщення.
Будівля оснащена всіма необхідними комунікаціями та повністю укомплектована.
Дружний згуртований колектив професіоналів.
Інтер'єр ресторану виконаний у класичному стилі. Колірна гама інтер'єру кожного залу витримана у гармонійному поєднанні відтінків пастельних тонів. Великі вікна заповнюють приміщення світлом.
Це затишне та стильне місце, де можна насолодитися неспішною бесідою під страви європейської кухні, і яке є куточком світла та комфорту серед шуму та суєти жвавого міста.
Зворотній зв’язок
Риэлтерская компания СПЕКТР
офлайн
Схожі оголошення
Продам помещение пр-т. Дмитрия Яворницкого, 88А Дніпро 3
    13 000 $
    Продам помещение пр-т. Дмитрия Яворницкого, 88А ,не жилой фонд,2 комнаты 8 и 10 м.,поменяны окна,двери, можно под любой вид деятельности.
    Дніпро, Центральний
    Терміново!Продам комерційне приміщення в Малиновському районі, Одеса Одеса 12
      88 999 $
      Терміново!Продам комерційне приміщення в Малиновському районі, вул. Новомосковська дорога. Двоповерхова будівля, що окремо стоїть, зі своєю прибудинковою територією. З сотні землі! Загальна площа 169 кв.м. 3 приміщення в 2 поверхи, кабінетна система. Зроблено якісний ремонт у світлих тонах, на підлозі плитка, кондиціонери. Є підсобні приміщення, санвузол. Проведено якісну вентиляцію. Зручний під'їзд. Паркувальні місця. Тепле приміщення для успішного бізнесу! Ідеальне вкладення грошей під будь-який вид діяльності, у тому числі: пекарню, доставку їжі, виготовлення молочних продуктів, готовий офісний центр. Відмінне місце розташування, добре проглядається з проїжджої та пішохідної частини. Терміново, сторгована ціна, чекає на свого господаря. Терміновий продаж! Телефонуйте! https://ah-era.rem.ua/ua
      Одеса
      Терміново! Продам магазин з потужністю 100кВТ на Середньофонтанській Приморський район Одеса 20
        599 999 евр.
        Продаж Терміново! Діючий бізнес з орендатором та доходом 10% Фасад- магазин - Комерційна нерухомість в Одесі! Вигідніша, ніж в Києві з ремонтом, фасадом, енергією, парковкою та клієнтським потоком! Можлива покупка частицами з розтермінуванням на два роки або розрахунок Безналом! Продам фасадне комерційне приміщення в новобудові преміумкласу у Приморському районі Одеси - готовий Магазин - всього 13 хв пішки до центру.! -Локація з потужним потоком клієнтів: поруч: 15ЖК-Кадор, 4 сезони, Чудо-город, Fontan Sky Center, Тріумф, будинки Каркашадзе всі поряд! -Фасад прямо на жвавій магістралі - ваша реклама та вивіска працюють 24/7! Своя рампа, складська зона з зручним заїздом! 26 камер відеоспостереження, охоронна+сигналізація, конференц-зал. Професійна вентиляція є+кондиціювання, Професійна вентиляція є+кондиціювання, система пожежогасіння Unifi Wi-Fi, всі лічильники, регульований тепловий пункт Своє паркування, три входи в це приміщення +цілодобовий доступ! Ціна за метр торгової площі -850евро! Це Ваш шанс купити діючий бізнес , який працював і в картантин і сьогодні без перебоїв -нище собівартості! https://ah-era.rem.ua/ua
        Одеса, Приморський
        офлайн
        Риэлтерская компания СПЕКТР
        На сайті з 16 квітня 2020