1  / 15
Продаж нежитлового приміщення 44 м2 ЖК Французький Бульвар, Вишгород - фото 1
Продаж нежитлового приміщення 44 м2 ЖК Французький Бульвар, Вишгород - фото 2
Продаж нежитлового приміщення 44 м2 ЖК Французький Бульвар, Вишгород - фото 3
Продаж нежитлового приміщення 44 м2 ЖК Французький Бульвар, Вишгород - фото 4
Продаж нежитлового приміщення 44 м2 ЖК Французький Бульвар, Вишгород - фото 5
Продаж нежитлового приміщення 44 м2 ЖК Французький Бульвар, Вишгород - фото 6
Продаж нежитлового приміщення 44 м2 ЖК Французький Бульвар, Вишгород - фото 7
Продаж нежитлового приміщення 44 м2 ЖК Французький Бульвар, Вишгород - фото 8
Продаж нежитлового приміщення 44 м2 ЖК Французький Бульвар, Вишгород - фото 9
Продаж нежитлового приміщення 44 м2 ЖК Французький Бульвар, Вишгород - фото 10
Продаж нежитлового приміщення 44 м2 ЖК Французький Бульвар, Вишгород - фото 11
Продаж нежитлового приміщення 44 м2 ЖК Французький Бульвар, Вишгород - фото 12
Продаж нежитлового приміщення 44 м2 ЖК Французький Бульвар, Вишгород - фото 13
Продаж нежитлового приміщення 44 м2 ЖК Французький Бульвар, Вишгород - фото 14
Продаж нежитлового приміщення 44 м2 ЖК Французький Бульвар, Вишгород - фото 15

Продаж нежитлового приміщення 44 м2 ЖК Французький Бульвар, Вишгород

Вишгород

Поскаржитись
890 000 грн.
20 000 грн. за м²
5 переглядів оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 13 січня 2026, ID: 4662496
Характеристики
  • Расположение в торговом центре 
  • Общая площадь 44.5 м2
  • Этажность 11 
  • Ремонт Ні 
  • Меблірування Ні 
  • Санвузол Так 
  • Коммуникации Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Опис
Продаж комерційних приміщень в ЖК «Французький бульвар»
м.Вишгород, вул.Шолуденка,24

Площа – 44.5м2 та 101.4м2
Цокольний поверх
Стан: після будівельників
Висота стелі: 2,53м
Розміщення зовнішньої реклами
Окремий вхід до приміщень
Ціна : 20 000грн/м2

В плануваннях простір обмежується тільки розташуванням вікон, вхідних дверей та сантехнічними комунікацій,що дає змогу вдало розпланувати та максимально корисно використати площу.

Звертаємо увагу також на те, що комплекс розрахований на досить велику кількість жителів, що передбачає можливість розширення Вашого бізнесу з надання різноманітних послуг його мешканців
Зворотній зв’язок
Проф Групп Нерухомість
офлайн