1  / 20
Продаж квартири, вул. В'ячеслава Липинського, Центр, Київ - фото 1
Продаж квартири, вул. В'ячеслава Липинського, Центр, Київ - фото 2
Продаж квартири, вул. В'ячеслава Липинського, Центр, Київ - фото 3
Продаж квартири, вул. В'ячеслава Липинського, Центр, Київ - фото 4
Продаж квартири, вул. В'ячеслава Липинського, Центр, Київ - фото 5
Продаж квартири, вул. В'ячеслава Липинського, Центр, Київ - фото 6
Продаж квартири, вул. В'ячеслава Липинського, Центр, Київ - фото 7
Продаж квартири, вул. В'ячеслава Липинського, Центр, Київ - фото 8
Продаж квартири, вул. В'ячеслава Липинського, Центр, Київ - фото 9
Продаж квартири, вул. В'ячеслава Липинського, Центр, Київ - фото 10
Продаж квартири, вул. В'ячеслава Липинського, Центр, Київ - фото 11
Продаж квартири, вул. В'ячеслава Липинського, Центр, Київ - фото 12
Продаж квартири, вул. В'ячеслава Липинського, Центр, Київ - фото 13
Продаж квартири, вул. В'ячеслава Липинського, Центр, Київ - фото 14
Продаж квартири, вул. В'ячеслава Липинського, Центр, Київ - фото 15
Продаж квартири, вул. В'ячеслава Липинського, Центр, Київ - фото 16
Продаж квартири, вул. В'ячеслава Липинського, Центр, Київ - фото 17
Продаж квартири, вул. В'ячеслава Липинського, Центр, Київ - фото 18
Продаж квартири, вул. В'ячеслава Липинського, Центр, Київ - фото 19
Продаж квартири, вул. В'ячеслава Липинського, Центр, Київ - фото 20

Продаж квартири, вул. В'ячеслава Липинського, Центр, Київ

Київ, Печерський

Поскаржитись
445 500 $
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 7 грудня 2025, ID: 4554876
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Кімнат
  • Загальна площа 135 м2
  • Площа кухні 25 м2
  • Поверх
  • Поверховість
Опис
Продаж квартири, вул. В'ячеслава Липинського, Центр, КиївПродаж дворівневої квартириПропонується на продаж дворівнева квартира площею 135 м2, розташована в історично-діловій частині столиці. Ремонт виконаний у стилі неокласики. Квартира повністю укомплектована всією необхідною побутовою технікою та меблями від провідних світових виробників.Функціональне планування квартири забезпечує максимальний комфорт для мешканців:- На першому поверсі розташована простора гостьова зона, обідній зал і зона відпочинку, кухня, спальна кімната, а також роздільний санвузол із ванною кімнатою.- На другому поверсі розташований кабінет, ще одна простора спальня і санвузол з душовою кабіною.Будинок знаходиться в районі Золотих Воріт на вулиці Богдана Хмельницького, що забезпечує зручний доступ до історичних пам'яток, бізнес-центрів, магазинів, ресторанів та інших необхідних об'єктів інфраструктури.Запрошуємо на перегляд.#A19831
Зворотній зв’язок
T.H.E Capital Продаж Lipki
офлайн
Схожі оголошення
  • Однокімнатна
  • 31.1 м2
  • 4 / 5 пов.
20 500 $
Продаж /Чернігів / Ремзавод/ Квартира по пр Миру на 4му поверху 5ти поверхового будинку без ремонту. Загальна 32м2, кімната 18м2 Нові металопластикові вікна. Нові вхідні двері. Біля будинку зупинка транспорту, магазини, аптеки
Чернігів
Продаж 3к квартири з покращеним плануванням (Ласточка) Кривий Ріг 20
  • Трикімнатна
  • 63 м2
  • 8 / 9 пов.
16 900 $
Якщо Ви шукаєте: Прекрасне планування з великою кухнею! Та краще розташування! Тоді наш варіант точно для Вас) Продам 3-кімнатну квартиру на Ластівці, розташовану на восьмому поверсі дев’ятиповерхового будинку, Довгинцівський район Основна інформація про квартиру: Розташування – зручний спальний район, з розвиненою інфраструктурою та всім необхідним для комфортного проживання. Поруч Варус, магазини, школи та садки, зупинки транспорту Планування – двостороннє, некутове, з роздільними кімнатами, двома лоджіями, більшою кухнею (8.6м), роздільним санвузлом. Стан – житловий, замінена сантехніка у ванній кімнаті, мінялися вікна на лоджіях на металопластикові, встановлений кондиціонер, бойлер, є лічильники на воду, металеві вхідні двері, новий ліфт у будинку. Квартира житлова, але потребує капітального ремонта. Зателефонуйте нам зараз для деталей та організації перегляду. Наша команда готова допомогти вам зробити правильний вибір!
Кривий Ріг, Довгинцівський
Продаж затишної 3к на Рудані Кривий Ріг 12
  • Трикімнатна
  • 58.3 м2
  • 5 / 5 пов.
18 200 $
Шукаєте простір, де у кожного буде своє місце? Ця квартира по вул.Героїв АТО - саме той варіант, де можна одразу "заїжджати та жити". Розташована на п'ятому поверсі п'ятиповерхового будинку. Усі кімнати в квартирі роздільні. Загальна площа - 58.3кв м, житлова - 41.6кв м, кухня - 5.6кв м. Квартира дуже тепла - не кутова! Повністю замінена сантехніка та проводка. Дах після капітального ремонту. Усі меблі та техніка залишаються - не потрібно витрачати гроші на облаштування! Є велика комора для зберігання речей. Також повністю облаштована дитяча кімната. Буквально за кілька кроків школи, садочки, аптеки, лікарні, магазини, супермаркети. Поруч є великий парк - це ідеальне місце для вечірніх прогулянок. Не зволікайте та телефонуйте!
Кривий Ріг
офлайн
T.H.E Capital Продаж Lipki
На сайті з 16 квітня 2020