1  / 15
Продаж квартири СічовихСтрільців 52 Лукʼянівка Шевченківський район - фото 1
Продаж квартири СічовихСтрільців 52 Лукʼянівка Шевченківський район - фото 2
Продаж квартири СічовихСтрільців 52 Лукʼянівка Шевченківський район - фото 3
Продаж квартири СічовихСтрільців 52 Лукʼянівка Шевченківський район - фото 4
Продаж квартири СічовихСтрільців 52 Лукʼянівка Шевченківський район - фото 5
Продаж квартири СічовихСтрільців 52 Лукʼянівка Шевченківський район - фото 6
Продаж квартири СічовихСтрільців 52 Лукʼянівка Шевченківський район - фото 7
Продаж квартири СічовихСтрільців 52 Лукʼянівка Шевченківський район - фото 8
Продаж квартири СічовихСтрільців 52 Лукʼянівка Шевченківський район - фото 9
Продаж квартири СічовихСтрільців 52 Лукʼянівка Шевченківський район - фото 10
Продаж квартири СічовихСтрільців 52 Лукʼянівка Шевченківський район - фото 11
Продаж квартири СічовихСтрільців 52 Лукʼянівка Шевченківський район - фото 12
Продаж квартири СічовихСтрільців 52 Лукʼянівка Шевченківський район - фото 13
Продаж квартири СічовихСтрільців 52 Лукʼянівка Шевченківський район - фото 14
Продаж квартири СічовихСтрільців 52 Лукʼянівка Шевченківський район - фото 15

Продаж квартири СічовихСтрільців 52 Лукʼянівка Шевченківський район

Київ, Шевченківський

Поскаржитись
280 000 $
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 11 травня 2026, ID: 5012214
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Кімнат
  • Загальна площа 256 м2
  • Площа кухні 25 м2
  • Поверх 19 
  • Поверховість 25 
  • Тип будинку Житловий фонд 2001-2010-ті 
  • Ремонт Під чистове оздоблення 
  • Планування Пентхаус 
  • Тип стін Цегляний 
  • Опалення Централізоване 
  • Комфорт Панорамные окна, Парковочное место, Гостевой паркинг, Подземный паркинг, Лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Опис
Дворівнева пентхаус-квартира (255 м²) на Січових Стрільців, 52А
Продаж просторої 5-кімнатної квартири в престижному районі столиці!

Шукаєте ідеальне полотно для втілення дизайнерських ідей? Ця квартира на 19-му поверсі — поєднання масштабу, панорамного виду та вигідної ціни за квадратний метр.

Основні характеристики:

Адреса: вул. Січових Стрільців, 52А.

Площа: загальна 254.8 м² / житлова 158.9 м² / кухня 19.5 м².

Поверховість: 19 та 20 поверхи (25-поверховий будинок).

Планування: Дворівнева квартира з функціональним зонуванням. Окремі спальні, простора кухня-вітальня та кілька санвузлів.

Стан: Під ремонт (після будівельників) — створіть простір своєї мрії з нуля!

Переваги об'єкта:

Локація: Центр міста. Рівновіддаленість від метро Лук'янівська та Контрактова площа.

Безпека та комфорт: Сучасний житловий комплекс із підземним паркінгом (важливо для центру міста).

Краєвид: Високий поверх гарантує чудову панораму на історичний Київ.

Інфраструктура: Все поруч — від кращих ресторанів та кафе до супермаркетів, відділень банків та фітнес-центрів.

Ціна:

Загальна вартість: 280 000 USD

Найкраща ціна в районі: всього 1 099 USD за м²!

Ця квартира — відмінна інвестиція як для великої родини, так і для подальшої реалізації елітного орендного бізнесу.

Телефонуйте сьогодні, щоб домовитися про перегляд у зручний для вас час!
Зворотній зв’язок
Игорь
офлайн