1  / 20
Продаж котеджу  з гаражем  120м2 - фото 1
Продаж котеджу  з гаражем  120м2 - фото 2
Продаж котеджу  з гаражем  120м2 - фото 3
Продаж котеджу  з гаражем  120м2 - фото 4
Продаж котеджу  з гаражем  120м2 - фото 5
Продаж котеджу  з гаражем  120м2 - фото 6
Продаж котеджу  з гаражем  120м2 - фото 7
Продаж котеджу  з гаражем  120м2 - фото 8
Продаж котеджу  з гаражем  120м2 - фото 9
Продаж котеджу  з гаражем  120м2 - фото 10
Продаж котеджу  з гаражем  120м2 - фото 11
Продаж котеджу  з гаражем  120м2 - фото 12
Продаж котеджу  з гаражем  120м2 - фото 13
Продаж котеджу  з гаражем  120м2 - фото 14
Продаж котеджу  з гаражем  120м2 - фото 15
Продаж котеджу  з гаражем  120м2 - фото 16
Продаж котеджу  з гаражем  120м2 - фото 17
Продаж котеджу  з гаражем  120м2 - фото 18
Продаж котеджу  з гаражем  120м2 - фото 19
Продаж котеджу  з гаражем  120м2 - фото 20

Продаж котеджу з гаражем 120м2

Петриків

Поскаржитись
80 000 $
2 перегляди оголошення | 1 сьогодні Показати статистику
Додано: 19 квітня 2026, ID: 4942945
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Тип будинку Таунхаус 
  • Кімнат
  • Загальна площа 120 м2
  • Поверховість
  • Площа ділянки 2.5 сот.
  • Ремонт Після будівельників 
  • Комфорт Балкон, Відеоспостереження, Охоронювана територія, Гараж 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Скважина, Электричество, Канализация септик, Асфальтированная дорога 
Опис
Продається сучасний будинок-дуплекс у ЖК «West House».
Загальна площа — 120 м², земельна ділянка — 2,5 сотих. Будинок цегляний, збудований у півтори цегли, додатково утеплений зовні. Дах утеплений, покриття — металопрофіль.
Зручне та продумане планування: – 1 поверх: простора кухня-студія, санвузол
– 2 поверх: 4 окремі спальні, санвузол
Стан — під чистовий ремонт: виконано стяжку та штукатурку.
Комунікації: – центральне водопостачання
– переливний септик об’ємом 9 м³
Котеджі доступні у варіантах з гаражем та без гаража.
Територія житлового комплексу закрита, облаштована шлагбаумом та відеоспостереженням. Для мешканців передбачена велика зелена зона та паркова територія площею 26 соток, дитячі та спортивні майданчики.
Можливе розтермінування.
Здача будинку — кінець 2027 року.
Ідеальний варіант для комфортного проживання у затишному та безпечному середовищі поруч із містом
Зворотній зв’язок
Віра
офлайн
Схожі оголошення
Продається будинок Завалля 4
  • 6 комнатная
  • 160 м2
  • 12 соток
11 000 $
Неподалік магазини, дитячий садок, школа
Завалля
Продам будинок 200м2 на 1-го Травня вул. в Нові Петрівці с., в Вишгородському районі, Київська обл. Нові Петрівці 15
  • 6 комнатная
  • 240 м2
  • 11 соток
127 000 $
Продам будинок с. Нові Петрівці, Центр. Дім 200 м. кв. + 11 соток землі,документи в порядку . В середині будинку утеплений мін ватою 10 см і обшит гіпсокартоном обрешітку робили не з профілю а з деревяних брусків щоб було тепліше . Криша покрита дорогою черепицею RUUKKI Зроблена вся каналізація, електропроводка, інтернет оптоволокно. Встановлено двухзонний лічильник (день- ніч) електроенергії ТРИ ФАЗИ 380 v з можливістю підключення зеленого тарифу. Зроблений проект на заведення газу, чекаємо своєї черги для підключення. Є гарний сад, газон, літня душова, сарай, три сотки городу + 8 соток газон і квіти, малина, ожина, смородина, фруктові дерева і багато квітів. Триторія двору повністю огорожена забором з металочерепиці з фундаментом висота 2,2 метри. Є два заїзди у двір. Будинок робився не для продожу, а для себе, але життя зробило свої кориктиви. Продається з меблями, залишається бігова доріжка, газова плита, холодильник і багато іншого. ЦЕ центр села- Поряд зупинка автобуса, магазини, аптеки, Фора, пункт видачи Розетка і Епіцентр, Церква Можемо розглянути пропозицію по Є- Відновлення. Реальному покупателю - торг.
Нові Петрівці
Продаж таунхаусу без комісійних с Шевченкове Білогородка 8
  • Чотирикімнатна
  • 100 м2
  • 1 сотка
77 000 $
Продаж таунхауса 100 м² у с. Шевченкове (Бучанський р-н). Без комісії! Пропонується до продажу сучасний таунхаус у комплексі з 9 будинків. Будинок з документами, готовий до оформлення. Технічні характеристики: Матеріали: Керамоблок KERATERM 250 мм, перекриття — ЗБ. Утеплення: Фасад — мінвата 100 мм (Baumit), дах — мінвата 200 мм. Комунікації: Електрика 15 кВт (ДТЕК), свердловина 50 м, власний септик, оптоволоконний інтернет. Газ по вулиці. Опалення: Опційно тепловий насос повітря–вода Vaillant (+6000$). Переваги об'єкта: Панорамні вікна з тонуванням. Вихід на дві сторони (закритий двір та спільна територія). Паркінг на 2-3 автомобілі. Розвинена інфраструктура: поруч школи (курсує шкільний автобус), амбулаторія, магазини. Умови придбання: Ціна: 77 000 $. Продаж від забудовника (без комісії). Можливе індивідуальне розтермінування. Зв'яжіться з нами для отримання детальної інформації та запису на перегляд.
Білогородка
офлайн
Віра
На сайті з 16 квітня 2020